صفحه 9 از 57 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

ببین اگه دقت کنی اینا مینویسن full-time job experience و با توجه به این که دانشجو نمیتونه فول تایم باشه عملا سابقه حین کار سابقه محسوب نمیشه. این یه دلیله. دلیل دیگه هم اینه که اینا سابقه کار مرتبط با رشته رو در نظر میگیرن که طبیعتا تا لیسانس نگیری سابقه کار مرتبط نمی تونی داشته باشی. برای اثبات سابقه کار هم سابقه بیمه رسمی مدرک قانونی تایید هستش واسه ایران. البته اگ هفقط بخوای تو رزومت بیاری کسی ازت مدرکی نمیخواد معمولا !

p.s: خیلی خوبه که از الان هدف داری

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

چند روز پیش به دانشگاه ریسون نامه زدم و درباره سابقه کار ازشون سوال کردم که همون طور که طاها گفته بود که الزامی نیست جواب داده بودند:

Hi Hamed,

Thank you for your interest in our programs. Work experience is preferred, however it is not mandatory to be considered. If you do not have work experience, we will factor in other requirements like your GMAT score and GPA.

Kind regards,

سلام به همه
    من لیسانس و فوق لیسانس آمار هستم و پایان نامه ام در مورد سری های زمانی و مدل بندی و پیش بینی داده های بورس است.میخواستم در یک رشته مدیریتی در آمریکا دکتری بگیرم. به نظر شما یه آماری میتونه در مدیریت موفق باشه؟ کدام گرایش ها بیشتر به آمار ربط داره؟ نظرتون در مورد finance و مهندسی مالی چیه؟ فرق این دو در چیست؟ ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.ممنون میشم جواب بدید. با تشکر از همه

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    سلام به همه
    من لیسانس و فوق لیسانس آمار هستم و پایان نامه ام در مورد سری های زمانی و مدل بندی و پیش بینی داده های بورس است.میخواستم در یک رشته مدیریتی در آمریکا دکتری بگیرم. به نظر شما یه آماری میتونه در مدیریت موفق باشه؟ کدام گرایش ها بیشتر به آمار ربط داره؟ نظرتون در مورد finance و مهندسی مالی چیه؟ فرق این دو در چیست؟ ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.ممنون میشم جواب بدید. با تشکر از همه
    بله میتونید موفق باشید. البته در صورتیکه تعداد واحدهای لازم مدیریتی رو پاس نکرده باشید ممکنه با ورودی Mphil بهتون پذیرش بدن. finance و مدل سازی فکر می کنم بهترین گرایشهاس برای شما. من تا حالا مهندسی مالی رو جز ایران جای دیگه ندیدم! من فک می کنم شما می تونید به اقتصاد هم به عنوان یه رشته مناسب با بک گراندتون نگاه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    بله میتونید موفق باشید. البته در صورتیکه تعداد واحدهای لازم مدیریتی رو پاس نکرده باشید ممکنه با ورودی Mphil بهتون پذیرش بدن. finance و مدل سازی فکر می کنم بهترین گرایشهاس برای شما. من تا حالا مهندسی مالی رو جز ایران جای دیگه ندیدم! من فک می کنم شما می تونید به اقتصاد هم به عنوان یه رشته مناسب با بک گراندتون نگاه کنید
    اینکه گفتید با ورودی Mphil بهتون پذیرش بدن رو میشه توضیح بدید؟ با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اینکه گفتید با ورودی Mphil بهتون پذیرش بدن رو میشه توضیح بدید؟ با تشکر
    بعضی از دانشگاهها برای کسایی که درس های مشخصی از مدیریت رو نخوندن قبل از ورود به دوره PhD دوره یکساله master of philosophy میذاره که توش معمولا درسای MBA تدریس میشه و از سال بعد داوطلب میتونه دوره دکتری رو شروع کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    بعضی از دانشگاهها برای کسایی که درس های مشخصی از مدیریت رو نخوندن قبل از ورود به دوره PhD دوره یکساله master of philosophy میذاره که توش معمولا درسای MBA تدریس میشه و از سال بعد داوطلب میتونه دوره دکتری رو شروع کنه
    اگر فاند بگیریم از بیزینس اسکول (برای phd finance) و با ورودی Mphil به ما پذیرش بدهند، آن فاند شامل هزینه های دوره mphil هم هست یا باید هزینه این دوره را خودمان بپردازیم؟
    کسانی که برای بیزینس اسکول ها اقدام میکنند اصلا لازم نیست با استاد مکاتبه کنند؟ یعنی اصلا فرقی نمیکنه با استاد مکاتبه بکنیم یا نه؟به طور واضح تر ارزش داره وقت بگذاریم و با استاد مکاتبه کنیم یا نه؟
    با تشکر ویژه از tahahavakhor

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگر فاند بگیریم از بیزینس اسکول (برای phd finance) و با ورودی Mphil به ما پذیرش بدهند، آن فاند شامل هزینه های دوره mphil هم هست یا باید هزینه این دوره را خودمان بپردازیم؟
    کسانی که برای بیزینس اسکول ها اقدام میکنند اصلا لازم نیست با استاد مکاتبه کنند؟ یعنی اصلا فرقی نمیکنه با استاد مکاتبه بکنیم یا نه؟به طور واضح تر ارزش داره وقت بگذاریم و با استاد مکاتبه کنیم یا نه؟
    با تشکر ویژه از tahahavakhor
    ببین بستگی به جاش داره. کانادا مقدار فاند مشخصه که باید از اون هزینه دانشگاه کم بشه و این یعنی برای دوره mphil شما stipend یا هزینه زندگی کمتری می تونی برداشت کنی.
    تو امریکا که stipend جدا هستش ممکنه شرایط با شروع دکتری فرقی نکنه. بهترین کار میل زدن به ادوایزر برنامه و سوال کردن ازشه. این فاندینگ دانشگاه به دانشگاه فرق داره.
    میل زدن ضرر نداره، اما فاندی دست استاد نیس که بخواد تصمیم بگیره و نهایتا بتونه با یه رای تو کمیته ساپورتتون کنه. برا اینکه بفهمید رزومتون خوبه یا نه میل زدن خیلی عالیه اما مثه مهندسی نیس که با ok استاد 80 درصد قضیه حل باشه.

سلام
    آيا كسي اطلاعاتي در مورد گرايش HR داره؟ كه كلا هدف اين رشته چيه؟ و آينده كاريش به چه صورت هست؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyimage نمایش پست ها
    سلام
    آيا كسي اطلاعاتي در مورد گرايش HR داره؟ كه كلا هدف اين رشته چيه؟ و آينده كاريش به چه صورت هست؟
    HR تقریبا قدیمی ترین گرایش رشته مدیریته که به برسسی موضوعات مربوط به منابع انسانی یعنی جذب،آموزش،استخدام،ترفیع و جبران خدمت می پردازه. ریشه دانشی این گرایش عمدتا علوم رفتاری و روانشناسی هستند. آینده کاری هم واژه بسیار بسیطیه اگه محدودترش کنید یعنی مثلا بگید در چه مقطع تحصیلی و در کجا و چه بازار کاری میشه به سوالتون جواب داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)