صفحه 107 از 140 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام دوستان، من کاردانی معماری دارم از موسسه غیرانتفاعی ، که فکر نمیکنم مدرکش رو هیچ دانشگاهی قبول کنه، کسی در این مورد اطلاعی داره؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه اگر کاردانیم رو قبول کنند یا با دیپلم فنی کجا میتونم اپلای کنم که هم با این شرایط بتونم پذیرش بگیرم هم از نظر هزینه متوسط باشه (تا جایی که راجع به دانشگاه های اروپا سرچ کردم هزینه هاشون خیلی بالاست)
    کلاً چه پیشنهادی میدین با این شرایط؟
    عذر میخوام اگر سوالام خیلی سطحیه، هرچقدر سرچ کردم به نتیجه کاملی نرسیدم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_ نمایش پست ها
    سلام دوستان، من کاردانی معماری دارم از موسسه غیرانتفاعی ، که فکر نمیکنم مدرکش رو هیچ دانشگاهی قبول کنه، کسی در این مورد اطلاعی داره؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه اگر کاردانیم رو قبول کنند یا با دیپلم فنی کجا میتونم اپلای کنم که هم با این شرایط بتونم پذیرش بگیرم هم از نظر هزینه متوسط باشه (تا جایی که راجع به دانشگاه های اروپا سرچ کردم هزینه هاشون خیلی بالاست)
    کلاً چه پیشنهادی میدین با این شرایط؟
    عذر میخوام اگر سوالام خیلی سطحیه، هرچقدر سرچ کردم به نتیجه کاملی نرسیدم
    درود
    شما دو سال هم بخونید و کارشناسی رو هم بگیرید و برای ارشد اقدام کنید.
    بهترین حالت ممکن همینه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان ... من میخوام برای دانشگاهی اقدام کنم ... در قسمت مدارک لازم نوشته که Sample of Writing هم نیاز هست که اپلود کنید با شرایط زیر:
    Applicants must submit one to two samples of writing electronically. These should demonstrate academic communication skills and be from previous university courses if available and should not exceed approximately 20 pages. For mature students or those who do not have writing samples from previous educational courses, please submit a published or professional writing.

حالا میخواستم بدونم چی باید من بفرستم براشون؟ من پایان نامه ارشدم به انگلیسی بوده میتونم از اون استفاده کنم اما نمیدونم باید برای اینکه 20 صفحه بیشتر نشه یه بخشش رو بفرستم ؟ راهنمایی میخواستم که چه کنم.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون برای اطلاعات ارزشمندی که به اشتراک میگذارید و وقتی که اختصاص میدید

من دانشجوی ترم آخر معماری هستم و میخوام برای پائیز 2016 برای آمریکا اپلای کنم
    معدلم 17.90 از دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان)
    پورتفولیو هنور نبستم ولی کارهام نسبتا خوبه
    نمره ی تافلم 95 هست
    GRE هنوز ندادم
    غیر از طراحی شهری به بقیه ی گرایش ها علاقه دارم و زیاد فرقی برام نداره

نمیدونم چطور دانشگاه انتخاب کنم. رنک دانشگاه خیلی برام مهم نیست فقط جای خیلی پرتی نباشه و شانس فاند گرفتن داشته باشم.
    میشه لطفا دانشگاهایی که این شرایط رو داشته باشن بهم معرفی کنید؟
    سوال دیگه ام اینه که برای فاند چه طور باید اقدام کرد و بهترین روش چیه؟ آیا باید به استادها ایمیل زد و CV فرستاد؟

ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان من تازه وارد شدم اینجا کسی میتونه کمکم کنه که چجوری میشه برای رشته معماری گرایش دکوراسین داخلی پذیرش گرفت، من خودم لیسانس برق هستم ولی میخوام از ابتدا برای BS شروع کنم و دیپلمم ریاضی فیزیک بوده!!!
    من خودم کشور آلمان رو انتخاب کردم!!!
    در ضمن 30 سالم هست!
    با تشکر از همه دوستان

