صفحه 55 از 57 نخستنخست ... 545464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

سلام
    خواهشا اگر کسی می تونه من رو راهنمایی کنه.
    من رشته لیسانسم کامپیوتر بود و الان ارشد مدیریت بازرگانی-بازاریابی قبول شدم. سر کار می رم و حوزه ی کاریم سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان هستش. چون کار انالیز و تحلیل بخش مهمی از کارمه، لازمه که مثلا مالی هم بلد باشم، یا فرایندهای خرید و فروش و انبار، تولید و CRM و SRM و.... را هم بدونم. می خواستم بدونم آیا ارشد این رشته می تونه تا حدودی برای من مفید باشه؟
    شروع کلاس ها نزدیکه و من شک کردم که کار درستی کردم یا نه؟
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    دوست عزیز جواب بعضی سوالات یه سرچ ساده در گوگل هست.
    سایت خوبیه برا معرفی منابع کنکور مدیریت و MBA
    سلام
    خب الان مدیریت دوتا کد رشته داره! یکی مجموعه مدیریته یکی هم مجموعه مدیریت اجرایی
    سوالم اینه که گرایش استراتژی MBA در کدوم مجموعه جا داره؟؟

Junior Member

سلام دوستان من چند سوال داشتم از شما
    رشته تحصیلی من الان IT هستش و قصدم این است که برای مستر به اپلای کنم حال به نظر شما همون IT را ادامه بدهم یا وارد MBA بشوم "از لحاظ سطح درامد و موقعیت شغلی عرض میکنم"
    ایا مثل رشته های مهندسی در این رشته هم پذیرش میدهند یا خیر؟چون در بعضی از مطالب خواندم که به اتباع خارجی پذیرش بسیار کم میدهند به دلیل سطح تقاضای داخلی؟
    و اگر ممکن هس یک مقدار در مورد اینده شغلی و اینکه به چه کار مشغول میشن توضیح دهدید.
    با تشکر از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence21 نمایش پست ها
    سلام
    خب الان مدیریت دوتا کد رشته داره! یکی مجموعه مدیریته یکی هم مجموعه مدیریت اجرایی
    سوالم اینه که گرایش استراتژی MBA در کدوم مجموعه جا داره؟؟
    1148
    کدرشته ای میخوایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

با سلام . من دنبال یه موضوع برای پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی شاخه مدیریت مالی دانشگاه آزاد میخام . نمیدونم تاپیک مربوطش کجاس ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

سلام و درود

در مقطع ارشد مدیریت در حال حاضر اگر بخوایم متعادل به قضیه نگاه کنیم چه گرایشهایی بازار کار بهتری دارند؟ در واقع برای انتخاب رشته مقطع ارشد برای خارج از ایران میخوام اقدام کنم با توجه به شرایط زیر راهنمایی بفرمایید:

1. کارشناسی مدیریت صنعتی معدل 18.25 دانشگاه اصفهان.
    2. تافل 85 و ایلتس 7
    3.دو مقاله یکی کنفرانسی بصورت همکار (اسم سوم از چهار اسم) و یکی هم دارم کار میکنم جز اعضا اصلی
    4. دستیار استاد و حل تمرین

بیشتر علاقم و گرایش ذهنیم به سمت مسائل کیفی هست تا تحلیلی و ریاضی ...بنابراین ادامه کار رو تمایل دارم در زمینه مدیریت بازرگانی ادامه بدم لذا در مورد گرایشها تردید دارم به نظرتون چه گرایشی با دید متعادل بازار کار در خارج از کشور مطرح تر هست و اینده کاری روشنتری داره؟

سپاسگزارم

Junior Member

سلاااااممم
    از دوستان کسی هست برای دکترای مدیریت کارافرینی اقدام کرده باشه یا در حال تحصیل این رشته در دانشگاه های خارج از کشور باشه؟؟؟؟ اطلاعات در زمینه ی رنکینگ دانشگاه ها، اساتید، معیارهای پذیرش، زبان ، جی مت و فاند بده ممنون میشم ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra100 نمایش پست ها
    سلاااااممم
    از دوستان کسی هست برای دکترای مدیریت کارافرینی اقدام کرده باشه یا در حال تحصیل این رشته در دانشگاه های خارج از کشور باشه؟؟؟؟ اطلاعات در زمینه ی رنکینگ دانشگاه ها، اساتید، معیارهای پذیرش، زبان ، جی مت و فاند بده ممنون میشم ...
    من خودم کارآفرینی نیستم اما میدونم رنکینگ دانشگاهها تو زمینه دکترای کارآفرینی همون رنکینگشون تو دکترا بیزینس یا مدیریت هست( که میتونین از مراجع مختلف از جمله FT بدستشون بیارین) .گرایش کارآفرینی در برخی بیزینس اسکولها با اسم entrepreneurial وجود داره . معیارهای پذیرش هم مشابه همون چیزی که تو کل این تاپیکا بحث میشه ( زبان معمولا تافل بالای 100، جی مت بالای 700 رقابتی، و فاند هم دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه)

سلام.درباره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت استراتژیک سوال دارم که این رشته درباره چیه و بازار کارش کجا هست.با تشکر

Junior Member sooroorsooroor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام دوستان عزیز. نظراتتون رو در فروم خوندم و ممنون میشم من رو راهنمایی کنین. اول اینکه من لیسانس مهندسی صنایع معدل 14 وفوق مدیریت صنعتی معدل 18 دارم . و علاقه مندم دکتری رو در رشته مدیریت ادامه بدم 1. در مورد اینکه کدوم گرایش بازار کار بهتری داره و 2. کدوم کشور آمریکا یا کانادا راحت تر میتونم اقامت بگیرم؟ (تا اونجایی که خبر دارم اگر بلافاصله بعد از اتمام تحصیل کار پیدا نشه باید امریکا رو ترک کرد اما کانادا سال سوم تحصیلی اقامت میگیرن) اولویت های من رنکینگ، اقامت راحت، بازار کار هستش .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)