صفحه 133 از 140 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام من دانشجوی ترم 3 ارشد معماری هستم که در دانشگاه آزاد اهواز درس می خونم و معدل کارشناسی و ارشدم تا حالا 16 و 17 بوده ، به نظر شما امیدی برای گرفتن بورس تحصیلی در کانادا یا استرالیا برای من هست ؟ آیا برای پایانامه موضوع خاصی رو باید دنبال کنم رو چه موضوعی کار کنم که شانس پذیرشم تو دکترا بیشتر بشه ؟

دوستان هزینه ارشد معماری در آمریکا چقدره هر ترم؟؟؟

از کجا میتونم ببینم؟؟؟

به نظر من بعله برای همه شانس هست.کیفیت کاری که میکنین خیلی مهمه.قطعا مسایل تکنولوژیک و معاصر مورد نظرشون میتونه باشه.اول تحقیق کنید ببینین مسایل روز چیه. بعدشم پیشنهاد میکنم حتما موضوعتون رو دوست داشته باشید چون قرار سالها روش کار کنید اگه پی اچ دی میرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط somayel نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم 3 ارشد معماری هستم که در دانشگاه آزاد اهواز درس می خونم و معدل کارشناسی و ارشدم تا حالا 16 و 17 بوده ، به نظر شما امیدی برای گرفتن بورس تحصیلی در کانادا یا استرالیا برای من هست ؟ آیا برای پایانامه موضوع خاصی رو باید دنبال کنم رو چه موضوعی کار کنم که شانس پذیرشم تو دکترا بیشتر بشه ؟

توی قسمت Tuition and fees سایتهای دانشگاهها نوشته شده میتونین چک کنین. بسته به هزینه و بزرگی شهر ها میتونه متغییر باشه.متوسط شما 40000 دلار در نظر بگیرین. هم کمترش هست هم بیشترش.البته تقریبی گفتم بازم بهتره سایت هارو چک کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط nargol1990 نمایش پست ها
    دوستان هزینه ارشد معماری در آمریکا چقدره هر ترم؟؟؟

از کجا میتونم ببینم؟؟؟

باسلام خدمت دوستان عزیز.من کاردانی عمران و کارشناسیم معماری با معدل 17/75 هست. ارشدمم طراحی شهریه الان که ترم 3ام تموم شد معدلم حدود 19 هست اما هنوز پایان نامه نگرفتم که با درنظر گرفتن پایان نامه فکر نمیکنم کمتر از 18/30 بشه معدلم.مقاله هم isc یکی دارم که میتونم به چندتا همایش دیگه بفرستم و بازم گواهی بگیرم چون مقاله نوشتم و اماده دارم.بنظرتون با این شرایط میشه جایی برا دکتری اپلای کرد و اگه اره کجا؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

چجوری باید موضوع برای تحقیق پیدا کنیم که اساتید اون دانشگاهی که میخوایم قبولمون کنن؟؟؟ باید بریم توی سایت دانشگاه و موضوعی که اساتید دارن روشون تحقیق میکنن رو پیدا کنیم بعد طبق اون موضوع ماهم تحقیق کنیم؟؟؟ منظورم تحقیق برای پذیرش و گرفتن فانده

Junior Member

سلام، من ۲۴ سالمه و مهندسی صنایع خوندم، ولی هیچوقت به این رشته علاقه‌ای نداشتم و به نظرم تا امروز بزرگترین اشتباه زندگیم بوده.
    الانم اگه میتونستم برگردم به زمان انتخاب رشته، رشته معماری رو انتخاب میکردم [ولی چون نمیتونم اینکارو بکنم] میخواستم نظرتونو در مورد خوندن لیسانس معماری بدونم، با توجه به سنم(به نظرم برای شروع لیسانس خیلی زیاده) مشکلی واسه پذیرش ایجاد نمیشه؟ لیسانسی که دارم یه امتیاز مثبت محسوب میشه یا منفی؟ پیشنهاد بخصوصی برای محل دانشگاه دارید؟
    کشورای مد نظر خودم اروپا(کشورایی که توشه)، برزیل، آمریکا و استرالیا هستن.
    ممنون میشم اطلاعاتی در اختیارم بزارید چون در مورد مقطع لیسانس اطلاعات زیادی رو سایت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط moh72 نمایش پست ها
    سلام، من ۲۴ سالمه و مهندسی صنایع خوندم، ولی هیچوقت به این رشته علاقه‌ای نداشتم و به نظرم تا امروز بزرگترین اشتباه زندگیم بوده.
    الانم اگه میتونستم برگردم به زمان انتخاب رشته، رشته معماری رو انتخاب میکردم [ولی چون نمیتونم اینکارو بکنم] میخواستم نظرتونو در مورد خوندن لیسانس معماری بدونم، با توجه به سنم(به نظرم برای شروع لیسانس خیلی زیاده) مشکلی واسه پذیرش ایجاد نمیشه؟ لیسانسی که دارم یه امتیاز مثبت محسوب میشه یا منفی؟ پیشنهاد بخصوصی برای محل دانشگاه دارید؟
    ممنون میشم اطلاعاتی در اختیارم بزارید چون در مورد مقطع لیسانس اطلاعات زیادی رو سایت نیست.
    سلام . سنتون که اصلا موردی نداره .ما تو کلاسمون چند تا اقا و خانم هستن که ۲۷ ؛۲۸ سالشونه و فوق لیسانس رشته دیگه ای گرفته بودن الان اومدن لیسانس معماری بدون کنکور.چندتا از درساشون هم مطابقت دادن
    و حذف کردن.منم ۲۲ سالمه و ترم یک لیسانسم ادم اگه بخواد با چنین دلایلی خودشو محدود کنه پیشرفت نمیکنه شما بخاطر این ۴ سال میخواین بقیه عمرتونو با کاری که بهش علاقه ندارین بگذرونین؟ اینجوری زندگی ادم جهنم میشه. اگه ۳۰ سالتونم بود باید تغییر رشته میدادین.مطمئن باشین پشیمون نمیشین.با علاقه اس که زندگی رنگ میگیره‌.علاقه که باشه انگیزه میاد و پشتکار که همه اینا منجر به موفقیت میشه. و یه نکته دیگه اینکه شما میاین کارشناسی ناپیوسته و فقط دو ساله .

نقل قول نوشته اصلی توسط moh72 نمایش پست ها
    در مورد تغییر رشته در خارج از کشور اطلاعاتی ندارم اما به انگلیسی سرچ کنید حتما اطلاعات مورد نیازتون پیدا میکنید

Junior Member

سلام
    من میخوام راجب اوضاع کار معماری در کشورهای دیگه بدونم
    میخوام برای دکترا اپلای کنم و خب شرایط کار کشور مورد نظرم برام مهمه .
    میشه لطفا راهنماییم کنید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)