صفحه 53 از 57 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Junior Member

Question مدیریت - کارشناسی ارشد

سلام.واسه ارشد مدیریت، دانشگاه های اروپایی بهترن یا کانادایی یا آمریکایی یا استرالیایی؟(از لحاظ پذیرش ،فاند و...).لطفا با دلیل بفرمایین.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : مدیریت - کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsangmail نمایش پست ها
    سلام.واسه ارشد مدیریت، دانشگاه های اروپایی بهترن یا کانادایی یا آمریکایی یا استرالیایی؟(از لحاظ پذیرش ،فاند و...).لطفا با دلیل بفرمایین.
    اگه پول داشته باشی که هزینه هاتو بدی همه جا میشه واسه ارشد پذیرش گرفت اما خب اروپا به نسبت راحتتره ... اما در صورت نیاز به فاند باید بگم که کلا شانس گرفتن فاند تو ارشد مدیریت واقعا کمه و خیلی باید رزومه تاپی داشته باشی و در خیلی موارد هم اگه فاندی داده بشه partial هست یعنی ممکنه فقط بخشی از فی یا tuition رو پوشش بده و معمولا هزینه رندگی با خودته ... برای کشورهای انگلیسی زبان هم شما نمره تافل و جیمت هم لازم داری که ممکنه دانشگاههای اروپایی در مقطع ارشد ازتون نخوان ... البته بعضی کشورهای اروپایی مثل آلمان، فنلاند و .. هم فک کنم هزینه تحصیلی ندارن که اینم میتونه مزیت بزرگی باشه هرچند باید قبول کرد که تحصیل در آمریکا و کانادا کجا و در آلمان و فنلاند و ... کجا !!!
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : موقعیت‌های خالی مدیریت در دانشگاه‌های خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedhassan136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از رشته مدیریت استراتژیک در مقطع دکترا در اروپا یا آمریکا اطلاعاتی داره؟
    کدوم کشورها و دانشگاهها تو این رشه خوب هستند؟
    دوست عزیز تقریبا تمام بیزینس اسکولهای آمریکای شمالی و خیلی از بیزینس اسکولهای اروپا دکترای استراتژی دارن ... بعضی دانشکده ها حتی اگه با این عنوان نداشته باشن اما اساتیدش معمولا تو گروه بازاریابی یا مدیریت (management) کار میکنن ...

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

سلام دوستان من دانشجوی رشته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم از درس های تئوری سازمان رفتار سازمان منابع انسانی و مدیریت استراتژیک خوشم میاد بخوام برای دکترا توی این فیلد ها اقدام کنم معادلش به خارجی چی میشه ممنون میشم کمکم کنید..

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط erf71 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی رشته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم از درس های تئوری سازمان رفتار سازمان منابع انسانی و مدیریت استراتژیک خوشم میاد بخوام برای دکترا توی این فیلد ها اقدام کنم معادلش به خارجی چی میشه ممنون میشم کمکم کنید..
    سلام . میتونی برای organizational behavior ، human resource management یا strategic management اقدام کنی

با سلام

دوستان گرامی، بنده واسه دکترای مدیریت با گرایش تحقیق در عملیات یا مدیریت عملیات operations research یا operations management خیلی وقته دنبال استاد و دانشگاه می گردم . البته علاقه تحقیقاتی و مقالات و وتمامی سوابق پژوهشی من در زمینه FUZZY MCDM -ahp-topsis- هستش . لطفا راهنمایی بفرمایید که از کدوم دانشگاه و یا کشور اقدام کنم. ضمنا 4 مقاله در این زمینه دارم که بیشتر در حوزه اولویت بندی و بهینه کردن بهره وری و ارزیابی عملکرد با ترکیب fuzzy mcdm تصمیم گیری چند متغیره فازی.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان
    من ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بین الملل میخونم
    لیسانسم مهندسی صنایع هست
    اگر بخوام برای دکترا تو زمینه R&Dو تحقیق و توسعه تخصصی تر کار کنم چ رشته ای برام مفیده
    کدوم کشورها میشه رفت برای این رشته با هزینه پایین

