صفحه 93 از 140 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام
    من دانش آموز رشته معمارى هستم و در بهترين هنرستان ساختمان اصفهان درس خوندم و معدلم ١٩ هستش و الان دارم براى كنكور مى خونم.
    ميخواستم بدونم آيا مى تونم به كانادا برم و اونجا ادامه تحصيل بدم.منظورم اينه كه من كه از طريق هنرستان درس خوندم دانشگاه هاى اونجا منو مى پذيرن يا نه؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Kouroshaf نمایش پست ها
    سلام
    من دانش آموز رشته معمارى هستم و در بهترين هنرستان ساختمان اصفهان درس خوندم و معدلم ١٩ هستش و الان دارم براى كنكور مى خونم.
    ميخواستم بدونم آيا مى تونم به كانادا برم و اونجا ادامه تحصيل بدم.منظورم اينه كه من كه از طريق هنرستان درس خوندم دانشگاه هاى اونجا منو مى پذيرن يا نه؟؟؟
    درود
    شما نیاز به پیش دانشگاهی یا کاردانی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

نقل قول نوشته اصلی توسط fa89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی معماریمو دانشگاه زاهدان قبول شدم اما از همون ابتدا و به صورت ترم به ترم به دانشگاه مشهد مهمان شدم.باوجودیکه درسمو مشهد تموم کردم مدرکم از دانشگاه زاهدان صادر شده.حالا سوالم اینه:من ریکام هامو از اساتید مشهد میتونم بگیرم چون قاعدتا استادی در زاهدان نمیشناسم.آیا این مساله که اساتیدم عملا از دانشگاهی که فارغ التحصیل آنجا محسوب میشوم نیستند باعث نمیشه ریکام هاشون از درجه اعتبار ساقط باشه؟آیا دانشگاه هایی که میخام اپلای کنم این ریکام هارو قبول میکنن؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون
    می تونید این موضوع رو توی استیتمنت آو پرپس تون توضیح بدید. فکر نکنم اشکالی داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sudy_s نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من کارشناسی ارشد معماری دانشگاه ازاد اصفهان دارم...میخوام واسه مستر دانشگاه ubc ونکوورکانادا اقدام کنم...در رشته architecture یا landscape بچه ها کسی میتونه بهم کمک کنه یا بگه اصلا پذیرش گرفتن از این دانشگاه واسه من ممکن هست یا نه؟ راستی من 2 سال پیش ایلتس 6.5 گرتم و الان دوباره دارم میخونم که 1 auguest امتحان بدم.
    ممنون میشم خییییییییلی اگه کسی تو اون دانشگاهه و یا اطلاعی داره کمک کنه.
    با تشکر.
    UBC یکی از دانشگاه های ممتازه اما معنیش این نیست که نتونید ازش پذیرش بگیرید. اگر نمره آیلتس تون 7 به بالا باشه و معدل خوبی هم داشته باشید، با یک استیتمنت آو پرپس قوی و پورتفولیوی خوب می تونید پذیرش بگیرید. سعی تون رو بکنید. ضرر که نداره.

Junior Member

سلام ، میخواستم از دوستان بپرسم ملاک نمره دهی یا ارزشیابی چیه تو خارج از کشور(آلمان) ؟ از یکی پرسیدم گفت ایرانی هستی دیگه! همش به فکر نمره ای .....
    نه ولی جدی فکرمو مشغول کرده که چ جوریه مثلا یه درسو نتونی پاس کنی یا درست به جای دو سال ، سه سال طول بکشه کلا هیچی نمیدونم !
    و اینکه اگه خارج از کشور مثل آلمان بخوای تحصیل کنی دیگه وقت تفریح یا ورزش حرفه ای کردن نداری؟ و همش باید سرت توی کتاب و درس باشه؟؟ یکم راهنماییم کنید. تصمیم دارم واسه ارشد معماری یا شهرسازی اقدام کنم!(کارشناسیم رو دارم معماری میگیرم بیشتر دوست دارم ارشد شهرسازی بگیرم!)

Junior Member

سلام من میخواستم بدونم معماری دانشگاه فلورانس ایتالیا شرایطش چه جوریه؟هزینه ها برا رشته معماری چه جوریه اونجا؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shivi نمایش پست ها
    سلام من میخواستم بدونم معماری دانشگاه فلورانس ایتالیا شرایطش چه جوریه؟هزینه ها برا رشته معماری چه جوریه اونجا؟
    درود
    به این تاپیک سر بزنید و هر سوالی داشتید بپرسید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام و خسته نباشید. ببخشید من و دوستانم ارشد معماری با معدل بالا هستیم خواستم بدونم در صورت اقدام برای پی اچ دی کشورهای اسکاندیناوی شمال اروپا مناسبترن یا آلمان و یا استرالیا و کدام یک شرایط فاند بهتر و پذیرش راحتتری دارند . . ممنون از لطفتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid17 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. ببخشید من و دوستانم ارشد معماری با معدل بالا هستیم خواستم بدونم در صورت اقدام برای پی اچ دی کشورهای اسکاندیناوی شمال اروپا مناسبترن یا آلمان و یا استرالیا و کدام یک شرایط فاند بهتر و پذیرش راحتتری دارند . . ممنون از لطفتون
    درود
    تا زمانی که رزومتون رو به صورت دقیق نگفتین هیچ چیزی نمیشه گفت.

Junior Member

سلام مجدد .کارشناسی از دانشگاه آزاد قزوین معدل ۱۸.۵۰ رتبه سوم
    کارشناسی ارشد دانشگاه امام خمینی معدل ۱۸۰۶۷رتبه اول
    فعلا مقاله ومدرک زبان ندارم ولی حتما تا سال بعد جور میکنم به امید خدا و فعلا در اوایل کار هستم . می خواستم اول کشور مد نظر رو انتخاب کنم که بتونم از تو فیلد اساتیدش دنبال موضوع مقاله بگردم . آیا بهتره یک کشور رو مد نظر قرار داد . اولویت بندی پیشنهادی شما چیست ؟ ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)