صفحه 127 از 140 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام کسی میدونه دقیقا منظور از بند دو و سه در مشخصات تهیه پروتفولیو که در زیر اومده چیه؟
    Portfolio content:1-Your portfolio must include a minimum of 10, and up to 15 pages of your own drawings and creative works.
    2-Each pdf file submitted must not exceed 1 page in length.
    3-Each digital experiment counts as one page.

حدس میزنم که باید 10 تا 15 صفحه پروتفولیو را بصورت 10 تا فایل پی دی اف ( هر صفحه یک فایل) ارسال کنم. نمیدونم درسته یا نه
    و در بند 3 حدس میزنم هر پروژه طراحی یک صفحه به حساب میاد در شمارش و اینکه آیا این قانون فقط در مورد کارهای رویت شده صادق هست یا دستی ها هم؟!!

لطفا راهنمایی کنید و خانواده ای را از نگرانی خارج کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin2nd نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه دقیقا منظور از بند دو و سه در مشخصات تهیه پروتفولیو که در زیر اومده چیه؟
    Portfolio content:1-Your portfolio must include a minimum of 10, and up to 15 pages of your own drawings and creative works.
    2-Each pdf file submitted must not exceed 1 page in length.
    3-Each digital experiment counts as one page.

حدس میزنم که باید 10 تا 15 صفحه پروتفولیو را بصورت 10 تا فایل پی دی اف ( هر صفحه یک فایل) ارسال کنم. نمیدونم درسته یا نه
    و در بند 3 حدس میزنم هر پروژه طراحی یک صفحه به حساب میاد در شمارش و اینکه آیا این قانون فقط در مورد کارهای رویت شده صادق هست یا دستی ها هم؟!!

لطفا راهنمایی کنید و خانواده ای را از نگرانی خارج کنید
    سلام
    بند سه ميگه كارهايي كه ديجيتال انجام شد هر طرح تو يك صفحه گذاشته بشه و اين به اين معنيه كه پلانها و مقاطع و رندرها كامل تو اون صفحه گذاشته بشه.
    اما لزومي نداره درباره طرح هايي كه دستي ارائه شد يه همچين كاري رو كرد كه معقول هم هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

سلام به اعضای فروم ، بنده تازه وارد هستم به اینجا ، کارشناسی ارشد معماری دارم اما قصدم این هست که مجددا برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهی را در خارج از ایران پیدا کنم ، سهولت در گرفتن پذیرش و درصورت امکان اخذ بورسیه خیلی برام ارزش داره ، ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید .

نقل قول نوشته اصلی توسط pbakhshi نمایش پست ها
    سلام به اعضای فروم ، بنده تازه وارد هستم به اینجا ، کارشناسی ارشد معماری دارم اما قصدم این هست که مجددا برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهی را در خارج از ایران پیدا کنم ، سهولت در گرفتن پذیرش و درصورت امکان اخذ بورسیه خیلی برام ارزش داره ، ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید .
    با سلام و عرض خوش آمدگويي خدمت شما و خوشحالم كه اينجاييد چون ميتونه آيندتون رو دستخوش تغيير كنه.
    ببينيد مهاجرت تحصيلي مستلزم يك سري نيازهاي اوليه از طرف فرد هست كه بايد فراهم بشه.
    شما اول بايد در بخش كشورهاي مختلف مطالعاتي داشته باشيد و ببينيد كدوم كشور ميتونه براي شما مناسب باشه و مطابق وضع كننوني شما باشه.كشورهاي آلمان و ايتاليا و آمريكا و كانادا و استراليا پرتقاضاترين جاها براي دوستان معمار هست.
    بعد از مطالعه درباره اين كشورها و دانشگاههاشون اگر سوالي بود همينجا بفرماييد پاسخ داده خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان ، من کارشناس ارشد معماری هستم ، اما قصد دارم و ترجیح میدم برای گذروندن مستر معماری دوباره اقدام کنم ، هدفم امریکا ، کانادا یا استرالیاست ، معدل لیسانسم 17/5 و معدل ارشدم 16/8 هست ، سابقه کار های اجراییم هم از ساختمانهای ویلایی تا طراحی کارخانه و طراحی شهری و ... هم هست و خلاصه از نظر رزومه مشکلی ندارم ، میخوام بدونم بنظرتون چقدر شانس دارم که پذیرش بگیرم ؟ ممنونم

