صفحه 104 از 140 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط iarchi نمایش پست ها
    سلام بر اساتید عزیز!
    من دانشجوی کارشناسی ارشد معماری-معماری هستم،
    هم کارشناسی و هم ارشد رو سراسری تهران خوندم معدلم هم در ارشد هم کارشناسی بالای 18 هست.
    پرتفولیو و توانایی نرم افزاری عالیی دارم و یک سال سابقه کار، مقاله اما ندارم زبان امتحان ندادم اما حدود 90 تافل هستم الان،
    ممنون میشم راهنمایی کنید کجای آمریکا و چه مقطعی اقدام کنم. دوتا موضوع مهمه برام، (مثه اکثریت) فول فاند بشم و مقطعی که میرم ترجیحا طراحی باشه تا پژوهش (تئوری)، اما رنک دانشگاه اهمیت چندانی برام نداره چون هرچی باشه از اینجا بهتره! پیشنهاد شما دوستان چیه؟ شانس فول فاندو چقدر میدونید؟؟
    راستی اصلا واست کجای امریکاش مهم نباشه! همه جاش خوبه.بعدم بخوای طراحی باشه همون master of arch اقدام کن توی مستر یا دکترا دقیقا نمی دونم که طراحی باشه

سلام.
    من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری هنر تبریز هستم. میخواستم واسه دکتری اقدام کنم. دانشگاه‌های اروپا و مالزی چقدر شانس قبولی برام وجود داره. دو سه تا مقاله داخلی دارم. و کلاس آیلتس هم شرکت میکنم.

Junior Member

سلام.چند سوال برای پذیرش دکتری معماری
    1-کسی میدونه واسه گرفتن دکتری در معماری گرفتن فاند یا پذیرش از امریکا راحتتره یا اروپا یا استرالیا؟ و کدام کشورهاشون؟
    2-آیا گرفتن پذیرش در رشته های طراحی معماری بیشتره یا رشته های مربوط به تئوری معماری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها
    سلام.چند سوال برای پذیرش دکتری معماری
    1-کسی میدونه واسه گرفتن دکتری در معماری گرفتن فاند یا پذیرش از امریکا راحتتره یا اروپا یا استرالیا؟ و کدام کشورهاشون؟
    2-آیا گرفتن پذیرش در رشته های طراحی معماری بیشتره یا رشته های مربوط به تئوری معماری؟
    سلام همه ی اینا بسته به اینکه شرایزتون چی باشه قاعده اینجوره که اول ارووپا راحته بعد استرالیا و بعد کانادا و بعد امریکا
    2.فرقی نداره ولی کلا الان طراحی پایدار خیلی به روزه و اینکه خیلی به نظرم فرقی نداره باید ببینید کدوم دانشگاه کدوم زیر شاخه رو داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanill67 نمایش پست ها
    سلام همه ی اینا بسته به اینکه شرایزتون چی باشه قاعده اینجوره که اول ارووپا راحته بعد استرالیا و بعد کانادا و بعد امریکا
    2.فرقی نداره ولی کلا الان طراحی پایدار خیلی به روزه و اینکه خیلی به نظرم فرقی نداره باید ببینید کدوم دانشگاه کدوم زیر شاخه رو داره

متشکرم از پاسخ ایا طراحی پایدار که میفرمایید تحقیقاتی هست یا طراحی گونه؟ و به انگلیسی میشه بگین اسمش چی میشه.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanill67 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها
    متشکرم از پاسخ ایا طراحی پایدار که میفرمایید تحقیقاتی هست یا طراحی گونه؟ و به انگلیسی میشه بگین اسمش چی میشه.
    درود
    من زیاد موافق این ردی بندی کشوری نیستم.
    از نظر پذیرش با داشتن رزومه قوی اول امریکا-کانادا-اروپا-استرالیا هست.
    اصلا به استرالیا برای فاند معماری فکرشم نکنید.
    راجب گرایش حتما معماری پایدار یا مدیریت معماری پیشنهاد میشه.
    معماری پایدار هم میشه sustainability architecture
    هر دو تحقیقاتی و طراحی شامل این گرایش میشه و زمینه گسترده ای داره و نیاز به تحقیق بیشتر.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان كسي نمونه cv معماري ايراني داره؟

سلام دوستان
    میشه لطف کنید دانشگاههایی در امریکا برای معماری در مقطع دکترا بهم معرفی کنید؟ رنک دانشگاه برام مهم نیست.
    سوال دیگه اینکه آیا رشته های معماری هم برای دانشگاههای امریکا نیاز به امتحان GRE دارن؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی دارم که تو تاپیکای دیگه جواب مشخصی نگرفتم.اگر کسی بنابه دلایلی در سن 21 سالگی وارد دانشگاه بشه وتا 24 سالگی لیسانس رو تموم کرده باشه که الان میخواد برای مستر اقدام کنه .اون سه سال وقفه رو چطور میتونه پر کنه؟چقدر تاثیر منفی در رزومه خواهد داشت؟

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط q26 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی دارم که تو تاپیکای دیگه جواب مشخصی نگرفتم.اگر کسی بنابه دلایلی در سن 21 سالگی وارد دانشگاه بشه وتا 24 سالگی لیسانس رو تموم کرده باشه که الان میخواد برای مستر اقدام کنه .اون سه سال وقفه رو چطور میتونه پر کنه؟چقدر تاثیر منفی در رزومه خواهد داشت؟
    منظورتون اینه که بهترین دروغ برای سه سال وقفه در تحصیل چیه میتونه باشه؟!! هیچی!
    چیزی که در آمریکا من میدونم اینه که خود پسرای آمریکایی هم اکثرا با وقفه دو سه یا پنج ساله وارد دانشگاه میشن بعد از کار کردن و پول جمع کردن وارد دانشگاه میشن خیلیا حدود 25 سالگی... و این خیلی عادیه اونجا.... بی جهت نیاز نیست به چیزی که نیازی نیست اشاره کنید، اشاره بکنید! و به جاش هرچه نقاط مثبت مرتبط با رشتتون دارید چه کاری چه پژوهشی در رزومتون ذکر کنید...
    موضوع مهمی نیست...

به جاش روی زبان کار کنید و وقت بگذارید که خیلی خیلی مهم تر از این حرفاست... و هرچه بخونید کم خوندید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)