صفحه 47 از 57 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

من gmat 640 دارم حتما باید ریتیک کنم؟ جی آر ای به جاش نمیشه برای فاینانس داد؟ هزینه و ریسک و استرس جی مت با توجه به امتحانش که باید از کشور خارج شی زیاده.

Junior Member

سلام دوستان: من تازه وارد هستم-وبا این شرایط امکان گرفتن پذیرش با فاند دارم یانه: راستی رشته مورد نظرم برای دکترا مدیریت اجرایی هست.
    رشته کارشناسی:عمران غیرانتفاعی(15.37) رشته ارشدمدیریت اجرایی دانشگاه بوعلی همدان(18.5)
    زبان: ibt98
    gre: دارم میخونم فکرکنم بتونم نمره نرمالی بدست بیارم.
    مقاله : 2تاisi
    سابقه کار : 5سال در زمینه عمران بوده.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط vocian نمایش پست ها
    من gmat 640 دارم حتما باید ریتیک کنم؟ جی آر ای به جاش نمیشه برای فاینانس داد؟ هزینه و ریسک و استرس جی مت با توجه به امتحانش که باید از کشور خارج شی زیاده.
    سلام
    برخی از دوستان با 640 هم پذیرش گرفتند اما بین پذیرش گرفتن فقط برای اینکه 3 سالی برید خارج از کشور و بعدش هم کاری پیدا نکنید و در موندن به مشکل بربخورید (امریکا) با پذیرش گرفتن از یک دانشگاه خوب که مقدمه اینده کاری شما بشه از زمین تا اسمون فاصله هست. اگر هدفتون فوق لیسانس هست، این نمره برای فوق خوبه برای دانشگاههای متوسط و تقریبا خوب.
    خیلی از دانشگاهها gre رو هم قبول دارند اما حتما سایت دانشگاههای مورد نظرتون رو چک کنید چون برای برخی گرایشها داشتن جی مت الزامی هست . قانون کلی وجود ندارد ، یه سیاستهای دانشگاه مربوط می شود.

من پيشنهادم اينه كه بازم روو GMAT كار كنيد. واسه اينكه بتوني با GRE پذيرش خوبي بگيري به نمره بالايي نياز داري كه كسب كردنش اگر سختتر از بهبود نمره جيمت نباشه، ساده تر نيست. خيلي از بچه ها دفعه دومي كه جيمت امتحان ميدن نمره بهتري كسب ميكنن. بهتره شما يا خودتون يا با كمك گرفتن از بقيه يه اسيب شناسي كنين ببينين چجوري ميتونين نمره تون رو بهبود بدين.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vocian نمایش پست ها
    Difficult takes a day, impossible takes a week

همونطور كه دوستمون هم گفت، به فكر تافل درحد ١٠٠ باش. با جيمت در حد ٧٠٠ . معدلت رو هم تا ميتوني بالا ببر. تاكيد ميكنم كه توو مرحله حساسي هستي و بخصوص در مورد تافل و جيمت بايد با مشورت گرفتن از بچه ها و تصميم گيري درست نتيجه موردنظر رو بگيري.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmskyman69 نمایش پست ها
    با سلام به شما دوستان
    من الان دانشجوی ترم 3 MBA تو دانشگاه دولتی هستم و میخاستم بعد پایان دوره ارشدم برای اپلای اقدام کنم.من شرایطمو میگم و از دوستان میخام منو راهنمایی کنند؟
    لیسانس هوافضا از صنعتی شریف با معدل 16.16،و مدرک زبان هم ندارم ولی زبانم در حد تافل بالای 90 هست. الان تصمیم دارم فقط روی زبانم تمرکز کنم ولی خوب نمیدونم اصلن میشه امیدی برای اپلای به امریکا یا کانادا داشت؟اصلا برای اپلای بهتره برای همون هوافضا یا مکانیک اقدام کنم یا مدیریت و گرایشهای اون؟الان تو این یه سال باقی مونده از تحصیلم بهم پیشنهاد میکنن چیکار کنم؟ضمینا من یه دونه مقاله هم برای هوافضا تو یه کنفرانس خارجی برای 2012 دارم.ممنون از پاسخ شما
    Difficult takes a day, impossible takes a week

Junior Member f.angel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شيمي -آزاد شهرري///مديريت -دانشگاه كار قزوين

پیش فرض پاسخ : کلیه مباحث مربوط به پذیرش در مقطع دکتری در Business School های آمریکا

سلام دوستان عزیز
    لطفا منو راهنمایی کنید:
    من کارشناسی مدیریت بازرگانی با معدل13/87 از دانشگاه غیرانتفاعی(فارغ التحصیل83) و کارشناسی شیمی کاربردی با معدل13/10 دانشگاه آزاد (فراغت از تحصیل85)دارم. امسال (92)دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات تهران رشته مدیریت بازرگانی-گرایش بازرگانی داخلی پذیرفته شدم اما بدلیل انتقال همسرم به مشهد باید یا قید تحصیلو بزنم یا رشته مدیریت دولتی مشهدبخونم.(نمیدونم رنکینگ دانشگاه آزادها با هم فرق می کنه یا نه؟؟)اما هدفم گرفتن دکترا با فاند در یک دانشگاه خارجیه(اروپا یا آمریکا) و بعد اقامت تو اون کشور. در ضمن من یه بچه2 ساله هم دارم!!!!!حالا میشه نظرتونو بگید و منو راهنمایی کنیدکه چه کنم؟؟چی بخونم؟؟تافل و ....چه نمره ای لازم دارم؟؟؟خیلی خیلی گیج شدم. خواهشا کمکم کنید....................

