صفحه 119 از 140 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام
    دوستان برای اینکه شروع کنیم به سرچ کردن برای گرایشی که میخوایم توی امریکا, من کاری که کردم اینه که از روی رنکی که از usnews گرفتم, دارم شروع میکنم سایت دانشگاهارو چک کردن, تقریبا همشونو, البته اینو میدونم که میشه لیست دانشگاه هایی که معماری دارنو سرچ کنم فقط, ولی چون دنبال معماری پایدارم فکر کردم شاید اونجوری یه سری رو از دست بدم این وسط. ایا این روش درسته ؟ من باید همینجوری جلو برم واسه انتخاب دانشگاه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZYCH70 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای اینکه شروع کنیم به سرچ کردن برای گرایشی که میخوایم توی امریکا, من کاری که کردم اینه که از روی رنکی که از usnews گرفتم, دارم شروع میکنم سایت دانشگاهارو چک کردن, تقریبا همشونو, البته اینو میدونم که میشه لیست دانشگاه هایی که معماری دارنو سرچ کنم فقط, ولی چون دنبال معماری پایدارم فکر کردم شاید اونجوری یه سری رو از دست بدم این وسط. ایا این روش درسته ؟ من باید همینجوری جلو برم واسه انتخاب دانشگاه؟
    درود
    چون امریکا دانشگاه زیاده من جای شما باشم از سایت وزارت علوم ایران دانشگاه ها رو در میارم و بر اساس اون شروع به سرچ کردن میکنم، بهترین راه این میتونه باشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی رشته معماری هستم میخواهم برای مستر در ایتالیا افدام کنم حال چند سوال دارم:
    1.به نظر شما انگلیسی تحصیل کنم بهتره یا ایتالیایی چون میخواهم برای دکتری به امریکا برم(مشکل زبان انگلیسی هم ندارم)
    2.از بعضی دوستان تو این سایت شندیم که از وضع بسیار بده اینده رشته معماری در ایتالیا و اروپا گفتن ایا این حقیقت دارد؟
    3.نسبت به شرایط مالی که من دارم ایتالیا مناسب ترین کشور است به نظر شما برای رفتن به امریکا تحصیل در ایتالیا کمک میکنه یا فرقی با ایران ندار؟
    ممنون از وفتی که میگذارید
    ویرایش توسط arsalan6 : May 27th, 2016 در ساعت 12:06 PM

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به شما دوست عزیز،

1- به نظرم اگر هدف نهایی تون آمریکا هست، تحصیل به زبان انگلیسی منطقی تره. اولا با زبان انگلیسی آشنا تر می شین و دوما به این ترتیب برای بعضی دانشگاه های آمریکا دیگه لازم نیست بعد از دو سال امتحان زبان بدین. البته برای بعضی دانشگاه ها باز باید امتحان زبان بدین.
    2- کم و بیش حقیقت داره. البته باید بگم در آمریکا هم این وضعیت برقراره و رشته ی معماری یکی از پایین ترین (اگه نگیم پایین ترین) درآمد رو بین رشته های مهندسی داره.
    3 - قطعا درس خوندن تو ایتالیا می تونه برای پذیرش دکترا تاثیر مثبت بگذاره. اما باید در همون دوران مستر شروع کنید و روی تحقیق تمرکز کنید. وضعیت تحقیقاتی بعضی دانشگاه های ایتالیا (مثل پلی تکنیک میلان) خیلی بهتر از بهترین دانشگاه های ایرانیه و اگر بتونین با اساتید خوبی کار کنید شانس خودتون رو خیلی بالاتر می برین.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی رشته معماری هستم میخواهم برای مستر در ایتالیا افدام کنم حال چند سوال دارم:
    1.به نظر شما انگلیسی تحصیل کنم بهتره یا ایتالیایی چون میخواهم برای دکتری به امریکا برم(مشکل زبان انگلیسی هم ندارم)
    2.از بعضی دوستان تو این سایت شندیم که از وضع بسیار بده اینده رشته معماری در ایتالیا و اروپا گفتن ایا این حقیقت دارد؟
    3.نسبت به شرایط مالی که من دارم ایتالیا مناسب ترین کشور است به نظر شما برای رفتن به امریکا تحصیل در ایتالیا کمک میکنه یا فرقی با ایران ندار؟
    ممنون از وفتی که میگذارید

Junior Member

ممنون از پاسخ شما
    این درامد پایینی که میگید در چه حد است یعنی برای گذران زندگی به سختی کار کنید یا نسبت به رشته های دیگه پایین است و در رفاه زندگی میکنید؟
    اگر گرایش رشتمو بیشتر به مباحث فنی نزدیک کنم بهتر میشه؟
    شما در کدام کشور معماری میخونید؟

رشته و دانشگاه
    Architecture

این درآمد به نسبت رشته های دیگه هست و اگر نه به این معنی نیست که شما پرداخت مخارج روزمره به مشکل بر می خورین. رشته های فنی مثل مدیریت پروژه درآمد بالاتری دارند

ممنون از پاسخ شما
    این درامد پایینی که میگید در چه حد است یعنی برای گذران زندگی به سختی کار کنید یا نسبت به رشته های دیگه پایین است و در رفاه زندگی میکنید؟
    اگر گرایش رشتمو بیشتر به مباحث فنی نزدیک کنم بهتر میشه؟
    شما در کدام کشور معماری میخونید؟

Junior Member

یعنی به نظر شما برای مستر به سمت مدیریت پروژه برم بهتر هستش؟،گرایش دگه ای هم هستش که رو بورس باشه و تقاضا و دارمدش بالاتر باشه؟؟

رشته و دانشگاه
    Architecture

می تونید به رشته هایی که جنبه ی مهندسی، مدیریت یا بیزنس (Real Estate) نگاهی بندازین. شخصا اطلاعات دقیقی ندارم.

یعنی به نظر شما برای مستر به سمت مدیریت پروژه برم بهتر هستش؟،گرایش دگه ای هم هستش که رو بورس باشه و تقاضا و دارمدش بالاتر باشه؟؟

Junior Member

سلام.
    کدوم دانشگاه ها رایگان هستند ؟

دوستان میدونم مربوط به اینجا نیست اما خیلی ضروریه رشته architecture studies ایا رشته هست که برای کار کانادا خوبه بین urban planning design و architecture studiesموندم لطفا راهنماییم کنید چون وقتی ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)