صفحه 126 از 140 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasina11 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه سراسری با معدل 17 و کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه پیام نور با معدل 17.5 دارم. دو مقاله بین المللی و تافل 110 دارم. میخواستم بدونم با توجهخ به مدرک ارشد پیام نور، برای فاند گرفتن از امریکا امیدی هست؟ یا روی کشورهای اروپایی کار کنم؟ ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
    سلام.
    رزومه و نمره زبانتون خيلي خوبه.
    بله حتما ميتونيد اقدام كنيد.من دوستي رو ديده بودم تو وزارت علوم كه پيام نوري بودند و از آمريكا پذيرش داشتند.
    ولي توصيه ميشه هم براي آمريكا و هم براي اروپا اقدام كنيد.

Junior Member m4z14r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری umz

کسی میتونه راجب دانشگاه هایی که انگلیسی معماری مستر ارائه میدن بهم اطلاعات بده؟ آکادمیک 7 دارم. خاهش میکنم. لطفا یکی جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط m4z14r نمایش پست ها
    کسی میتونه راجب دانشگاه هایی که انگلیسی معماری مستر ارائه میدن بهم اطلاعات بده؟ آکادمیک 7 دارم. خاهش میکنم. لطفا یکی جواب بده.
    سلام.
    منظورتون از كدوم دانشگاه چيه؟
    معماري يه رشته پر متقاضي هست و تقريبا تمام كشورهاي دنيا اين رشته رو به زبان انگليسي ارائه ميدن.
    آلمان باهاوس،ايتاليا ميلان و فلورانس،اتريش ت او وينا،فنلاند التو بقيه كشورها هم همه دارند.
    مخصوصا با نمره ٧ شما كه عاليه.

سلام
    ببخشید دانشگاهی در روسیه دکترا معماری داره کسی ااطلاعاتی داره من هر جقدر نگاه کردم تا مستر بود

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دانشگاهی در روسیه دکترا معماری داره کسی ااطلاعاتی داره من هر جقدر نگاه کردم تا مستر بود
    سلام.
    به جاهايي كه تا مستر داشتند ايميل بزنيد و جويا شيد كه دارند يا نه.
    شايد به صورت محدود پذيرش داشته باشند.

سلام دوستان
    من کارشناسی ناپیوسته معماری هستم و سال اخر. معدل کاردانیم 19 بود و کارشناسی تا الان ١٨.ایلتس 7 هم دارم. میخواستم ببینم امکان گرفتن فاند از کانادا یا امریکا هست؟ برای ارشد گرایش انرژی. درباره روسیه و کره چطور؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_nazari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ناپیوسته معماری هستم و سال اخر. معدل کاردانیم 19 بود و کارشناسی تا الان ١٨.ایلتس 7 هم دارم. میخواستم ببینم امکان گرفتن فاند از کانادا یا امریکا هست؟ برای ارشد گرایش انرژی. درباره روسیه و کره چطور؟
    ممنون
    سلام.
    مينيموم هارو برا كانادا و آمريكا داريد اما براي آمريكا بايد جي آر اي هم داشته باشيد و براي كانادا هم بدون مقاله فاند سخت به دست مياد.
    اما روسيه با اين شرايط راحتتر پذيرش ميگيريد.كره رو اطلاع ندارم.

Moderator

سلام دوستان
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام.
    مينيموم هارو برا كانادا و آمريكا داريد اما براي آمريكا بايد جي آر اي هم داشته باشيد و براي كانادا هم بدون مقاله فاند سخت به دست مياد.
    اما روسيه با اين شرايط راحتتر پذيرش ميگيريد.كره رو اطلاع ندارم.
    درود
    بر اساس تکمیل گفته های دوستمون همه دانشگاه های امریکا برای ارشد جی ار ای نمیخوان و میشه گفت که نصف نصف هست و شما میتوانید اپلای کنید.
    کانادا امکان بورس برای ارشد معماری زیر صفر هست برای امریکا اگه ترم اول نتونید بگیرید اگه خوب کار کنید صد در صد از ترم دوم فاند خواهید داشت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ممنونم دوستان از راهنماییتون. مقاله هم در حال تالیف هستم. پس اگر مقاله isi داشته باشم برای کانادا امکان فاند هست یا باز هم خیر؟
    و دانشگاه های امریکا و کانادا میدونم گرایش مورد نظرم رو دارند اما از روسیه اطلاع ندارم. در این باره اطلاعی دارید؟
    و یک سوال دیگه. هزینه تحصیل در امریکا مثلا دانشگاه استنفورد هر ترم چقدر هست؟ هزینه زندگی چطور؟

Moderator

ممنونم دوستان از راهنماییتون. مقاله هم در حال تالیف هستم. پس اگر مقاله isi داشته باشم برای کانادا امکان فاند هست یا باز هم خیر؟
    و دانشگاه های امریکا و کانادا میدونم گرایش مورد نظرم رو دارند اما از روسیه اطلاع ندارم. در این باره اطلاعی دارید؟
    و یک سوال دیگه. هزینه تحصیل در امریکا مثلا دانشگاه استنفورد هر ترم چقدر هست؟ هزینه زندگی چطور؟
    هیچوقت نمیشه یقین گفت که هست یا نه شما در حد امکان رزومتون را قوی کنید و به چند کشور و دانشگاه مختلف اپلای کنید و منتظر نتیجه بمونید.
    بستگی به ایالت و دانشگاه فرق میکنه ولی سر جمع شاید چیزی به طور میانگین 50هزار دلار هزینه باشه.(بهترین منبع دانشگاه مورد نظر هست که همه هزینه ها را برای دانشجو براورد میکنند و مینویسند.)
    راجب روسیه هم در تاپیک مربوطه سوال کنید تا دوستان بهتر راهنماییتون کنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)