Junior Member

سلام مچدد و ممنونم از پاسختون ، خودم اول استرالیا و بعد کانادا رو ترجیح میدم ، و البته بیشتر هدفم این هست جایی وارد بشم که بتونم بعدش اقامت بگیرم ، 7-8 سال رزومه کاری و مدرک آیلتس 7 هم دارم ، حالا میخوام از تجربیات شما عزیزن بهره بگیرم . ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط pbakhshi نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من کارشناس ارشد معماری هستم ، اما قصد دارم و ترجیح میدم برای گذروندن مستر معماری دوباره اقدام کنم ، هدفم امریکا ، کانادا یا استرالیاست ، معدل لیسانسم 17/5 و معدل ارشدم 16/8 هست ، سابقه کار های اجراییم هم از ساختمانهای ویلایی تا طراحی کارخانه و طراحی شهری و ... هم هست و خلاصه از نظر رزومه مشکلی ندارم ، میخوام بدونم بنظرتون چقدر شانس دارم که پذیرش بگیرم ؟ ممنونم.
    سلام.
    اگر قصد اقامت داريد كه فقط آمريكا و كانادا و استراليا مناسبه.
    شرايطتون خوبه و نمره هاتون هم متوسط رو به بالاست.اما اگر نياز به پذيرش مناسب داريد بايد رزومه ريسرچتون رو تقويت بفرماييد.
    بدون مقاله پذيرش خوب داشتن از اين سه كشور كمي چالش به همراه داره.البته قطعا شدني هم هست.

دوستان عزیز، سلام

تا جایی که من متوجه شدم، دانشگاه تهران، ریزنمرات فارغ التحصیلان این دانشگاه رُ به زبان انگلیسی در اختیارشون قرار می ده. از بین شما عزیزان کسی هست که ریزنمرات دوره های کارشناسی و خصوصا کارشناسی ارشد رُ داشته باشه و اینجا در اختیار بقیه بزاره؟
    لطف خیلی بزرگی می کنید اگر این کار رُ انجام بدین.
    ازتون ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم واسه دانشگاه Manitoba (کانادا) رشته معماری اقدام کنم. برای مشخصات کاغذ پروتفولیو گفته 8.5×11 اینچ باشه وقتی به سانتی متر تبدیلش میکنم میشه 21.59×27.94 در حالیکه من ابعادی که تو فتوشاپ قبلا تعریف کرده بودم ابعاد کاغذ A4 (21×29.7 ) مشکلی نداره چون اختلافش زیاد نیست با همون ابعادی که خودم تعریف کرده بودم برای دانشگاه پست کنم.

در رابطه با
    Motivation هم یه سری سوال کرده منظور سوالشو متوجه نمیشم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    What do you believe Architecture can offer our culture as whole?
    What are your three favorite spaces and why?
    Relate a poignant spatial experience?

Junior Member

درود به شما
    من ۲۵ سال سنمه
    لیسانس معماری از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵.۶۰
    سابقه کارآموزی ۶ ماه دارم، نرم افزار هم اتوکد بلدم، رویت کمی بلدم و کارای سه بعدیمو با اسکچاپ انجام دادم(طراحی و رندر بوسیله وی ری)
    زبان انگلیسیم خوبه و دارم میخونم که بالای ۶ نیم بشم آیلتس.
    واسه ی مستر معماری و دکوراسیون داخلی به زبان انگلیسی آیا آلمان دانشگاه خوبی هست که پذیرشش زیاد سخت نباشه و مدرک زبان آلمانی نخواد؟
    کلا واسه ی این رشته توی اروپا کجا شانس قبولی دارم به زبان انگلیسی وو هزینه دانشگاه رایگان یا خیلی خیلی کم.
    لطفا راهنماییم کنید واقعا نمیدونم کدام کشور خوبه واسم.

نکته بعد اینه که آیا معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی رشته های جدا از هم هستند یا اینکه یکی هستن.

بازار کار معماری و معماری و دکوراسیون داخلی در کدام کشور های اروپا خوبه؟! آیا وقتی مستر را از دانشگاه‌های اروپا گرفتم میتونم واسه دکترا به کشور کانادا یا آمریکا برم؟!
    و اگر با مدرک مستر معماری داخلی به ایران برگردم تا چه حد فرصت شغلی خواهم داشت.

خواهش میکنم اگر در توانتون هست راهنماییم کنید.
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)