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : کلیه مباحث مربوط به پذیرش در مقطع دکتری در Business School های آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط f.angel نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    لطفا منو راهنمایی کنید:
    من کارشناسی مدیریت بازرگانی با معدل13/87 از دانشگاه غیرانتفاعی(فارغ التحصیل83) و کارشناسی شیمی کاربردی با معدل13/10 دانشگاه آزاد (فراغت از تحصیل85)دارم. امسال (92)دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات تهران رشته مدیریت بازرگانی-گرایش بازرگانی داخلی پذیرفته شدم اما بدلیل انتقال همسرم به مشهد باید یا قید تحصیلو بزنم یا رشته مدیریت دولتی مشهدبخونم.(نمیدونم رنکینگ دانشگاه آزادها با هم فرق می کنه یا نه؟؟)اما هدفم گرفتن دکترا با فاند در یک دانشگاه خارجیه(اروپا یا آمریکا) و بعد اقامت تو اون کشور. در ضمن من یه بچه2 ساله هم دارم!!!!!حالا میشه نظرتونو بگید و منو راهنمایی کنیدکه چه کنم؟؟چی بخونم؟؟تافل و ....چه نمره ای لازم دارم؟؟؟خیلی خیلی گیج شدم. خواهشا کمکم کنید....................
    دوست خوبم f.angel f به من پیام خصوصی دادو سوال بالا رو پرسید ... منم از سر وظیفه جواب ایشون رو دادم و البته اینجا هم میارم که دوستان دیگه هم ببینن شاید سوالاتشون باشه و برطرف شه..

اولین سوالی که به ذهنم میرسه اینه که تافل/آیلتس و GRE دارین یا نه؟ اگه آره نمراتتون چنده؟ اگه هم نه فعلا باید این دوتا رو اوکی کنید بعد به فکر مراحل بعدی باشید .

در مورد دانشگاه آزاد هم خیلی حساسا نباشید چون خیلی باهم فرقی ندارن و رنکینگ توشون بی معنی هست! تو ایران فقط دانشگاه تهران و شریف رو تاحدی مشناسن و بقیه دانشگاهها خیلی شناخته شده نیسن چه برسه بخواید در مورد واحدهای دانشگاه آزا صحبت کنید!! تنها نکته اینه که تا میتونین معدل ارشدتوت رو ببرین بالا چون معدل لیسانستون یه خورده پایینه! همچنین سعی کنید رزومه خوبی رو تا موقع گرفتن ارشد جمع کنید یعنی یه سری مقاله به رزومتون اضافه کنید تا نشون بدین که محقیق خوبی هستید! فقط یادتون باشه درگیر این مسائل مقاله سازی و مقاله بازی این روزای کشور نشید چون هر ژورنالی هم ارزش مقاله فرستادن نداره و استادا اونور خودشون میدونن که چه ژورنالهایی معتبر هستن و کدوم پولی و بدون اعتبار! به صورت کلی با داشتن یه نمره ی تافل بالای 90، GRE حدود 315 یا بالاتر یا GMAT بالای 650 تو بیزینس اسکولهای خوب آمریکا (بستگی به رزومتون رنک 30 تا 100)شانس پذیرش با فاند رو دارید!

پس نگران مسائل حاشیه ای نباشید و با تلاش و پشتکار و البته انگیزه کارتون رو شروع کنید .. در ضمن بر خلاف رشته های مهندسی که بعد پذیرش باید دنبال گرفتن فاند باشن تقریبا 99% بیزینس اسکولهای آمریکا در صورت پذیرش گارانتی شده فاند میدن و فاند بیزینس اسکولها اینقدر هست که بتونه هزینه زندگی یه خانواده حتی سه نفره رو هم تو آمریکا بپوشونه!!!
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MBA

سلام ممنون میشم راهنمایم کنین،،، من دنباله رشته MBA در فنلاند میگردم البته نه خوده mba در واقع، MSC(international business administration)،، ولی چیزی که پیدا کردم هست international business management که نمیدونم با business administrationچقدر تفاوت داره،، اینا بهم مربوطن یا اینکه کاملا فرق دارن،، و اگر من اینو انتخاب کنم، از نظره ادامه اون و آینده کاری چه شرایطی خواهم دشت،، خیلی ممنونم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم راهنمایم کنین،،، من دنباله رشته MBA در فنلاند میگردم البته نه خوده mba در واقع، MSC(international business administration)،، ولی چیزی که پیدا کردم هست international business management که نمیدونم با business administrationچقدر تفاوت داره،، اینا بهم مربوطن یا اینکه کاملا فرق دارن،، و اگر من اینو انتخاب کنم، از نظره ادامه اون و آینده کاری چه شرایطی خواهم دشت،، خیلی ممنونم
    دوست عزیز تفاوت زیادی ندارند و سطح کیفی دانشگاه های فنلاند هم بسیار عالی هست بنظر من حتما اقدام کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mba - universitu of Tehran

پیش فرض پاسخ : همکاری برا ی تنظیم مقاله در رشته مدیریت مالی ( Finance)

سلام
    بنده دانشجوی MBA دانشگاه تهران هستم. هدفم گرفتن پذیرش در Finance از Business School های معتبر ایالات متحده است و مطالعه و تحقیق زیادی هم در این مورد انجام دادم. من به دوستان مشتاق به مالی نوصیه می کنم که وقتشونو برای گرفتن پذیرش در مالی، روی نوشتن مقاله تلف نکنند و بیشتر به فکر معدل باشند و اگر می تونند دروس اختیاری در حوزه مباحث کمی پاس کنند( البته با نمرات خوب). دوستان در نظر داشته باشید که کمیته های پذیرش نمرات شما را مهم می دانند. اصولا در حوزه مالی مقاله عالی نوشتن کار دانشجوی ارشد نیست و دانشگاه ها هم توقعی ندارند.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)