صفحه 51 از 57 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    در زمینه Fuzzy و بهینه سازی هستش. خیر نیاز به نوشتن پروپورال نبود. چون این یک phd research project بودش و خودش توصیف کرده بود. عنوانش هم درونیابی فازی جهت حل مسئله بهینه سازی مصرف برق در انگلستان بودو لطفا راهنمایی بفرمایید
    تیپ موضوع تزتون کاملا OR هست و فکر نکنم مشکلی باشه اما خب باید از لحاظ بیس ریاضی وضعیتتون خوب باشه ... میشه در مورد رزومه تون بگین؟ با استاد هم میتونید صحبت کنید و ازش بپرسید ... در مورد فاند وضعیتتون چطوره؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

سلام
    اقا بسیار ممنون از جواب کاملتون.
    راستش من الان تو شرایط بسیار سخت کاری دارم کار میکنم و امیدی به اینده خودم نمیدیدم با شنیدن صحبتای شما یکم به خودم امیدوار شدم .من تو این شرایط بد مثلا کار تو عسلویه و متاهل بودن تونستم دانشگاه شرکت کنم با اینکه خیلی امیدی به اینده نداشتم.فوقش تصور میکنم با این اوضاع بد بتونم تو یه شرکت با حقوق 3 تومن استخدام بشم و خواستم که فیلد کاریمو از مهندسی برق به مدیریت بکشونم.حالا که با اینجا اشنا شدم متوجه شدم که اوضاع میتونه عوض بشه و شرایط تغییر کنه و امیدی به زندگیم برگرده و ببینم روزی رو که تو امریکا بتونم ادامه تحصیل بدم.و از عسلویه نجات پیدا کنم
    دوست عزیز رشته ما تز نداره ما اموزش محوریم.اما گفتن که باید رو یه مقاله حتما باید کار کنیم.معدلمو که میتونم رو 17 نگه دارم انشالا اما مقالرو نمیدونم که مقاله خارجی در میاد یا نه اما رو پروژه ای که کار میکنم که به نظر استادم میشه 2 یا 3 مقاله ازش در بیاد.پس من 2 تا کار دارم درسته؟؟؟
    1_خوندن تافل
    2_gmat
    کار دیگه ای است که انجام بدم؟؟
    با توجه به اینکه من 1/5 دیگه درسم تموم میشه به نظرتون با مطالعه میانگین روزی 4 ساعت زبان مشه زبان و جمعش کرد تو 1 سال؟؟اگه زبانم خوب بشه میتونم یه جوری با gmat کنار بیام
    اقا از عسلویه بهت خسته نباشید میگم
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    تیپ موضوع تزتون کاملا OR هست و فکر نکنم مشکلی باشه اما خب باید از لحاظ بیس ریاضی وضعیتتون خوب باشه ... میشه در مورد رزومه تون بگین؟ با استاد هم میتونید صحبت کنید و ازش بپرسید ... در مورد فاند وضعیتتون چطوره؟
    لیسانس از دانشگاه آزاد یزد در سال 82 با معدل 14.67 رشته مدیریت صنعتیفوق لیسانس دانشگاه آزاد کرمانشاه لیسانس مدیریت صنعتی با گرایش OR در سال 88 با معدل 15.60سه مقاله: اولی کنفرانس بین المللی مدیریت داخلی در سال 2010دومی: کنفرانس بین المللی خارجی در کره جنوبی IEEE سومی: کنفرانس بین المللی OR در امریکا اکسپت شده 2014 ده سال سابقه کار مفید و مرتبط یک سال تدریس در دانشگاه در زمینه OR , و سیستمهانه مورد workshop سه مورد سخنرانی داخلی

