صفحه 120 از 140 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام دوستان ... میخواستم بدونم برای کسی که لیسانس و فوق لیسانسش معماری بوده و سابقه کار هم داره، امکانش هست که مستر دوم طراحی لباس یا رشته هایی اینجوری قبول بشه؟ اصلا میشه؟ کدام کشور یا دانشگاه امکانش هست؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

برای آمریکا و کانادا کاملا شدنیه. چیزی که مهمه اینه که بتونین پورتفولیویی درست کنین که با اون رشته تناسب داشته باشه و نشون بده شما در اون زمینه توانایی هایی دارین. مثلا اگر می خواین برین سراغ مجسمه سازی، ماکت ها یا تصاویر سه بعدی ای داشته باشین که نشون بده شما توانایی بصری، درک مواد و تجسم فضایی قوی ای دارین. شاید پذیرش گرفتن توی دانشکده های خیلی سطح بالای طراحی و هنر بدون زمینه سخت باشه ولی اگر یه کم سطح توقع رو بیارین پایین، شدنی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان ... میخواستم بدونم برای کسی که لیسانس و فوق لیسانسش معماری بوده و سابقه کار هم داره، امکانش هست که مستر دوم طراحی لباس یا رشته هایی اینجوری قبول بشه؟ اصلا میشه؟ کدام کشور یا دانشگاه امکانش هست؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

دوستان میشه بگین واسه رشته معماری بهترین کشور کجاست؟ میشه واسه دکتری یا ارشد دوم فاند گرفت؟ چه جیزایی در رزومه این رشته مهم هستن، مقاله نمره زبان یا ...؟
    در ضمن از دوستان کسی معماری انرژی با هم خونده؟ کسی هست تجربش رو در اختیار من بزاره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوستان میشه بگین واسه رشته معماری بهترین کشور کجاست؟ میشه واسه دکتری یا ارشد دوم فاند گرفت؟ چه جیزایی در رزومه این رشته مهم هستن، مقاله نمره زبان یا ...؟
    در ضمن از دوستان کسی معماری انرژی با هم خونده؟ کسی هست تجربش رو در اختیار من بزاره؟
    درود
    دوست عزیز شما یه مقدار وقت بزارید و 10 یا 20 صفحه آخر همین تاپیک را بخونید راجب همه این موضوع ها به طور مفصل بحث شده.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز شما یه مقدار وقت بزارید و 10 یا 20 صفحه آخر همین تاپیک را بخونید راجب همه این موضوع ها به طور مفصل بحث شده.
    سلام و ممنون از شما
    میخواستم یه نظر کلی از دوستان با تجربه مثل شما در مورد بهترین کشور برای این رشته داشته باشم. با این حال میخونم و اگه سوال جزیی بود میپرسم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری(معماری دیجیتال)-هنر اسلامی تبریز

سلام دوستان،یک سوال داشتم..گرایشی مثل معماری دیجیتال در دوره دکتری در دانشگاه های آمریکایی ، آیا امکان گرفتن فول فاند هست یا نه؟.. آیا دانشگاه های بین المللی در این زمینه راحتتره فاند میدن؟ من اینطوری شنیدم گویا...ممنونم از توجه تون.. و اگر تکراری هست عذر می خوام.

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

تو مغطع دکترا دانشگاه های زیادی تو آمریکا فول فاند میدن اما باید ببینین که تو کدوم دانشگاه می تونین استاد مربوط به کارتون رو پیدا کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط gisso نمایش پست ها
    سلام دوستان،یک سوال داشتم..گرایشی مثل معماری دیجیتال در دوره دکتری در دانشگاه های آمریکایی ، آیا امکان گرفتن فول فاند هست یا نه؟.. آیا دانشگاه های بین المللی در این زمینه راحتتره فاند میدن؟ من اینطوری شنیدم گویا...ممنونم از توجه تون.. و اگر تکراری هست عذر می خوام.

Junior Member BLANCH آواتار ها

سلام
    دوستان من می خوام برای لیسانس معماری برم ایتالیا.
    کسی هست که بدونه منابع امتحان ورودی دانشگاه (آلفا تست) برای کورس های انگلیسی زبان رو از کجا می تونم تهیه کنم؟
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

Junior Member

سلام
    دوستان من دانشجوی سال آخر ارشد معماری هستم معدل کارشناسی ارشد تقریبا 16.5 بدون احتساب نمره پایان نامه، معدل کارشناسیم 16.20 هست دو تا مقاله isi در راستای پایان نامم (مربوط به یکی از زیرشاخه های انرژی) دارم اما هنوز پایان نامم رو دفاع نکردم دارم خودمو برای آزمون تافل آماده می کنم.میخوام برای دانشگاههای آمریکا و کانادا اپلای کنم که رتبه دانشگاه برام مهم نیست فقط کشور و گرفتن فاند برام مهمه جون قصد موندن دارم به نظرتون شانس پذیرش و گرفتن فاند دارم؟
    ممنون میشم نظرتونو بدونم...

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان میشه لطفا لیست یه سری FH های خوب تو آلمان در مقطع مستر رو لطف کنین ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)