صفحه 54 از 57 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyanam نمایش پست ها
    ممنونم. البته یک استادی در یکی از دانشگاه های تاپ آمریکا ( که البته رشته اش مدیریت نیست!) باهام آشنا شده و پیشنهاد داد که ارشد را هم همینجا بخونم و برای دکترا اقدام کنم . الان هم تابستون برنامه ریختم برای جیمت. اما یه سوال ؟ شما مطمئنید که مقاله خیلی لازم نیس؟ آیا جیمت بالا می تونه مفید تر باشه ؟ یک سری مجلات هستند پولی مقاله چاپ می کنند آیا اونها را قبول دارند؟
    والا من هیچ چیزی را مطمئن نیستم تو اپلای و نظراتمو میگم چون خیلی خطی نیست و شانس هم دخیله زیاد!
    ولی کلا با جیمت بالا و معدل و تافل بالا تقریبا حله اپلای و بقیش به شانس شما بستگی داره!
    والا مقاله برای اونا در صورتی مهمه و به چشم میاد که تو ژورنال خوبی چاپ شده باشه و بقیه چیزا امتیاز زیادی نمیاره براتون!مخصوصا که ایران تو مدیریت حرفی برای گفتن نداره کلا!
    اگه زحمت زیادی ازتون نمیگیره چاپ مقاله انجام بدیدش چون حداقلش اینه که دانشگاه میگه طرف یه کار علمی انجام داده و با پروسه تحقیق و مقاله آشناس(بعیده امتیاز بیشتری بدن بهتون)!!
    تو مدیریت ادمیشن گرفتن نیاز به مکاتبه با استادی نداره چون کمیته تصمیم میگیره!
    من خودم به شخصه هیچ مکاتبه ای نداشتم!
    به نظر من جیمت بالا خیلی مزیت رقابتیه عالی ایه! البته بقیه عوامل هم باید در حد نرمال و حتی خوب باشه ولی جیمت عالی کاملا برگ برنده میشه تو بیزینس!
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان لطفا جواب بدید.کسی از رشته مدیریت بیمه و گرایش های آن در آمریکا و اروپا اطلاعاتی داره که چه گرایشهایی و کدوم دانشگاهها دارن؟؟؟البته مستر و پی اچ دی!ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز،
    اگر کسی راجع به رشته مدیریت تکنولوژی اطلاعاتی داره ممنون میشم من رو راهنمایی کنه.
    مخصوصا بازار و فضای این رشته برای ادامه تحصیل در خارج از کشور.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

سلام
    رشته های شبیه بازاریابی بین المللی یا international tarde کدوماست؟
    کلا ایا رشته خوبیه؟ با لیسانس مهندسی میگیرن ؟
    مرسی از جواب دادنتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    سلام
    رشته های شبیه بازاریابی بین المللی یا international tarde کدوماست؟
    کلا ایا رشته خوبیه؟ با لیسانس مهندسی میگیرن ؟
    مرسی از جواب دادنتون
    سلام . از تجربه ام تو سرچ کردن پروفایل دانشجوهای بیزینس تو دانشگاهای آمریکا و کانادا اینو بگم که از همه جور رشته ای میان برای marketing و مهندسی هم یکی از اوناس . هدف و SOP که توش از آینده قابل تصورتون میگین میتونه این تغییر رشته رو کاملا توجیه پذیر کنه. این که رشته خوبیه یا نه هم کاملا بستگی به هدفتون داره .

Junior Member

سلام به همه ی دوستای عزیز
    من الان رشتم اتاق عمله ولی جون فوق و دکترا نداره میخوام عوصش کنم به مدیریت خدمات درمانی و بهداشت
    ازتوووون خواهش میکنم هرکی میتونه ج بده ک اوضاع پذیرش این رشته واسه فوق لیسانس واسه آمریکا چطوره ؟
    زمان من زیاد نیس
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان سلام
    سوالاتی از حضورتون داشتم، اگر لطف کنید و راهنمایی کنید، بی نهایت ممنون میشم.چون شرایط من اضطراری هست
    اول شرایط خودم: لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی تهران، با معدل 14.42
    فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته از موسسه غیرانتفاعی تعالی، با معدل حدودا 19.80(واژه حدودا به دلیل این هست که معدل نهایی هنوز صادر نشده)،پایان نامه 19.50 با یک مقاله در کنفرانس داخلی و بین المللی، ضمنا میتونم یک مقاله خوب در یک ژورنال خارجی به چاپ برسونم.موضوع پایان نامم کاملا ابتکاری هست، بسیار مورد استقبال اساتید دانشگاه علم و صنعت، دانشکده صنایع، واقع شد.
    و حالا سوالاتم
    1:شما دوستان فکر می کنید می تونم برای دکترای مدیریت گرایش خودم یا گرایش مدیریت دانش و احیانا مدیریت منابع انسانی در کانادا اقدام کنم؟ اگر بتونم موضوع پایان نامه ارشدم رو به یک پروپوزال خوب برای مقطع دکترا، تبدیل کنم؟در این صورت باید رزومه ام به چه صورت باشه تا شانس بیشتری داشته باشم؟
    2:یا توصیه بر اقدام برای کارشناسی ارشد هست؟
    3:آیا مدرک جی مت برای تمامی گرایش های مدیریت در مقطع ارشد در کانادا ضروریه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان
    بنده لیسانس فنی آزاد تهران با معدل نه چندان خوب دارم الانم ارشد مدیریت قبول شدم ولی چون هدف اصلیم از ادامه تحصیل در مقطع ارشد اینه که بتونم برای دکترا حتما پذیرش با فاند خارج از کشور دریافت کنم بنابراین از دوستان راهنمایی میخام که در اصل با آگاهی کامل وارد ارشد بشم حالا سوال بنده( فارغ از سایر ملزومات مثل جیمت و مقاله ومعدل و....)
    1.رشته مدیریت صنعتی رشته ای هست که بشه برای دکترا خارج از کشور(مثلا بیزینس اسکول های امریکا) اقدام کرد؟
    2. مدرک پردیس دانشگاه تهران معتبرتره یا آزاد تهران؟
    ویرایش توسط roobert : September 1st, 2015 در ساعت 06:33 PM

Junior Member

میشه یکی به سوالم جواب بده؟
    منابع رشته MBA برای کنکور ارشد رو میتونید معرفی کنید؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence21 نمایش پست ها
    میشه یکی به سوالم جواب بده؟
    منابع رشته MBA برای کنکور ارشد رو میتونید معرفی کنید؟؟
    دوست عزیز جواب بعضی سوالات یه سرچ ساده در گوگل هست.
    سایت خوبیه برا معرفی منابع کنکور مدیریت و MBA
    ویرایش توسط Simon : September 15th, 2015 در ساعت 10:39 AM دلیل: قرار دادن لينك سايت هاي تجاري ممنوع است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)