صفحه 10 از 140 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام به همه دوستان گل،من میخواستم راجع به ترجمه ریز نمرات فوق لیسانس معماری سوال کنم،اینطور که که من شنیدم اگر ریز نمراتمونو طبق فلوچارت دانشگاه های اونور ترجمه کنیم همه واحد هامونو واسه مقطع بالاتر قبول می کنن و دیگه به قول معروف پیش نمی خوریم ،مثلا درس ایستایی را اینجا استاتیک ترجمه کردند اما من مطمئن نیستم که درسته و اونور هم این درس را با این عنوان میشناسند یا نه؟حالا خواهشم از دوستانی که فوق معماری دارند که اونور مدرک گرفتن یا میخوان اقدام کنن واسه پذیرش و جایی در ایران واسشون خوب ترجمه کرده خواهشمندم اسم دقیق درسهارو به من هم بدن تا به دارالترجمه بگم چجوری ترجمه کنه،ممنون .با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان .

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

بفرما
    ای کاش یه ذره همین بخشو میگشتین
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-معماری
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام! من تازه فهمیدم باید تو این قسمت بنویسم درخواستمو!!
    من فوق دیپلم معماری هستم.سابقه کار اجرائی د زمینه طراحی داخلی دارم.(هم طراحی هم اجرا) دیگه اینکه مدرک فوتوشاپ هم دارم با 2 سال سابقه کار اجرائی تو شرکت تبلیغاتی. مدرک 3dmax هم دارم(اصلا اینا بدرد میخورن؟!!)...ایلتس هم که دارم میخونم ایشالا!!!
    میخوام واسه کارشناسی اقدام کنم(ایتالیا یا اسپانیا) ولی اصلا نمیدونم چه طوری!!!!کجا برم؟ کدوم سایت؟ با کی مکاتبه کنم...خواهش میکنم منم راه بندازین!!ممنون

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط moffi نمایش پست ها
    سلام! من تازه فهمیدم باید تو این قسمت بنویسم درخواستمو!!
    من فوق دیپلم معماری هستم.سابقه کار اجرائی د زمینه طراحی داخلی دارم.(هم طراحی هم اجرا) دیگه اینکه مدرک فوتوشاپ هم دارم با 2 سال سابقه کار اجرائی تو شرکت تبلیغاتی. مدرک 3dmax هم دارم(اصلا اینا بدرد میخورن؟!!)...ایلتس هم که دارم میخونم ایشالا!!!
    میخوام واسه کارشناسی اقدام کنم(ایتالیا یا اسپانیا) ولی اصلا نمیدونم چه طوری!!!!کجا برم؟ کدوم سایت؟ با کی مکاتبه کنم...خواهش میکنم منم راه بندازین!!ممنون
    دوست عزیز! رشته ی معماری توی اسپانیا تقریبا همه جا به زبان اسپانیایی ارائه میشه. مگر دانشگاه اینترنشنال بارسلون که البته شهریه ش خیلی زیاده. اکثر دانشگاههای ایتالیا هم دقیقا همینطورن (مدرک ایتالیایی میخوان). البته سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان رو ببینید، من اونجا کارشناسی انگلیسی هم دیدم.
    مدرک فتوشاپ و مکس احتمالا نقطه ی قوت بزرگی توی رزومه ی شما نخواهند بود، چون وقتی اپلیکنت ها پرتفولیو می فرستند، اکثرا هم توش کار تری دی هست هم شیت بندیش با فتوشاپه.
    توی سایت های مختلف دانشگاههای اسپانیا و ایتالیا بگردین تا اطلاعات دقیق و به روز شده رو پیدا کنید. امیدوارم موفق باشین

Junior Member

سلام . کسي از دوستان در مورد دانشگاههاي بلژيک , رشته معماري , ليسانس اطلا عيداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط iranpet نمایش پست ها
    سلام . کسي از دوستان در مورد دانشگاههاي بلژيک , رشته معماري , ليسانس اطلا عيداره
    دوست گرامی
    شما می تونین به سایت دانشگاههای کشور بلژیک برین و اونجا اطلاعات رو بردارین ولی برای اطمینان می تونین برای اطلاع به اسن سایت برین که طبقه بندی دانشگاههای دنیاست و از اونجا دانشگاهای بلژیک رو پیدا کنین
    http://www.university-list.net/rank/univ-100008.html
    مثلا Katholieke Universiteit Leuven دانشگاه بلژیک رده 64 رو داره ولی سال پیش 43 بوده
    باید بگردین!!!!!!!!

Junior Member

با سلام چطور می تونم پذیرش برای ارشد معماری برای دانشگا های ملبورن استرالیا بگیرم؟یا اینکه بهتره توی خود ایران واسه ارشد بخونم بعد اقدام کنم؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi77 نمایش پست ها
    با سلام چطور می تونم پذیرش برای ارشد معماری برای دانشگا های ملبورن استرالیا بگیرم؟یا اینکه بهتره توی خود ایران واسه ارشد بخونم بعد اقدام کنم؟!!!
    بستگی به شرایطتون داره که ایا میتونید پذیرش با فاند یا حتی بدون فاند بگیرین یا نه؟
    بستگی به وضعیت مالی خودتون و هدفتون در اینده داره.
    سوالتون خیلی کلیه بهتره اول اینجا رو بخونین تا با استرالیا و شرایط سخت پذیرش با فاند مطلع بشین
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

سلام بر دوستان عزیز من از 20 دانشگاه انگلیس در رشته معماری لینک دارم
    اگه کسی لازم داره یه پیام خصوصی بده و ایملشو بفرسته من لینکاشو براش می فرستم
    در مورد دانشگاههای کانادا و آمریکا بعدن پیام میدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadorrahmat نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز من از 20 دانشگاه انگلیس در رشته معماری لینک دارم
    اگه کسی لازم داره یه پیام خصوصی بده و ایملشو بفرسته من لینکاشو براش می فرستم
    در مورد دانشگاههای کانادا و آمریکا بعدن پیام میدم
    خوب دوستان دیدم حالش نیست به این قدر ایمیل نگاه کنم گفتم لینک دانشگاهها رو بزارم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)