صفحه 132 از 140 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری(معماری دیجیتال)-هنر اسلامی تبریز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام دوستان.. وقت بخیر.. آیا از دوستان کسی اطلاع داره فاند کامل برای مقطع پی اچ دی در رشته ی معماری کدوم دانشگاه های آمریکایی دارند یا حتی پارشیال فاند؟.. ایا اطلاعی در مورد دانشگاه clemson کسی داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

و آیا برای دانشجوی در سطح متوسط اپلای به دانشگاه کرنل( cornell)ریسک بزرگی هست ؟
    ویرایش توسط gisso : May 13th, 2017 در ساعت 01:31 PM

دوست عزیز، شما باید با توجه موضوع و کارهای پژوهشیتون دنبال استادی بگردین که با حوزه پژوهشی شما مشترک یا قسمت پی اچ دی دانشگاهتون رو چک کنید ببینید رو چه موضوعاتی کار میکنند استادها.

در رابطه با ریسک بنظرم غیر از اپلیکیشن فی که پرداخت میکنید برای اپلای ریسک دیگه ای وجود نداره.

سلام ..دوستان من لیسانس معماری دارم از دانشگاه ازاد..معدلمم بالای 17 هستش..ولی مقاله ندارم..با صحبت از طریق یکی از استادام میتونم با فشرده کار کردن و کمک استادم یه مقاله isi بدم.برای مقطع ارشد میخام برای کشور ترکیه اقدام کنم.مدرک زبانمو هنوز اقدام نکردم..ولی نمره خیلی خیلی بالایی نمیخان دانشگاه های ترکیه.میتونم نمره مورد نظر بدست بیارم.چون دارم روش کار میکنم.فقط از نظر مالی حتما باید بورس بگیرم..بنظرتون با این شرایط میتونم بورس بگیرم و پذیرش بشم..کسی اگر اطلاعاتی درباره این موارد داشت ممنون میشم کمکم کنه..

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام، وقتتون بخیر، دو تا سوال داشتم، اول اینکه در رابطه با کارهای گروهی مربوط به پورت فولیو. تمامی افراد گروه میتونند اون کار رو در پورت فولیوی خودشون داشته باشند یا فقط نفر اولی که اسمش توی کار هست حق استفاده از اون کار رو داره، یعنی درواقع اگر من و دوستم قصد تهیه ی پورت فولیو داشته باشیم میتونیم یه کار مشترک هم داشته باشم؟

سوال دیگه اینکه من خیلی به معماری و انرژی علاقه دارم و دوس دارم تو این زمینه اپلای کنم البته دکتری، بازتاب این علاقم باید تو پورت فولیوم نشون داده بشه؟ مثلا نمونه کارای پورت فولیوم مربوط معماری انرژی و معماری پایدار باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    سلام، وقتتون بخیر، دو تا سوال داشتم، اول اینکه در رابطه با کارهای گروهی مربوط به پورت فولیو. تمامی افراد گروه میتونند اون کار رو در پورت فولیوی خودشون داشته باشند یا فقط نفر اولی که اسمش توی کار هست حق استفاده از اون کار رو داره، یعنی درواقع اگر من و دوستم قصد تهیه ی پورت فولیو داشته باشیم میتونیم یه کار مشترک هم داشته باشم؟

سوال دیگه اینکه من خیلی به معماری و انرژی علاقه دارم و دوس دارم تو این زمینه اپلای کنم البته دکتری، بازتاب این علاقم باید تو پورت فولیوم نشون داده بشه؟ مثلا نمونه کارای پورت فولیوم مربوط معماری انرژی و معماری پایدار باشه؟
    سلام،
    کارهای گروهی انجام شده رو با دکر نام تمام اعضای گروه بگذارین و ترجیحا نقشی که توی اون کار داشتید رو مختصر قید کنید. (به ترتیب اسم ربطی نداره)
    اگر کاری دارید که به sustainabilty ش فکر کردین توی پورتفولیو بذارین و بولدش کنید و گر نه بحث علاقه معمولا توی sop مشخص میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد معماری از دانشگاه تهران دارم و میخوام برای دکترا اپلای کنم
    به نظر شما من که چهار تا مقاله و پایان نامه ارشدم در خصوص معماری اسلامیه باید چیکار کنم تا پذیرش بگیرم؟!!!
    پارسال 10 تا دانشگاه اپلای کردم اما همش ریجکت شد!
    امسال میخوام برم رو یه زمینه دیگه کار کنم!!!
    کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟

سلام دوستان،

من برای ارشد معماری از دو جا در هلند پذیرش دارم:

1) Zuyd universityof applied sciences
    مستر دو ساله (اسکولارشیپ Zuyd Excellence بهم تعلق گرفته)

2) Amsterdamuniversityof the arts
    مستر چهار ساله پاره وقت(که دانشجو باید در طول تحصیل یک کار مرتبط پیدا کند)

خوشحال میشم اگر دوستان آشنایی با این دو دارند، نظراتشون رو بشنوم.

ضمن اینکه از دانشگاه KU LEUVEN بلژیک هم ادمیشن دارم. الان تصمیم گیری بین اینها برام سخت شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه گیلان

دوستان من و سال 2012 اومدم بوستون و مستر معماری خوندم در دانشگاه نورث ایسترن، و الان در یک شرکتی در قلب بوستون کار میکنم. میخواستم بهتون بگم معماری ارزشش رو نداره فوق العاده تحصیلش گرون و لی درامدش پایین! از اینکه بوستون زندگی میکنم فوق العاده راضی و خوشحالم ولی معماری نه، هر چه سریع تر خودتون رو وارد یه رشته تکنولوژیکال کنید تا رستگار شوید. مثلا برنامه نویسی و کدو این داستانا، این رو بیشتر به شما به خود پنج سال پیشم میگم! موفق باشید دوستان!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط o_kheirabadi نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای ارشد معماری از دو جا در هلند پذیرش دارم:

1) Zuyd universityof applied sciences
    مستر دو ساله (اسکولارشیپ Zuyd Excellence بهم تعلق گرفته)

2) Amsterdamuniversityof the arts
    مستر چهار ساله پاره وقت(که دانشجو باید در طول تحصیل یک کار مرتبط پیدا کند)

خوشحال میشم اگر دوستان آشنایی با این دو دارند، نظراتشون رو بشنوم.

ضمن اینکه از دانشگاه KU LEUVEN بلژیک هم ادمیشن دارم. الان تصمیم گیری بین اینها برام سخت شده.
    سلام

مورد اول از هلند را انتخاب نمایید.البته از بین همه این گزینه ها دانشگاه لوون از نظر سطح علمی و اعتبار جهانی وضعیت بهتری دارد.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_hamed نمایش پست ها
    دوستان من و سال 2012 اومدم بوستون و مستر معماری خوندم در دانشگاه نورث ایسترن، و الان در یک شرکتی در قلب بوستون کار میکنم. میخواستم بهتون بگم معماری ارزشش رو نداره فوق العاده تحصیلش گرون و لی درامدش پایین! از اینکه بوستون زندگی میکنم فوق العاده راضی و خوشحالم ولی معماری نه، هر چه سریع تر خودتون رو وارد یه رشته تکنولوژیکال کنید تا رستگار شوید. مثلا برنامه نویسی و کدو این داستانا، این رو بیشتر به شما به خود پنج سال پیشم میگم! موفق باشید دوستان!
    میشه بگین درآمد معماری تو بوستون چقدره؟ و آیا sustainable enviromental Design رشته ی به درد بخوری ز لحاط کاری هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)