صفحه 128 از 140 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mrp0894 نمایش پست ها
    درود به شما
    من ۲۵ سال سنمه
    لیسانس معماری از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵.۶۰
    سابقه کارآموزی ۶ ماه دارم، نرم افزار هم اتوکد بلدم، رویت کمی بلدم و کارای سه بعدیمو با اسکچاپ انجام دادم(طراحی و رندر بوسیله وی ری)
    زبان انگلیسیم خوبه و دارم میخونم که بالای ۶ نیم بشم آیلتس.
    واسه ی مستر معماری و دکوراسیون داخلی به زبان انگلیسی آیا آلمان دانشگاه خوبی هست که پذیرشش زیاد سخت نباشه و مدرک زبان آلمانی نخواد؟
    کلا واسه ی این رشته توی اروپا کجا شانس قبولی دارم به زبان انگلیسی وو هزینه دانشگاه رایگان یا خیلی خیلی کم.
    لطفا راهنماییم کنید واقعا نمیدونم کدام کشور خوبه واسم.

نکته بعد اینه که آیا معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی رشته های جدا از هم هستند یا اینکه یکی هستن.

بازار کار معماری و معماری و دکوراسیون داخلی در کدام کشور های اروپا خوبه؟! آیا وقتی مستر را از دانشگاه‌های اروپا گرفتم میتونم واسه دکترا به کشور کانادا یا آمریکا برم؟!
    و اگر با مدرک مستر معماری داخلی به ایران برگردم تا چه حد فرصت شغلی خواهم داشت.

خواهش میکنم اگر در توانتون هست راهنماییم کنید.
    سپاس
    با سلام.
    خب به عنوان سابقه تحصيلي و نرم افزار كه حد متوسط قرار داريد.
    درباره نمره زبان هم بعد از دريافت نمره بالاي ٦.٥ امكان صحبت داره.
    من خودم رشته كارشناسيم معماري داخلي (interior architecture) بود و ارشد طراحي صنعتي خوندم و پايان نامه مرتبط با معماري داخلي داشتم و تز دكترام رو هم در همين راستا ميخوام شروع كنم اگر تو ايران بمونم.
    درباره آلمان بهتون بگم كه نه.جايي نيست كه معماري داخلي رو بتونيد انگليسي بخونيد و حتي خود معماري هم خيلي سخت ميتونيد جايي رو پيدا كنيد.درباره بقيه اروپا هم من تو اين چند سال جايي رو پيدا نكردم كه دانشگاه هزينه پايين بشه اين رشته رو خوند به انگليسي.
    اما پلي ميلان interior design رو به انگليسي داره كه خب سالي 3300 يورو شهريه داره كه البته ميتونيد اميد به بورسهاي استانيش داشته باشيد كه شهريه رو حذف ميكنه.
    درباره اين رشته هم عموما با دو عنوان داره تدريس ميشه.يكي Interior Design و يكي هم Interior Architecture.و البته يه جاهايي زيرشاخه هاي ديگه اي مثل lightning و غيره هم دارن.اين دو رشته هم با هم تفاوت دارند كه ميتونيد تو سايتهاي امريكايي كه سيلابس اين دو رشته رو دارند بخونيد دربارشون.
    من درباره بازار كار اونجا حرفي ندارم چون همه كشورها و بعضا شهرها وضيتشون با هم متفاوته نميشه چيزي رو كلي گفت.
    اما درباره ايران هم بسته به خود فرد داره و براي هيچكي مهم نيست مدركتون رو از كجا گرفتيد اما ايني كه من تو اين چند سال ديدم اگر كار بلد باشيد كار خيلي زياده.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

سلام وقتتون بخیر. من امروز عضو شدم. چندتا سوال داشتم که واقعا منو گیج کرده. اول اینکه من لیسانس معماری دانشگاه ازاد با معدل 17.30 هستم .برای ارشد میخام برم خارج از کشور تحصیل کنم که خودم المان یا استرالیا یا کانادا را مدنظر دارم. دوس دارم از گرایش معماری چیزی رو بخونم که اونجا شرایط کارش خوب باشه و جای پیشرفتش زیاد. الان موندم که چه گرایشی رو بخونم ؟ احتمالا سال اینده میخوام اقدام کنم.لطفا کمکم کنید . ممنون.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من تازه وارد هستم میشه راهنماییم کنین. من معدلم 16.30 لیسانس معماری دانشگاه آزاده و میخوام برای مستر اقدام کنم واسه آمریکا فقط . دارم زبان میخونم زبانم خوبه . 1) اینکه میشه منو راهنمایی کنین من از کجا لیست دانشگاههایی که مستر معماری دارنو بدست بیارم؟
    2) من دوره های قبل آیلتس و گذروندم الان میخوام آیلتس شرکت کنم باید برم تافل حتما؟اگه جواب مثبت کدوم موسسه واسه تافل خوبه؟
    3) برای جی آر ای چطور کجا خوبه برای کلاس؟
    4) من برنامه های ک دو بعدی و سه بعدی،مکس،وی ری، فتوشاپ رو کاملا مسلط هستم برای اینا باید حتما مدرک ارائه بدم
    خیلی متشکرم از همه دوستانی که وقت میزارن واسه سوالها

