صفحه 3 از 57 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic expert-Dr. Shariaty

Red face پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam-1981 نمایش پست ها
    ازت ممنونم . من یه searchi برای engineering management انجام داده بودم. ولی میدونی کلا خیلی کمه جاهائی که اینو ارائه میدن.مثلا دانشگاه سیدنی، ولی من یه جا می خوام که خوب فاند بده و دانشگاشم خوب باشه ولی شنیدم استرالیا خیلی بعیده .شما به من کجا رو پیشنهاد میدید. من کارشناس ناپیوسته الکترونیکم و کاردانی برق قدرت بودم- معدلم 14.85 تو کارشناسی و همین حدودا تو کاردانی ولی معدل دیپلمم 18.83 -2.5 سابقه کار دارم که هم فنی بوده هم فروش تو یه شرکت خارجی مرتبط با رشته کارشناسیم-recomendation مشکلی ندارم. gre دادم تازگی , ieltrs 19 nov دارم. یکی دو تا هم certificate هم فنی هم فروش دارم. خیلی اینور اونور گشتم.نمیدونم با این اوصاف چی بخونم و کجا که همونطور که گفتم فاندشم خوب باشه.
    ببخشید یه سوال دیگه شما دوستاتونکجا میخونن؟ مرسی مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

ازت ممنونم . من یه searchi برای engineering management انجام داده بودم. ولی میدونی کلا خیلی کمه جاهائی که اینو ارائه میدن.مثلا دانشگاه سیدنی، ولی من یه جا می خوام که خوب فاند بده و دانشگاشم خوب باشه ولی شنیدم استرالیا خیلی بعیده .شما به من کجا رو پیشنهاد میدید. من کارشناس ناپیوسته الکترونیکم و کاردانی برق قدرت بودم- معدلم 14.85 تو کارشناسی و همین حدودا تو کاردانی ولی معدل دیپلمم 18.83 -2.5 سابقه کار دارم که هم فنی بوده هم فروش تو یه شرکت خارجی مرتبط با رشته کارشناسیم-recomendation مشکلی ندارم. gre دادم تازگی , ieltrs 19 nov دارم. یکی دو تا هم certificate هم فنی هم فروش دارم. خیلی اینور اونور گشتم.نمیدونم با این اوصاف چی بخونم و کجا که همونطور که گفتم فاندشم خوب باشه.
    باری پذیرش گرفتن تو مستر دانشگاه‌های کانادا و آمریکا جیمت و یا جیر‌ای‌‌ میخوان که باید تو سایت شون چک کنید. سوئد هم خوب اما من اطلاعات زیادی راجع به سوئد ندارم و تو فروم میتونید چک کنید و از بچه هایی که میدونند، یا میخوان اقدام کنند، و یا الان دارند میخونند بپرسید. اما راجع استرالیا شدنیه به شعرت اینکه اول یه پورپوزال خوب داشته باشید، و در سنی‌ استادی رو پیدا کنید که علاقه ماند باشه به مزوتون و حاضر شه بهتون فاند بعده (من خودم شخصاً با بمینده‌های دانشگاه‌های استرالیا صحبت کردم و هماشون به اتفاق اولین سی که کردن این بود که پرپزلت چیه، و ایلتس ات چنده، مثل دانشگاهه ملبورن، سیدنی، کوینز لند و ...، برای پیدا کردن رسیرچ اینترست استاد‌ها هم باید تو سایت دانشگاه سرچ کنید)

و اما اگر بخواهیدMBA بخونید می‌شه

MBA specialization, majoring in, or with concentration in strategy/ operation

و اگه بخواید Ph.D. درس بخونید می‌شه

Ph.D (similar to what mentioned above).

کلا باید business school یا management department رو تو website هر دانش گاه که مدّ نظر تون رو چک کنید
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    باری پذیرش گرفتن تو مستر دانشگاه‌های کانادا و آمریکا جیمت و یا جیر‌ای‌‌ میخوان که باید تو سایت شون چک کنید. سوئد هم خوب اما من اطلاعات زیادی راجع به سوئد ندارم و تو فروم میتونید چک کنید و از بچه هایی که میدونند، یا میخوان اقدام کنند، و یا الان دارند میخونند بپرسید. اما راجع استرالیا شدنیه به شعرت اینکه اول یه پورپوزال خوب داشته باشید، و در سنی‌ استادی رو پیدا کنید که علاقه ماند باشه به مزوتون و حاضر شه بهتون فاند بعده (من خودم شخصاً با بمینده‌های دانشگاه‌های استرالیا صحبت کردم و هماشون به اتفاق اولین سی که کردن این بود که پرپزلت چیه، و ایلتس ات چنده، مثل دانشگاهه ملبورن، سیدنی، کوینز لند و ...، برای پیدا کردن رسیرچ اینترست استاد‌ها هم باید تو سایت دانشگاه سرچ کنید)

و اما اگر بخواهیدMBA بخونید می‌شه

MBA specialization, majoring in, or with concentration in strategy/ operation

و اگه بخواید Ph.D. درس بخونید می‌شه

Ph.D (similar to what mentioned above).