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط iranmihaneman نمایش پست ها
    سلام
    اقا بسیار ممنون از جواب کاملتون.
    راستش من الان تو شرایط بسیار سخت کاری دارم کار میکنم و امیدی به اینده خودم نمیدیدم با شنیدن صحبتای شما یکم به خودم امیدوار شدم .من تو این شرایط بد مثلا کار تو عسلویه و متاهل بودن تونستم دانشگاه شرکت کنم با اینکه خیلی امیدی به اینده نداشتم.فوقش تصور میکنم با این اوضاع بد بتونم تو یه شرکت با حقوق 3 تومن استخدام بشم و خواستم که فیلد کاریمو از مهندسی برق به مدیریت بکشونم.حالا که با اینجا اشنا شدم متوجه شدم که اوضاع میتونه عوض بشه و شرایط تغییر کنه و امیدی به زندگیم برگرده و ببینم روزی رو که تو امریکا بتونم ادامه تحصیل بدم.و از عسلویه نجات پیدا کنم
    دوست عزیز رشته ما تز نداره ما اموزش محوریم.اما گفتن که باید رو یه مقاله حتما باید کار کنیم.معدلمو که میتونم رو 17 نگه دارم انشالا اما مقالرو نمیدونم که مقاله خارجی در میاد یا نه اما رو پروژه ای که کار میکنم که به نظر استادم میشه 2 یا 3 مقاله ازش در بیاد.پس من 2 تا کار دارم درسته؟؟؟
    1_خوندن تافل
    2_gmat
    کار دیگه ای است که انجام بدم؟؟
    با توجه به اینکه من 1/5 دیگه درسم تموم میشه به نظرتون با مطالعه میانگین روزی 4 ساعت زبان مشه زبان و جمعش کرد تو 1 سال؟؟اگه زبانم خوب بشه میتونم یه جوری با gmat کنار بیام
    اقا از عسلویه بهت خسته نباشید میگم
    ممنونم
    سلام مجدد دوست خوبم و خسته نباشید، منم از وزارت اقتصاد بهت خسته نباشید میگم ... من کامل درکتون میکنم چون خودم هم درگیر کار فول تایم هستم و متاهل هم هستم ... من تهران هستم، 4-5 سال سابقه کار دارم و تو حوزه کاملا تخصصی خودم کار میکنم و البته تز خودمم رو استراتژی بود و درگیر پروژه های استراتژیک هم هستم، خدا رو شکر وضعیت درآمدیم هم خوبه و از اون چیزی که شما گفتید خیلی بیشتر میگیرم اما نکته مهم اینه که اینجا متاسفانه دورنمای خوبی نداره و کار بسیار خوبی میکنید که دارین اپلای میکنین و 100درصد از این کار پشیمون نمیشید ... این از این!

در مورد سوالتون باید بگم که با احتساب 1 سال و نیم شما قطعا فرصت خیلی خوبی برای گرفتن نمرات خوب جی آرای و تافل دارین ... بجز این مورد مقاله رو هم فراموش نکنید که رزومه پژوهشیتون هم خوب بشه ... موفق باشید

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

سلام
    واسه phd در دانشگاه دوبلین یک پوزیشن پیدا کردم و واسش اپلای کردم استاد مربوطه زمینه تحقیقاتیش در حوزه operations management و operations research هست. اما در دپارتمان hospitality management کار میکنه ازش در خصوص مدرک نهایی سوال پرسیدم و اینو بهم گفت
    The research is in the area of operations management predominantly, there may be some aspects of the research relating to operations research. .

البته پروژه در زمینه Hospitality هست و من هنوز نفهمیدم که hospitality management چیه اما من نگران مدرک آیندش هستم که آیا HM هست یا OM.
    مرسی اگه راهنمایی بفرمایید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام
    واسه phd در دانشگاه دوبلین یک پوزیشن پیدا کردم و واسش اپلای کردم استاد مربوطه زمینه تحقیقاتیش در حوزه operations management و operations research هست. اما در دپارتمان hospitality management کار میکنه ازش در خصوص مدرک نهایی سوال پرسیدم و اینو بهم گفت
    The research is in the area of operations management predominantly, there may be some aspects of the research relating to operations research. .

البته پروژه در زمینه Hospitality هست و من هنوز نفهمیدم که hospitality management چیه اما من نگران مدرک آیندش هستم که آیا HM هست یا OM.
    مرسی اگه راهنمایی بفرمایید
    در کشورهای مختلف برای حوزه های تحقیقاتی کد تعریف شده البته مطمئن نیستم در تمام کشورها اینطوریه، چند تا رو که می دونم همین طوری هستند. شما وقتی روی یک موضوع کار میکنید و از پروپوزالتون دفاع می کنید و پروژه تون تصویب می شه از شما می خوهند کدتون رو با توجه به موضوعتون انتخاب کنید. در دانشکده ها کدهای زیادی وجود داره که شما برای انتخاب می روید در سایت دانشگاهتون که لینک مخصصوصی برای دانشجوها دارد کلید واژه مورد نظرتون رو که در عنوان پروژه تون هست search میکنید تا ببینید چه کدی به موضوع شما مرتبط هست. پس از اون هم کد تخصصی در تمام مدارک دانشگاهی شما همیشه ذکر می شه. مثل اسم و فامیلتون.

مدرک تحصیلی شما توسط school داده می شه و اسم رشته تون می شه اسم همون school که در offer شما هم نوشته برای چه رشته ایی به شما offer میدهند اما تخصص شما اون کد هست نه اسم مدرکتون. یعنی مثلا پس از پایان درس اگر خواستید استاد بشید و کد شما OM بود می تونید برای دانشگاههایی که دنبال استاد در رشته OM می گردند اپلای کنید. تخصص برای کار مهمتر هست تا عنوان مدرک. مثلا بچه هایی که در مدرکشون امده PhD of Management که بوعلی سینا نیستند ، هر وقت هر position در دانشکده مدیریت باز شد بتوانند اپلای کنند، کد تحصصی شون می تونه HR -OB-SUPPLY CHAIN- OD-AGRI.BUSINESS و .... باشه، بر اساس همون هم می توانند برای کار اپلای کنند.

