صفحه 125 از 140 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Saminzhd نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ۹۰ درصد کارهام دستی هستن و بدون نرم افزار . برای پورتفولیو مشکلی ایجاد نمیکنه؟! از نظر اینکه مثلا اهمیتش رو یا تاثیر گذاریش رو کم کنه؟! همینطوری اسکن کنم همون هارو بزارم اشکالی داره یا بهتره که با نرم افزار بکشم همون هارو دوباره و بعد رندرو... الی آخر؟!
    درود
    شما باید به طور متعادل از همه کارهاتون بذارید و قدرت کارتون را نشون بدید تنها با کار دستی نمیتونید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    با توجه به محدودیت های زیادی که برای پیدا کردن یک مستر معماری در آمریکا و کاناداهست (آزمون GRE و طول دوره های بیش از 2 سال و شهریه های زیاد...) سایتی برای پیدا کردن PROGRAM برای فوق با *****های خاص می شناسید؟ دنبال یک موتور جستجوی دوره های دانشگاه ها هستم.
    مرسی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin2nd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به محدودیت های زیادی که برای پیدا کردن یک مستر معماری در آمریکا و کاناداهست (آزمون GRE و طول دوره های بیش از 2 سال و شهریه های زیاد...) سایتی برای پیدا کردن PROGRAM برای فوق با *****های خاص می شناسید؟ دنبال یک موتور جستجوی دوره های دانشگاه ها هستم.
    مرسی
    درود
    شما میتوانید از این سایت استفاده کنید و کاتگوری بندی کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام .
    دانشجوی سال آخر کارشناسی معماری با معدل 19.40 هستم..امکان گرفتن اسکالرشیپ برام هست؟
    زبانم خوبه اما آزمون ندادم...کارت پایان خدمت هم دارم..
    اگه کسی بتونه راهنماییم کنه که چطور و از کجا باید شروع کنم این پروسه رو ممنون میشم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadkp نمایش پست ها
    سلام .
    دانشجوی سال آخر کارشناسی معماری با معدل 19.40 هستم..امکان گرفتن اسکالرشیپ برام هست؟
    زبانم خوبه اما آزمون ندادم...کارت پایان خدمت هم دارم..
    اگه کسی بتونه راهنماییم کنه که چطور و از کجا باید شروع کنم این پروسه رو ممنون میشم.
    درود
    شما اگه یه مقدار وقت بزارید و 50 صفحه آخر این تاپیک را بخونید هیچ سوالی براتون نمیمونه و کامل مسلط خواهید شد که چکار باید بکنید.

Junior Member

سلام من دانشجوی معماری هستم و ساله دیگه با معدل حدود 17.5 کارشناسی رو میگیرم حالا 2 سال دارم از شما
    1.شما برای ادامه تحصیل در مستر آلمان رو پیشنهاد میدید یا ایتالیا؟
    2.امکان این که برای مستر مدیرت پروژه بخونم هست یا خیر(با توجه به این که رشتم معماری است)؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan6 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی معماری هستم و ساله دیگه با معدل حدود 17.5 کارشناسی رو میگیرم حالا 2 سال دارم از شما
    1.شما برای ادامه تحصیل در مستر آلمان رو پیشنهاد میدید یا ایتالیا؟
    2.امکان این که برای مستر مدیرت پروژه بخونم هست یا خیر(با توجه به این که رشتم معماری است)؟
    درود
    1-آلمان
    2-بله ولی باز هم بسته به دانشگاه داره.

سلام دوستان. آیا برای مقطع دکترا اگر بخوام اقدام کنم، کارشناسی ارشد ایران رو قبول دارن؟(دانشگاه آزاد) یا دوباره باید اونجا ارشد بخونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا برای مقطع دکترا اگر بخوام اقدام کنم، کارشناسی ارشد ایران رو قبول دارن؟(دانشگاه آزاد) یا دوباره باید اونجا ارشد بخونم؟
    سلام.
    بارها و بارها در سايت در اين باب بحث شده.
    بله.همه جاي دنيا مدرك دانشگاه هاي ايران رو قبول دارند.شايد بعضي جاهها نگاه مثبتي نداشته باشند اما همه جا قبول دارند.

سلام دوستان. من مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه سراسری با معدل 17 و کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه پیام نور با معدل 17.5 دارم. دو مقاله بین المللی و تافل 110 دارم. میخواستم بدونم با توجهخ به مدرک ارشد پیام نور، برای فاند گرفتن از امریکا امیدی هست؟ یا روی کشورهای اروپایی کار کنم؟ ممنون میشم نظراتتون رو بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)