کلا باید business school یا management department رو تو website هر دانش گاه که مدّ نظر تون رو چک کنید
    مرسی ، لطف کردی. یعنی استرالیا مثل آمریکا میشه به استاد email داد برای فاند؟ در ضمن من حوصله gmat امتحان دادن برا mbaندارم یه رشته میخوام که اونو نخواد. دوم اینکه این رشته ها میخاد که تو واحداییم تو transcription در مورد مثلا اقتصاد یا حسابداری گذرونده باشی.من میخام که back ground مهندسی به درد بخوره و کافی باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

مرسی ، لطف کردی. یعنی استرالیا مثل آمریکا میشه به استاد email داد برای فاند؟ در ضمن من حوصله gmat امتحان دادن برا mbaندارم یه رشته میخوام که اونو نخواد. دوم اینکه این رشته ها میخاد که تو واحداییم تو transcription در مورد مثلا اقتصاد یا حسابداری گذرونده باشی.من میخام که back ground مهندسی به درد بخوره و کافی باشه.
    اگه رشته‌ای پیدا بشه که GMAT نخواد GRE می‌خواد حتما...اما اگه استادی پیدا کنی‌ که موضوع تو قبول کنه و نیاز داشته باشه به کسی‌ که توی اون زمینه کار کنه شاید بشه یه کار هایی بکنی‌...اما واقعا سخته،انتخاب موضوع و اینکه تک باشه خودش یه پروسهٔ طولانیه و به این سادگیها هم نیست..با این حل چیزی نیست کا نشدنی‌ باشه، ولی‌ اطلاعات بسیار بلایی می‌خواد توی زمینه کاری تون...
    operation اینطوری و Genral managment یعنی‌ میتونید از اطلاعات مهندسی‌ فراوان استفاده کنید

Regards,

Hashem
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Red face پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    اگه رشته‌ای پیدا بشه که GMAT نخواد GRE می‌خواد حتما...اما اگه استادی پیدا کنی‌ که موضوع تو قبول کنه و نیاز داشته باشه به کسی‌ که توی اون زمینه کار کنه شاید بشه یه کار هایی بکنی‌...اما واقعا سخته،انتخاب موضوع و اینکه تک باشه خودش یه پروسهٔ طولانیه و به این سادگیها هم نیست..با این حل چیزی نیست کا نشدنی‌ باشه، ولی‌ اطلاعات بسیار بلایی می‌خواد توی زمینه کاری تون...
    operation اینطوری و Genral managment یعنی‌ میتونید از اطلاعات مهندسی‌ فراوان استفاده کنید

Regards,

Hashem
    مرسی از reply.البته من 2 آبان gre دادم.

سلام دوستان
    از تک¬تکتون متشکرم که با حضور فعال این محیط جذاب رو ایجاد کردید. من تازه با این سایت آشنا شدم. یه سوال دارم اما نمی¬دونم جای مطرح کردنش اینجاس یا نه. اگه نیست لطفاً بگید کجا باید بپرسم که بهترین جوابا رو بگیرم. من قصد دارم واسه دکترای مدیریت(بازاریابی) امسال اپلای کنم اما چون یه کم آدم بدبینی هستم حس میکنم رزومم خوب نیس. می¬خوام از شماها کمک بگیرم که بگید کجاها ممکن شانس پذیرش داشته باشم. خلاصه رزومم اینه:
    فوق¬لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر
    معدل فوق¬لیسانس:16.57
    TOEFL:100
    GRE:1250
    2مقاله کنفرانس بین¬المللی داخلی، 1 مقاله کنفرانس خارجی، 1 مقاله مجله علمی پژوهشی داخلی، 1مقاله ژورنالISI (این یکی در مرحله داوریه)
    2سال سابقه کار در زمینه¬ی بازاریابی درحد معاون مدیر بازاریابی
    1ترم تدریس در دانشگاه علمی-کاربردی تهران
    1 پروژه¬ی پژوهشی هم در زمینه¬ی بازاریابی برای بانک تجارت انجام دادیم که خودم مجری طرح بودم
    ممنون میشم راهنماییم کنین. درضمن اولویت اولم کانادا و آمریکا و اولویت بعدیم اسپانیا هست. البته FULL FUND بودن هم مهمه
    خیلی خیلی ممنونم از همتون

سلام دوستان

جديدترين مو.ضوعات و آخرين تحقيقات انجام شده در زمينه تحقيقاتي مورد نظر را از كجا مي شه پيدا كرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام دوستان

جديدترين مو.ضوعات و آخرين تحقيقات انجام شده در زمينه تحقيقاتي مورد نظر را از كجا مي شه پيدا كرد؟
    ممنون
    proquest 4 theses & dissertations
    scopus

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    proquest 4 theses & dissertations
    scopus
    خيلي خيلي ممنون از پاسخ خوبتون

امكان دسترسي از غير از دانشگاه نيست. من هم كه دانشگاه دم دست ندارم. مي شه لطف كنيد بگيد چي كار كنم؟؟

ممنون

ApplyAbroad Hero

Arrow پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

gigapedia.com
    proxy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)