در داخل school ها دپارتمان وجود دارد بر اساس همین کدها. hospitality همون مدیریت هتلداری خودمون هست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    در کشورهای مختلف برای حوزه های تحقیقاتی کد تعریف شده البته مطمئن نیستم در تمام کشورها اینطوریه، چند تا رو که می دونم همین طوری هستند. شما وقتی روی یک موضوع کار میکنید و از پروپوزالتون دفاع می کنید و پروژه تون تصویب می شه از شما می خوهند کدتون رو با توجه به موضوعتون انتخاب کنید. در دانشکده ها کدهای زیادی وجود داره که شما برای انتخاب می روید در سایت دانشگاهتون که لینک مخصصوصی برای دانشجوها دارد کلید واژه مورد نظرتون رو که در عنوان پروژه تون هست search میکنید تا ببینید چه کدی به موضوع شما مرتبط هست. پس از اون هم کد تخصصی در تمام مدارک دانشگاهی شما همیشه ذکر می شه. مثل اسم و فامیلتون.

مدرک تحصیلی شما توسط school داده می شه و اسم رشته تون می شه اسم همون school که در offer شما هم نوشته برای چه رشته ایی به شما offer میدهند اما تخصص شما اون کد هست نه اسم مدرکتون. یعنی مثلا پس از پایان درس اگر خواستید استاد بشید و کد شما OM بود می تونید برای دانشگاههایی که دنبال استاد در رشته OM می گردند اپلای کنید. تخصص برای کار مهمتر هست تا عنوان مدرک. مثلا بچه هایی که در مدرکشون امده PhD of Management که بوعلی سینا نیستند ، هر وقت هر position در دانشکده مدیریت باز شد بتوانند اپلای کنند، کد تحصصی شون می تونه HR -OB-SUPPLY CHAIN- OD-AGRI.BUSINESS و .... باشه، بر اساس همون هم می توانند برای کار اپلای کنند.

در داخل school ها دپارتمان وجود دارد بر اساس همین کدها. hospitality همون مدیریت هتلداری خودمون هست.
    موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از پاسختون
    منظورتون اینه که در مدرک دکترا تخصص رو ذکر میکنند که استاد هم بهش اشاره کرده یعنی همون OM نه عنوان اسکول رو درسته. ضمنا در ابتدای توضیح این پروزه عنوانی از اسکول نداره و فقط گفته پروژه واسه GRADUATE RESEARCH SCHOOL هست. آیا با این توصیفات من مطمئن باشم که مدرکم مدیریت هتلداری نیست و مدیریت عملیات خواهد بود. مرسی از راهنمایی شما

Junior Member

Question پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

سلام به همه دوستان
    من عضو جدید هستم
    لیسانس بیولوژی عمومی از آزاد تهران شمال هستم
    معدل ~15
    آیلتس 7.5
    سابقه کار حدود ۳ سال دارم
    ۲ سالش تو بیزینس خانوادگی
    کلا سابقه ی فعالیت اجتماعی و روابط عمومیم خوب هستش با توجه به اینکه ۱ سال از پایان دوره لیسانسم میگذاره
    برای فوق تو چند تا از دانشگاه های استرالیا MBA اپلای کردم ، با هزینه ی شخصی میخوام برم
    میخواستم با دوستان مشورت کنم ببینم این رشته ای که انتخاب کردم چطوره از، از همه نظر
    و اینکه از بین گرایش های دیگه دوستان چه چیزهایی رو پیشنهاد میکنند
    باز هم از هر نظری که خودتون فکر میکنید مهمه از دید شما
    ممنونم

رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان کسی از بازار کار دکترای operations management تو آمریکا اطلاعاتی داره؟ اینکه با داشتن دکتری تو این رشته شرایط کاری تو حوزه آکادمیک و صنعتی و همچنین رنج حقوقیش چطوره؟ سوال دیگه هم اینکه کسی میتونه یه مقایسه با دکترای مهندسی صنایع و شرایط کاری و درآمدیش انجام بده.. ممنون بابت کمکتون ...

Junior Member

سلام
    من صدجا تو این سایت پست گذاشتم یه نفر راهنمایی نکرد !
    اگه بچه های مدیریتی هم کمک نکنند خیلی نا امید میشم . من رشته ام مدیریت امور شهری هست . یه رشته تازه است که تو خارج به همین اسم پیداش نکردم و نمیدونم معادلش تو خارج چیه و یا ارزش و جایگاهش و بازار کارش چیه . قصد دارم برای دکترا اپلای کنم ولی اصلا از وضعیت رشته ام تو خارج اطلاع ندارم که به رشته من چی میگن ؟!
    البته به مدیریت فرهنگی و مدیریت بین المللی هم علاقه دارم . لطفا منو راهنمایی کنید که کدوم دانشگاه ها و کدوم کشورها مدیریت شهری رو دارند و یا دوتا انتخاب دیگه منو .
    اینجا همش بچه های فاینانس و mba رو تحویل می گیرید پس ما چی ؟!!! :-( لطفا منم کمک کنید . مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)