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Lia_arch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من تازه وارد هستم میشه راهنماییم کنین. من معدلم 16.30 لیسانس معماری دانشگاه آزاده و میخوام برای مستر اقدام کنم واسه آمریکا فقط . دارم زبان میخونم زبانم خوبه . 1) اینکه میشه منو راهنمایی کنین من از کجا لیست دانشگاههایی که مستر معماری دارنو بدست بیارم؟
    2) من دوره های قبل آیلتس و گذروندم الان میخوام آیلتس شرکت کنم باید برم تافل حتما؟اگه جواب مثبت کدوم موسسه واسه تافل خوبه؟
    3) برای جی آر ای چطور کجا خوبه برای کلاس؟
    4) من برنامه های ک دو بعدی و سه بعدی،مکس،وی ری، فتوشاپ رو کاملا مسلط هستم برای اینا باید حتما مدرک ارائه بدم
    خیلی متشکرم از همه دوستانی که وقت میزارن واسه سوالها
    درود
    شما هنوز اول کار هستید.
    بهترین راه برای شما اینکه همین فروم را وقت بزارید و به طور کامل مطالعه کنید تا دستتون بیاد که باید چکار کنید.
    لطفا هر سوال را در تاپیک مربوط به خود بپرسید تا محیطی کارا برای بقیه باشد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    آقای بهنام ممنون از جوابتون که خودمم خوب میدونستمش. من 60 صفحه آخر این تاپیک و نصف تاپیک ایلتس و یا تافل و مطالعه کردم و نتونستم جواب سوالامو پیدا کنم. چون خودمم از خدا میخوام که اطلاعاتی که میخوامو پیدا کنم تا مجبور به پرسیدنش نشم. هیچ گونه جوابی به من ندادین جز تذکر و برخوردی که واسم تعجب آوره بیشتر در هر صورت ممنون برای همینها
    ممنون میشم اگر دوستان دیگه راجع به سولات من اطلاعاتی دارن بهم جواب بدن و اگه طبق صلاحدید دوستان سوالهای من مربوط به اینجا نیست خصوصی بهم جواب بدن.ممتشکرم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Lia_arch نمایش پست ها
    سلام
    آقای بهنام ممنون از جوابتون که خودمم خوب میدونستمش. من 60 صفحه آخر این تاپیک و نصف تاپیک ایلتس و یا تافل و مطالعه کردم و نتونستم جواب سوالامو پیدا کنم. چون خودمم از خدا میخوام که اطلاعاتی که میخوامو پیدا کنم تا مجبور به پرسیدنش نشم. هیچ گونه جوابی به من ندادین جز تذکر و برخوردی که واسم تعجب آوره بیشتر در هر صورت ممنون برای همینها
    ممنون میشم اگر دوستان دیگه راجع به سولات من اطلاعاتی دارن بهم جواب بدن و اگه طبق صلاحدید دوستان سوالهای من مربوط به اینجا نیست خصوصی بهم جواب بدن.ممتشکرم
    شما اگه همین 60 صفحه ای که میگید و خونده باشید من خودم چندین بار گفتم که به چه نحوی میتوان لیست دانشگاه ها را پیدا کرد و فرق ایلتس و تافل و ارزیابی به چه شکل هست و کدوم دانشگاه ها جی ار ای میخوان و نمیخوان و مدرک فنی حرفه ای یا بلد بودن برنامه چقدر در رزومه میتونه مهم باشه.
    موفق باشید
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه دانشگاه Stuttgart میخواستم اقدام کنم. یه supplementary formداره که یه قسمتش نمی تونم پرکنم. باید تواناییم درهر قسمت بگم. در مورد یه سری برنامه ازم سوال کرده که تا حالا در رشته معماری این برنامه ها را نشینیدم. میشه راهنماییم کنید اینا چه طوری پر کنم؟یا اگه اطلاعی راجع به این برنامه ها دارید ممنون میشم کمک کنید.

