صفحه 122 از 140 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Antares نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    و تشکر بابت زمانی که در این فروم صرف می کنید جهت پاسخگویی به سوالات.
    مقطع تحصیلی :ارشد معماری
    معدل: 16.5
    سابقه کاری: چندین سال در پوزیشن های شغلی مختلف از قبیل طراح در مهندسین مشاور، مهندس ناظر،برنامه ریزی و کنترل پروژه،امور قرارداد ها و طراح گرافیک فعالیت داشتم.
    سطح زبان :ایلتس 7
    دیگر فعالیت ها: سابقه مطالعاتی در جامعه شناسی و فلسفه (بدون هیچ مقاله ای)
    قصد گرفتن پذیرش در مقطع دکترا به صورت فول فاند از آمریکا یا کانادا دارم به نظر شما دوستان شانس من به چه میزان هست وچه کم و کاستی در رزومه من ملاحظه می کنید که به تکمیل آن بپردازم؟
    با تشکر،
    درود
    شما نیاز به مقاله دارید برای دکترا تا قدرت ریسرچتون را نشون بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    اونی که شما میگید ربطی به رزومه تحصیلی نداره و این بورس بر اساس استطاعت خانواده داده میشه.
    همین بورس بر اساس استطاعت خانواده شرایطش چیه؟ چطور می تونم بگیرم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    همین بورس بر اساس استطاعت خانواده شرایطش چیه؟ چطور می تونم بگیرم؟

تاپیک مربوطه
    را مطالعه کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام می خوام از طریق مدرسه ایتالیایی به ایتالیا برم و می خوام رشته مرتبط با تاریخ و طراحی معماری بخونم . کدوم دانشگاه همچین رشته ای داره؟ چطور و از کجا باید جستجو کنم؟

سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.یه کشور میخوام که به شرایط و رشته های مورد علاقه ی بنده بخوره. خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها و رشته ی عمران.سوالی که دارم اینه که چه کشوری رو به بنده پیشنهاد میدید و چگونه بنده میتونم به اون کشور مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به رشته ی معماری باید چه اقدامی بکنم؟
    ثانیاسختی و آسونی دروس رشته ی معماری به نسبت ایران چطوره و آیا میتونم وارد اون رشته بشم؟بازار کار این رشته چطوره؟
    ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به اون کشور مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم..عذر خواهی میکنم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی وقت جست و جو در این همه صفحه رو به خاطر درس هام ندارم.مرسی
    ویرایش توسط Sepehrad_sh : July 3rd, 2016 در ساعت 09:08 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷،۳۰ دارم .
    میخواستم برای مستر معماری اقدام کنم . چند سوال داشتم .
    ۱_ برای کشور کانادا یا سوئد
    آیلتس باید داشته باشم یا تافل ؟
    ۲_ برای گرایش معماری فول فاند میدهند ؟
    ۳_ مدرک دوره های معماری پیشرفته مثل روباتیک معماری در پذیرش موثر میباشد ؟

Junior Member raol آواتار ها

سلام به همگی

من دانشجوی ارشد تکنولوژی معماری هستم... میخوام ادامه تحصیل بدم در خارج از کشور تو مقطع کارشناسی ارشد دوباره ... معدلم خوبه توصیه نامه از استاد هم میتونم بگیرم و اینکه در حال حاضر شاغلم تو یه پروژه خیلی بزرگ... آیا اینها میتونه زمینه باشه که من بتونم تو یه دانشگاه خوب با فاند پذیرش بگیرم؟فاند برام خیلی مهمه چون بدون فاند هزینه تحصیلم رو نمیتونم بدم
    اولویت اولم با اروپاست و بعد امریکا و کانادا

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخگوی سوال بنده باشید
    من در حال حاضر روی پایان نامه ارشدم کار می کنم باتوجه به اینکه رشته من معماری است آیا می تونم برای دکتری رشته دیگری رو برای دانشگاههای آمریکا اقدام کنم یا امکان پذیر نیست؟؟؟(منظورم تغییر رشته است)

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخگوی سوال بنده باشید
    من در حال حاضر روی پایان نامه ارشدم کار می کنم باتوجه به اینکه رشته من معماری است آیا می تونم برای دکتری رشته دیگری رو برای دانشگاههای آمریکا اقدام کنم یا امکان پذیر نیست؟؟؟(منظورم تغییر رشته است)
    سلام
    ببینید این کاملا بستگی به این داره که روی چه موضوعی کار کنید. من خودم از 4، 5 دپارتمان مختلف پذیرش گرفتم. البته رشته من شهرسازی بوده ولی به هر حال از دانشکده های معماری، جغرافیا، شهرسازی و ... پذیرش گرفتم. دلیلش هم اینه که تو هر کدام از اینها استادی بود که موضوع کار من رو ساپورت میکرد.
    یک مثال عجیب تر بزنم. یکی از دوستان من روی سلامت شهری (شهر سالم) و کیفیت زندگی و ... کار میکنه که از زیرشاخه های شهرسازی هست. جالبه که استادی بهش معرفی شده از سوی دانشگاه که تو کالج پزشکی هست (!!!) و از زاویه ی پزشکی و سلامت به شهر میپردازه.
    بنابراین کاملا بستگی به این داره که استادی پیدا کنید که تز شما رو ساپورت کنه. هرچند که خب طبیعتا ممکنه پیش نیاز هایی بخورید اگر خیلی رشته متفاوت باشه و اینکه حتی بورس گرفتن هم سخت بشه
    یا حق ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    ببینید این کاملا بستگی به این داره که روی چه موضوعی کار کنید. من خودم از 4، 5 دپارتمان مختلف پذیرش گرفتم. البته رشته من شهرسازی بوده ولی به هر حال از دانشکده های معماری، جغرافیا، شهرسازی و ... پذیرش گرفتم. دلیلش هم اینه که تو هر کدام از اینها استادی بود که موضوع کار من رو ساپورت میکرد.
    یک مثال عجیب تر بزنم. یکی از دوستان من روی سلامت شهری (شهر سالم) و کیفیت زندگی و ... کار میکنه که از زیرشاخه های شهرسازی هست. جالبه که استادی بهش معرفی شده از سوی دانشگاه که تو کالج پزشکی هست (!!!) و از زاویه ی پزشکی و سلامت به شهر میپردازه.
    بنابراین کاملا بستگی به این داره که استادی پیدا کنید که تز شما رو ساپورت کنه. هرچند که خب طبیعتا ممکنه پیش نیاز هایی بخورید اگر خیلی رشته متفاوت باشه و اینکه حتی بورس گرفتن هم سخت بشه

واقعا جالبه که به موضوع تز اینقدر اهمیت میدن...
    موضوع تز منم مربوط به فضاهای باز هستش یعنی یه جورایی به محیط زیست و شهرسازی و منظر مربوط میشه پس در واقع ریسرج مهمتر از رشته ای است که در آن فارغ التحصیل شده ایم..!!
    خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)