ممنونم از پاسختون، اما نمیخوام دیگه اینجا ادامه بدم، اگه بخوام از اول بخونم چطور؟
    یعنی پیشنهادتون در این مورد برای کجاست؟؟

Junior Member ellna آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_ نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون، اما نمیخوام دیگه اینجا ادامه بدم، اگه بخوام از اول بخونم چطور؟
    یعنی پیشنهادتون در این مورد برای کجاست؟؟
    دوست عزیز همانطور که قبلا راهنمایی شدید بهتر هست که اینجا لیسانستون را بگیرید و بعد اقدام کنید رشته معماری را خیلی سخت فاند می دند اونم برای لیسانس مگر اینکه شرایط بسیار فوق العاده ای داشته باشید (زبان و پورتفولیو عالی) البته یکسری از دانشگاه ها که رنکشون پایین هست بدون پوتفولیو هم قبول می کنند.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام دانشگاه های المان ترجیحا برلین حالا یا tu berlin و یا UdK Berlin و اگر اشنایی دارین چند دانشگاه دیگه که هزینه تحصیل رایگان و یا کم هست حتی کشورهای دیگه معرفی کنین
    http://www.udk-berlin.de/sites/conte...index_eng.html
    1.کارشناسی مهندسی معماری دانشگاه آزاد با معدل 15 و میخوام در رشته ی معماری - معماری و یا تکنولوژی معماری
    ولی دروس تخصصی همه بالا 18 هستش و معدلم رشد صعودی داره 2 ترم اخر بالا 17
    2. نمره تافل 91
    3.TestDaF در دست اقدام
    4. سابقه کار بصورت پاره وقت در دو شرکت
    5.protofilo هم به نظر 2 تن از اساتید قوی هست فقط نیاز داره ی دستی به سر و گوشش بکشم که در سطح ارائه باشه که کارای دانشجویی هست به همراه 2 مسابقه که شرکت کردم (در حدی هست که به معدل کمک کنه)
    6.مسلط به نرم افزار های rhino - revit - cad و موتورهای رندر گیری vray - maxwell render و indigo render

7.برای ۲۰۱۶ میخوام اقدام کنم

ممنون میشم کامل راهنمایی کنین که که چیزای دیگه هم نیازه کامل کنم
    و گرایش های معماری هم معرفی کنین
    خیلی ممنون

سلام دوستان
    یک سوال دارم که متاسفانه فعلا جوابی براش پیدا نکردم ، در انتخاب کشور جهت خواندن دکتری معماری با مشکل مواجه شدم .حرفهای متناقضی وجود دارد ، آیا کشور ایتالیا جهت تحصیل معماری پیشنهاد می کنید ؟اگر دیدگاه هنری به معماری مطرح باشد و هم چنین نیاز به فاند کدام کشور مناسب تر است ؟ممنون میشم یه رده بندی نسبی ارایه بدید با توحه به گرایش هنری و امکان گرفتن فاند جهت دکتری
    سپاس فراوان

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehspd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال دارم که متاسفانه فعلا جوابی براش پیدا نکردم ، در انتخاب کشور جهت خواندن دکتری معماری با مشکل مواجه شدم .حرفهای متناقضی وجود دارد ، آیا کشور ایتالیا جهت تحصیل معماری پیشنهاد می کنید ؟اگر دیدگاه هنری به معماری مطرح باشد و هم چنین نیاز به فاند کدام کشور مناسب تر است ؟ممنون میشم یه رده بندی نسبی ارایه بدید با توحه به گرایش هنری و امکان گرفتن فاند جهت دکتری
    سپاس فراوان
    درود
    شما اول رزومتون رو بگید تا بعد بشه گفت کجا براتون بهتره بدون رزومه نمیشه چیزی گفت.
    ولی برای دکترا اول امریکا و کانادا بعد کشور های اروپایی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)