در مورد FEM,BIM,programming, visual programming, Geometric Modelling ,scripting پرسیده و نرم افزار که زیرشاخه هر قسمت هست.

سلام دوستان عزیز
    من تقزیبا تمام تایپک معماری رو خوندم ولی یه سری از سوالاتام همچنان بی پاسخ باقی مونده...
    من دانشجوی ارشد معماری هستم و به تازگی واحد پایان نامه رو برداشتم ولی چون قصد ادامه تحصیل درخارج از ایران اللخصوص کانادارو دارم به دنبال یک موصوع خوب برای پایان نامه ام هستم...من خیلی دوست ندارم خودم را درگیر مبحث انرژی کنم چون زمان بر هست و از طرفی دوست دارم موضوعی کار کنم که برای پذیرشم خوب باشه ... حوشحال میشم اگه دوستان در این زمینه ایده هایی دارن من رو بی نصیب نزارن... درضمن قصد ادامه تحصیل دوباره در مقطع ارشد ولی با گرایشی متفاوت رو دارم

سلام دوست عزیز.نمیدونم میدونید یا نه ولی این برنامه دانشگاه اشتوتگارت درباره کامپیوشنال دیزاین و ارتباط مستقیمی با نرم افزارهای الگوریتمی و همچنین کد نویسی داره .البته اگه بالای اون فرم رو خونده باشید میگه که واسه ورگشاپ های دانشگاه اینارو ازتون میخوایم.نرم افزارهای مثل راینو ، گرس هاپر و پایتون جزوی از این نرم افزارهاست که تو این برنامه مورد توجه است.برای جزییات بیشتر این تایتل هارو سرچ کنید اما بخاطر اینکه سردرگم نشید باید بگم از راست به ترتیب منظورشون کد نویسی ، نرم افزارهای سه بعدی مثل مکس و راینو و مایا ،بعدیش حدس میزنم گرس هاپر ، رویت یا آرچیکد و آخریش که مربوط چیزای خاص رباتیک و سی ان سی.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaaane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دانشگاه Stuttgart میخواستم اقدام کنم. یه supplementary formداره که یه قسمتش نمی تونم پرکنم. باید تواناییم درهر قسمت بگم. در مورد یه سری برنامه ازم سوال کرده که تا حالا در رشته معماری این برنامه ها را نشینیدم. میشه راهنماییم کنید اینا چه طوری پر کنم؟یا اگه اطلاعی راجع به این برنامه ها دارید ممنون میشم کمک کنید.

در مورد FEM,BIM,programming, visual programming, Geometric Modelling ,scripting پرسیده و نرم افزار که زیرشاخه هر قسمت هست.

ببین دوست من خیلی بستگی داره فاند بخوای یا نه اگه نه هرچیزی که خودت میتونی با کیفیت بالا ارایه بدی انتخاب کن چون ادمیشن رقابتیه.پر واضحه که مباحث روز مثل رباتیک،گامپیوشنال دیزاین ، شبیه سازی انرژی و ... بیشتر مورد استقبال قرار میگیرهو به هرحال واسه جای خوب باید کار خوب داشت حتی اگه وقت گیر باشه.اگه بخوای هم بازم به کیفیت کارت بستگی داره چون رقابت بیشتر میشه.همین که ایده نوعی داشته باشی خویه منظورم اینه روتین نباشه تو هر دانشگاه ده تاشو انجام داده باشن وپیشنهاد میکنم پایان نامه های مدارس معماری معتبر رو سرچ کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehardani نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من تقزیبا تمام تایپک معماری رو خوندم ولی یه سری از سوالاتام همچنان بی پاسخ باقی مونده...
    من دانشجوی ارشد معماری هستم و به تازگی واحد پایان نامه رو برداشتم ولی چون قصد ادامه تحصیل درخارج از ایران اللخصوص کانادارو دارم به دنبال یک موصوع خوب برای پایان نامه ام هستم...من خیلی دوست ندارم خودم را درگیر مبحث انرژی کنم چون زمان بر هست و از طرفی دوست دارم موضوعی کار کنم که برای پذیرشم خوب باشه ... حوشحال میشم اگه دوستان در این زمینه ایده هایی دارن من رو بی نصیب نزارن... درضمن قصد ادامه تحصیل دوباره در مقطع ارشد ولی با گرایشی متفاوت رو دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)