صفحه 2 از 57 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام
    مرسي از لطفتون. اين مخصوص امريكا بود . مي شه لطف كنيد بطور كلي ز براي بقيه كشور ها راهنمايي كنيد؟؟

ممنون
    این هم لینکش که یادم رفته بود.

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/book.aspx
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    این هم لینکش که یادم رفته بود.

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/book.aspx
    سلام دوست من

ممنون از جوابتون. منظور من يك گرايش خاص هست و اينكه به غير از اينكه تك تك به سايت دانشگاه ها مرجعه كنيم ببينيم آيا رشته مورد علاقمون يافت مي شه با يك سرچ بتوان دانشگاه هايي رو كه در زمينه مورد علاقه ما هست رو پيدا كنيم.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic expert-Dr. Shariaty

دوستان من کارشناس ناپیوسته الکترونیک خوندم. می خوام تغییر رشته بدم به مدیریت که با engineering مرتبط باشه پیشنهاد شما چیه؟

Junior Member

سلام.

میخواستم بپرسم با لیسانس "مدیریت خدمات بهداشتی درمانی"، چه رشته های دیگه ای رو میشه توی فوق لیسانس ادامه داد? چه دانشگاههایی?
    کسی اینجا هست که این رشته رو خونده باشه?

ممنون میشم جواب بدین.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها اینجا کسی تجربه های نداره یه کمکی به ما بکنه؟>/؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam-1981 نمایش پست ها
    دوستان من کارشناس ناپیوسته الکترونیک خوندم. می خوام تغییر رشته بدم به مدیریت که با engineering مرتبط باشه پیشنهاد شما چیه؟

سلام

اگه به دنبال تغییر رشته هستید ،برای بچه‌های مهندسی‌ بهترین گزینه‌ها استراتژی، بازاریابی، به همراه Operation میتون باشه...اما این به این معنی‌ نیست که نمیتونید برای گرایش‌های دیگه اقدام کنید اگه مابقی گرایش‌ها رو دوست دارید میتونید اون‌ها رو هم بخونید (منظورم مالی، منابع انسانی‌، سیستمهای اطلاعاتی)..

Regards,

Hashem
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam-1981 نمایش پست ها
    بچه ها اینجا کسی تجربه های نداره یه کمکی به ما بکنه؟>/؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه سری از گرایشهای مدیریت هستند که از کلیه رشته ها دانشجو قبول میکنند برای فوق مدیریت و البته یه سری رشته ها هم هستند که مثلاً فقط الکترونیک قبول میکنند... بسته به کشور و دانشگاه و نوع رشته ای که تعریف می کنند داره... یه رشته ای که خیلی از دوستان میخونن engineering management هستش... چون معمولاً هم پذیرش گرفتنش ساده است و هم اینکه برای دوستانی که مهندسی خونده باشن خیلی خوبه... علاوه بر اون رشته هایی که general management هم باشند اکثراً این قابلیت رو دارند که با هر مدرک مهندسی واردشون بشین...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام دوست من

ممنون از جوابتون. منظور من يك گرايش خاص هست و اينكه به غير از اينكه تك تك به سايت دانشگاه ها مرجعه كنيم ببينيم آيا رشته مورد علاقمون يافت مي شه با يك سرچ بتوان دانشگاه هايي رو كه در زمينه مورد علاقه ما هست رو پيدا كنيم.

ممنون
    سلام

یه خرده باید وقت بذرید و سرچ کنید دوست من...من از اون خبر ندارم، ولی‌ به محض اینکه سایتی پیدا کردم که به سولتون جواب داد، اینجا میزارم براتون.

پیروز باشی‌

Hashem

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    یه سری از گرایشهای مدیریت هستند که از کلیه رشته ها دانشجو قبول میکنند برای فوق مدیریت و البته یه سری رشته ها هم هستند که مثلاً فقط الکترونیک قبول میکنند... بسته به کشور و دانشگاه و نوع رشته ای که تعریف می کنند داره... یه رشته ای که خیلی از دوستان میخونن engineering management هستش... چون معمولاً هم پذیرش گرفتنش ساده است و هم اینکه برای دوستانی که مهندسی خونده باشن خیلی خوبه... علاوه بر اون رشته هایی که general management هم باشند اکثراً این قابلیت رو دارند که با هر مدرک مهندسی واردشون بشین...

ازت ممنونم . من یه searchi برای engineering management انجام داده بودم. ولی میدونی کلا خیلی کمه جاهائی که اینو ارائه میدن.مثلا دانشگاه سیدنی، ولی من یه جا می خوام که خوب فاند بده و دانشگاشم خوب باشه ولی شنیدم استرالیا خیلی بعیده .شما به من کجا رو پیشنهاد میدید. من کارشناس ناپیوسته الکترونیکم و کاردانی برق قدرت بودم- معدلم 14.85 تو کارشناسی و همین حدودا تو کاردانی ولی معدل دیپلمم 18.83 -2.5 سابقه کار دارم که هم فنی بوده هم فروش تو یه شرکت خارجی مرتبط با رشته کارشناسیم-recomendation مشکلی ندارم. gre دادم تازگی , ieltrs 19 nov دارم. یکی دو تا هم certificate هم فنی هم فروش دارم. خیلی اینور اونور گشتم.نمیدونم با این اوصاف چی بخونم و کجا که همونطور که گفتم فاندشم خوب باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    سلام

اگه به دنبال تغییر رشته هستید ،برای بچه‌های مهندسی‌ بهترین گزینه‌ها استراتژی، بازاریابی، به همراه Operation میتون باشه...اما این به این معنی‌ نیست که نمیتونید برای گرایش‌های دیگه اقدام کنید اگه مابقی گرایش‌ها رو دوست دارید میتونید اون‌ها رو هم بخونید (منظورم مالی، منابع انسانی‌، سیستمهای اطلاعاتی)..

Regards,

Hashem
    مرسی از کمکتون.من تو جواب آقای biscuitpolo نوشتم شرایطمو. راستش به marketing or strategy فکر نکرده بودم. با توجه به شرایطم کجا رو پیشنهاد میکنی؟ این رشته ها تو کل دنیا بازار کارشون خوبه؟ یا local خوبن؟ در ضمن مدیریت استرتژی دقیقا چی میشه به انگلیسی تو رشته ها؟ ببخشید خیلی سول پرسیدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)