نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آیلتس غیر از IDP هم داریم تو ایران؟

Junior Member

پیش فرض آیلتس غیر از IDP هم داریم تو ایران؟

سلام، من خیلی با سیستم بین المللی امتحان آیلتس آشنا نیستم.

من دو بار امتحان آیلتس دادم، آکادمیک در مرکز دانشگاه آزاد و جنرال در مرکز ایرسافام. ایرسافام رو مطمئنم طبق موسسه بین المللی IDP برگزار میشه، دانشگاه آزاد رو نمیدونم.

سوال من اینه که غیر از این IDP، هیچ موسسه بین المللی دیگه ای هست که توی ایران آیلتس برگزار کنه؟ چون این IDP معلوم نیسه چه مرگش هست و نمره رایتینگ رو خیلی پایین میده. اگه جای دیگه ای غیر از این موسسه هست، برم اونجل شاید نمره رایتینگ رو بهتر بدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیلتس غیر از IDP هم داریم تو ایران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    سلام، من خیلی با سیستم بین المللی امتحان آیلتس آشنا نیستم.

من دو بار امتحان آیلتس دادم، آکادمیک در مرکز دانشگاه آزاد و جنرال در مرکز ایرسافام. ایرسافام رو مطمئنم طبق موسسه بین المللی IDP برگزار میشه، دانشگاه آزاد رو نمیدونم.

سوال من اینه که غیر از این IDP، هیچ موسسه بین المللی دیگه ای هست که توی ایران آیلتس برگزار کنه؟ چون این IDP معلوم نیسه چه مرگش هست و نمره رایتینگ رو خیلی پایین میده. اگه جای دیگه ای غیر از این موسسه هست، برم اونجل شاید نمره رایتینگ رو بهتر بدن.
    متاسفانه نه ولی در خارج از کشور بریتیش کانسیل هست و شما هم تنها کسی نیستید که این حالت را دارید تجربه می کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : آیلتس غیر از IDP هم داریم تو ایران؟

دوستان عزیز،
    با توجه به وجود موضوع های مشابه برای پرسیدن سوال ها و جهت جلوگیری از سردرگمی عزیزان در جستجو در موضوعات مشابه، این موضوع بسته شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)