صفحه 11 از 140 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

خوب این که کاری نداره
    با استفاده از رنکینک و شهریه میتونی جستجو کنی و مناسب ترین دانشگاهو انتخاب کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط american2010 نمایش پست ها
    خوب این که کاری نداره
    با استفاده از رنکینک و شهریه میتونی جستجو کنی و مناسب ترین دانشگاهو انتخاب کنی
    عذر خواهی می کنم ولی دوست من اگه دیده باشی یعضی از دوستان و حتی خود من طنبل هستیم نمی ریم بگردیم هی میام از اینو اون می پرسیم کجا قبول میشیم آیا این کشور این رشته رو داره هزینش چه قدره چه جوری قبول میشیم چه مدرکی می خوان کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن دانشگاه سطح اول میخوام از این جور سوالا!
    حالا خودت بگو بد کردم رفتم وقت گذاشتم برای شما و دوستان این لینک هارو جمع آوری کردم کارتون رو آسون کردم عوض تشکره!

Junior Member

به نظر شما براي مقطع ليسانس عمران شريف بهتر است يا تهران ؟؟؟(با تمركز بر روي سازه)

از نظر اعتبار و درآمد كسي كه ليسانس عمران شريف داره بهتره يا كسي كه ليسانس عمران تهران داره؟

ميشه واسه كارشناسي ارشد روي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي كره حساب كرد ؟ اصلا دانشگاه هاي كره در اين زمينه معتبر هستند ؟

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط nomad نمایش پست ها
    Don't count on it, in the midst of a global financial crisis you can't count on ANY kind of financial aid, specially for architecture
    نه بابا ... اونقدرا هم سخت نیست ... من امسال فاندش رو گرفتم ... به نظر من برای master معماری بهترین جا میلانه ... رنک خوبی هم داره ... برای دکترا هم آمریکا رفتن با فاند آسون تر می شه

من بعد از خوندن تمام صفحات در این بخش ، از این همه نا امیدی دوستان واقعا رنج بردم ... فاند گرفتن برای Master اونقدرا هم سخت نیست ... باید خوب بگردید ... همونطور که گفتم من از میلان فاند گرفتم ... هلند هم یکی از دوستانم فاند گرفته ... تازه من که برای هلند درخواست داده بودم و متاسفانه به دلیل نامربوط بودن لیسانسم با رشته انتخابیم reject شدم ، یک استاد از خود دانشگاه بهم میل زد که تو چرا با لیسانس معماری ، خواستی شهرسازی بخونی ؟ اگر گرایش معماری رو انتخاب میکردی حتما بهت فاند میدادن ... ! جالب بود این حرکتشون ... و اون استاده کلی منو تشویق کرد که سال دیگه دوباره apply کنم برای معماری و اون خودش برام فاند میگیره ... که من گفتم نه ... شاید وقتی دیگر !!!! آخه جای دیگه پذیرش داشتم دیگه همین ... این رو هم بگم که من دانشگاه آزادی بودم !!!! پس خودتون مهم هستین بیش تر از همه چیز .... portfolio خیلی تعیین کننده است ... راستی در مورد آمریکا من دوستانم بوده اند که فاند هم گرفته باشن برای Master . خیلی هم چیز عجیبی نیست ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری قزوین (علامه دهخدا) کاردانی دانشگاه سراس

سلام، من کاردانی از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 80/14 و کارشناسی با معدل 17 از دانشگاه علامه دهخدای قزوین دارم ،2سال هم سابقه کار با بیمه در یک شرکت عمرانی مخابراتی دارم. برای فوق می خوام برم یا یک کشور اروپایی یا با ویزاس کار به کبک کانادا، اول می خواستم بدونم که با چه گرایشی در معماری می تونم فاند بگیرم، و دیگه اینکه اگه می شه اسم دانشگاهایی که تو کبک و بلژیک و فرانسه و سوئد و فنلاند که معماری داشته باشن رو بهم بگید، در ضمن من می خوام بدونم واسه مدرک زبان واسه تافل اقدام کنم یا آیلتس؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس الکترونیک دارم و می خوام ارشد معماریم رو ایران بگیرم و برای phd یا مستر دوباره اقدام کنم .فکر می کنین به خاطر لیسانس نا مرتبط ریجکتم می کنن؟
    و کلا به نظرتون من که مثل خیلی از بچه های دیگه 4 سال لیسانس رو نگذروندم امکان موفقیت تو این رشته رو دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط tilehbaz نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس الکترونیک دارم و می خوام ارشد معماریم رو ایران بگیرم و برای phd یا مستر دوباره اقدام کنم .فکر می کنین به خاطر لیسانس نا مرتبط ریجکتم می کنن؟
    و کلا به نظرتون من که مثل خیلی از بچه های دیگه 4 سال لیسانس رو نگذروندم امکان موفقیت تو این رشته رو دارم؟
    نخیر!
    شما به همین دلیل که ذکر کردین امکان پذیرش ندارین!!!
    حتی بعضی از بچه های معماری - معماری که خواستن رشته طراحی شهری بخونن نمی تونن چون رشته تحصیلی اونها کمی با طراحی شهری فرق داره!!
    جالا خودت قضاوت کن!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tilehbaz نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونید. من کسی را میشناسم از بچه های برق که فوق لیسانس را ایران معماری خونده و برای دکترا هم فاند گرفته. خواستن توانستن است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)