صفحه 5 از 57 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

سلام
    من می خوام برای گرفتن دکتری مالی تو دانشگاه های آمریکا درخواست apply بدم. ولی نمی دونم که چه دانشگاه هایی در این زمینه قوی هستند.
    تو این لینکهام که نگاه کردم صحبتی در رابطه با مدیریت مالی نبود. طفا بگید من چه جوری می تونم اطلاعاتم رو در این زمینه بالا ببرم؟

Junior Member

با سلام برای ادامه تحصیل تو مقطع فوق لیسانس مدیریت با داشتن مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی -چه رشته های هستند که احتیاج کمتری به ریاضیات دارند و بعد از ادامه تحصیل تو پیدا کردن شغل مشکلی ندارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadadi83 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای گرفتن دکتری مالی تو دانشگاه های آمریکا درخواست apply بدم. ولی نمی دونم که چه دانشگاه هایی در این زمینه قوی هستند.
    تو این لینکهام که نگاه کردم صحبتی در رابطه با مدیریت مالی نبود. طفا بگید من چه جوری می تونم اطلاعاتم رو در این زمینه بالا ببرم؟
    سلام
    تو گوگل FT ranking رو سرچ کن از تو اولین لینک می تونی رنکینگ FT رو ببینی که البته تو حالت Default رنکینگ MBA رو نشون می ده. ولی شما که می خوایید phd اقدام کنید رو ستون phd rank کلیک کنید تا بر اساس phd اونا رو برات sort کنه.

پیش فرض گرایشهای مختلف مدیریت

با سلام و با اجازه مدیران فروم، بعد از اینکه تقریباً اکثر مباحث رو نگاه کردم، به نظرم جای این رشته از مطالب به عنوان یک موضوع مجتمع خالی بود.
    در موضوعات مختلف حرفهایی در مورد این گرایش در دانشگاه های خارجی مطرح شده که اکثراً گفته میشه دانشگاهها دارند آن را جمع می کنند با آینده شغلی نامناسب و مبهمی دارند. خیلی از دوستانی که این حرفها رو میزنند را من میشناسم و در دانشکده شریف با اخلاقیاتشون آشنا هستم و میدونم خیلی الکی حرف نمیزنند ولی خودشون IS نمیخونند. بنابراین لطفاً دوستان دیگر هم که از نزدیکتر با این گرایش در ارتباط هستند خواهش می کنم نظر خودشون رو در این مورد بگوییند.
    مثلاً آیا این نظر کلی در مورد IS در ست که اینقدر وضعیت نامناسبی دارد. آیا مثلاً ROTMAN-Toronto که گرایش IS ندارد، داشته و برداشته با کلاً نمی خواسته؟
    چرا جایگاه مباحثی مانند E-Commerce یا IS Strategy با وجود اینکه در لیست research interest اساتید دانشگاهها دیده می شود ولی در لیست مقالات جدید یا عناوین تزهای آنها دیده نمی شود. مسلماً هنوز جای کار بخصوص در زمینه E-commerce زیاد مونده. مباحثی که الان دنبال می شود اکثراً IS Adoption و Knowledge Management هستند. که خوب معلوم است که بیشتر از اینکه IS باشد به نظر من behavioral است.
    از پاسخهای تخصصی و دقیق به این پرسشها بسیار ممنون می شم.

انتقال به موضوع توسط BiscuitPolo
    ویرایش توسط biscuitpolo : June 19th, 2010 در ساعت 12:53 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering -

پیش فرض گرایشهای مختلف مدیریت

سلام دوستان من برای رشته ی مدیریت امکانات یا همون facility management اطلاعاتی داره؟ من در این رشته در هلند پذیرش گرفتم و می خوام اگه کسی از دوستان در مورد خود این رشته و بازار کاریه آیندش در هلند یا ایران اطلاعاتی داره بهم بده.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadadi83 نمایش پست ها
    سلام
    سلام

به نظرم مي تونيد تو رنكينگ business school ها نگاه كنيد. معمولاً اونايي كه business school خوب دارند، همه گرايش هاشون از جمله finance هم خوبه. درضمن رنكينگ خود رشته finance هم هست.

به نظرم در پروسه اپلاي راحت ترين (نه بي اهميت ترين) مرحله، انتخاب دانشگاه است. چون معمولاً ايراني ها كه معمولاً زمينه تحصيلاتيشون هم مهندسي است خيلي راحت تو business به خصوص finance پذيرش نمي گيرند، فكر ميكنم مي بايست به دنبال دانشگاه هايي باشيد كه امكان پذيرش توشون بالاست نه اين كه لزوماً خيلي خوبند.

موفق باشيد.

سلام.
    من 1سوال در رابطه با يكي از رشته هاي مديريتي دارم، نميدونم جاي درستي دارم مطرح ميكنم يا نه؟ براي ادامه تحصيل در رشته مديريت بيمارستان ميشه اميدي به خارج از كشور داشت؟

سلام دوستان
    لطف بفرماييد از آينده شغلي روانشناسي سازماني من را راهنمايي كنيد.
    ممنون

Junior Member

با سلام
    وقت بخیر

من محمد هستم
    لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه آزاد.
    اما میخواهم در یکی از گرایشهای رشته مدیریت از پایه (مقطع لیسانس) تحصیل کنم. (در آلمان یا سوئیس)
    آیا از طریق دانشگاههای آلمان میتوانم اقدام کنم؟؟؟
    • هزینه زندگی بطور متوسط ماهیانه چقدر
    • هزینه دانشگاه سالانه یا هر ترم چقدر میشود؟ آیا رایگان است؟
    • هزینه اقدام و اخذ پذیرش از طریق سایت شما چقدر مشود؟
    • این پروسه چقدر زمان نیاز دارد؟
    • آیا میتوانم کلاس زبان آلمانی را در خود آلمان بگذرانم؟
    • اگر بجای آلمان بخواهم در سوئیس تحصیل کنم چقدر هزینه و وقت برای پروسه کاری زمان میبرد؟
    Beewiser_dedicatedsolutions@yahoo.com

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط a-33 نمایش پست ها
    با سلام برای ادامه تحصیل تو مقطع فوق لیسانس مدیریت با داشتن مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی -چه رشته های هستند که احتیاج کمتری به ریاضیات دارند و بعد از ادامه تحصیل تو پیدا کردن شغل مشکلی ندارند؟
    سوال منم دقيقا همينه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)