Junior Member

دوستان سلام من به تازگی در این فروم آمدم
    شرایط من: لیسانس از دانشگاه فردسی معدل 19/55 ، رشته مدیریت بازرگانی
    قصد نهایی من از تحصیل در خارج کشور گرفتن اقامت هست( کانادا یا آمریکا) - ابتدا هدف خودم این بود که برای مستر از یکی از دانشگا های کانادا پذیرش بگیرم. اما خیلی ها بهم گفتند که اگر معدل ارشد هم همینقدر بالا باشد و GMAT هم بدهم . می توانم برای دکترا فول فاند بگیرم که شرایط مقیم شدن را آسان تر می کند . اما می دونم که باید برم و یک پرونده سنگین ( مقاله) برای خودم درست کنم. لطفا راهنمایی کنید آیا تصمیمدرستی است که برای دکترا اقدام کنم؟
    یه سوال دیگه دارم به جز رشته فایننس چه گرایش های مدیریت در آمریکا و کانادا بازار کار خوبی دارند؟! والا نمی دونم که الان برای ارشد از بین رشته های زیر کدوم یکی بهتره؟ مدیریت اجرایی/ مدیریت تحول/ بازاریابی بین الملل/ مدیریت صنعتی؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanam نمایش پست ها
    دوستان سلام من به تازگی در این فروم آمدم
    شرایط من: لیسانس از دانشگاه فردسی معدل 19/55 ، رشته مدیریت بازرگانی
    قصد نهایی من از تحصیل در خارج کشور گرفتن اقامت هست( کانادا یا آمریکا) - ابتدا هدف خودم این بود که برای مستر از یکی از دانشگا های کانادا پذیرش بگیرم. اما خیلی ها بهم گفتند که اگر معدل ارشد هم همینقدر بالا باشد و GMAT هم بدهم . می توانم برای دکترا فول فاند بگیرم که شرایط مقیم شدن را آسان تر می کند . اما می دونم که باید برم و یک پرونده سنگین ( مقاله) برای خودم درست کنم. لطفا راهنمایی کنید آیا تصمیمدرستی است که برای دکترا اقدام کنم؟
    یه سوال دیگه دارم به جز رشته فایننس چه گرایش های مدیریت در آمریکا و کانادا بازار کار خوبی دارند؟! والا نمی دونم که الان برای ارشد از بین رشته های زیر کدوم یکی بهتره؟ مدیریت اجرایی/ مدیریت تحول/ بازاریابی بین الملل/ مدیریت صنعتی؟؟؟؟
    سلام
    معدل لیسانستون خیلی عالیه!با یک جیمت و تافل خوب شانس گرفتن ادمیشن دکترای مستقیم از بیزینس اسکولای آمریکای شمالی دارید! مقاله امتیاز مثبت محسوب میشه براتون و الزامی نیست(دادن مقاله تو مدیریت خیلی سخت تر از مهندسیه کلا)! اکثر بچه ها بدون مقاله اکسپت میشن تو مدیریت!
    گرایش هم اول فایننسه و بعد مارکتینگ!بقیه گرایش ها را خبر ندارم!
    البته دکترا مستقیم در مدیریت یکم سخته و باید اپلیکیشن قوی ای داشته باشید و جیمت خیلی خوب بیارید!
    برای اقامت با قوانین حال حاضر بعد از اتمام دکترا تو کانادا شانس مقیم شدن خیلی زیاده و بچه هایی ک رفتن اکثرا مقیم شدن بعد از درسشون!
    البته میتونید ارشد مدیریت یا mba هم بگیرید و از ارشد برید دکترا!
    دکترامدیریت معمولا فول فانده تو آمریکای شمالی(هرچند استثنا هم هست همیشه)
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    سلام
    معدل لیسانستون خیلی عالیه!با یک جیمت و تافل خوب شانس گرفتن ادمیشن دکترای مستقیم از بیزینس اسکولای آمریکای شمالی دارید! مقاله امتیاز مثبت محسوب میشه براتون و الزامی نیست(دادن مقاله تو مدیریت خیلی سخت تر از مهندسیه کلا)! اکثر بچه ها بدون مقاله اکسپت میشن تو مدیریت!
    گرایش هم اول فایننسه و بعد مارکتینگ!بقیه گرایش ها را خبر ندارم!
    البته دکترا مستقیم در مدیریت یکم سخته و باید اپلیکیشن قوی ای داشته باشید و جیمت خیلی خوب بیارید!
    برای اقامت با قوانین حال حاضر بعد از اتمام دکترا تو کانادا شانس مقیم شدن خیلی زیاده و بچه هایی ک رفتن اکثرا مقیم شدن بعد از درسشون!
    البته میتونید ارشد مدیریت یا mba هم بگیرید و از ارشد برید دکترا!
    دکترامدیریت معمولا فول فانده تو آمریکای شمالی(هرچند استثنا هم هست همیشه)
    موفق باشید
    ممنونم. البته یک استادی در یکی از دانشگاه های تاپ آمریکا ( که البته رشته اش مدیریت نیست!) باهام آشنا شده و پیشنهاد داد که ارشد را هم همینجا بخونم و برای دکترا اقدام کنم . الان هم تابستون برنامه ریختم برای جیمت. اما یه سوال ؟ شما مطمئنید که مقاله خیلی لازم نیس؟ آیا جیمت بالا می تونه مفید تر باشه ؟ یک سری مجلات هستند پولی مقاله چاپ می کنند آیا اونها را قبول دارند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)