صفحه 129 از 140 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

ممنونم از پاسختون
    با توجه با اینکه من دوباره قصد خوندن ارشد دارم موضوع پایان نامه ام انقدر اهمیت داره؟ من خیلی به فاند فکر نمیکنم اگر نخوام فاندم بگیرم بازم انقدر رقابت وجود داره؟ و سوال اآخر اینکه من دقیقا نمیدونم تو کدوم قسمت سایت هر دانشکده معماری میتونم موضوعات پایان نامه رو پیدا کنم؟

گامپیوشنال دیزاین رو من سرچ کردم ولی چیزی دستگیرم نشد... میشه انگلیش کلمه رو بگین؟

اگه از پایان نامه خروجی خوب داشته باشی اره تاثیر داره چون اگه بیشتر طرح باشه میتونی به عنوان طرح کارشناسیت قالب کنی و اگه تحقیقی باشه که میگی کارای تحقیقاتی کردی که خیلی میتونه تاثیر گذار باشه.تو معماری پورتفولیو از همه بیشتز مهمه اگه پورتفولیو خوب نداری انگار هیچی نداری(حرف یکی از لکچرر های دانشگاه آربن شمپین).اگه میخوای master of science بخونی تحقیقاتیش کن که بیشتر تو سایت sciencedirect باید دنبال موضوع باشی اگه M.arch میخوای بخونی پورتفولیو که میگه تو پذیرش میشی یا نه و میتونی نمونه های خوبشو تو سایت مدرسه AA یا بقیه مدارس معماری معروف به انگلیسی جست و جو کنی .و در مورد فاند اینه که واسه پذیرش تقزیبا مشکل خاصی نیست بشرط اینکه رزومت قابل قبول باشه و غیر از مدارس معتبر که رقابت زیاده پذیرش گرفتن کار مشکلی نیست البته میگم بازم بستگی به رزومه و پورتفولیوت داره.

computational Design

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehardani نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    با توجه با اینکه من دوباره قصد خوندن ارشد دارم موضوع پایان نامه ام انقدر اهمیت داره؟ من خیلی به فاند فکر نمیکنم اگر نخوام فاندم بگیرم بازم انقدر رقابت وجود داره؟ و سوال اآخر اینکه من دقیقا نمیدونم تو کدوم قسمت سایت هر دانشکده معماری میتونم موضوعات پایان نامه رو پیدا کنم؟

Junior Member azin_fd آواتار ها

سلام
    من كارشناسي معماري دانشگاه سراسري شهرستان بودم و ارشد دانشگاه هنر تهران
    براي يه مستر ديگه واسه استراليا ميخوام اقدام كنم. اينكه يه بار ارشد خوندم توي پذيرشم تاثير مثبت داره يا منفي؟ سابقه كار هم دارم ولي مدرك آيلتس ٦/٥ داشتم كه ٣-٤ ساله اكسپاير شده و بايد دوباره امتحان بدم
    ویرایش توسط azin_fd : February 3rd, 2017 در ساعت 10:45 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

با سلام و تشکر
    از کابر بهنام و دیگر کاربران که راهنمایی میکنند
    من تایپک از اول تا اینجا خوندم و فقط ی مورد بود که شرایطش تقریبا مثل من بود اما با کلی رزومه کاری
    من 32 سالمه معدل کاردانیم 14 و معدل کارشناسیم هم 14 هست سال 1388 مدرک لیسانسمو از دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم و 2 سال رفتم سربازی و 2 سالم مثل ی احمق برای ارشد خوندم که با رتبه های خوب تو اسکیس کنکور موندم و نا امید شدم و شروع به کار کردم طراحی و نظارت الان دو ساله زبان خوندم به امید اینکه بتونم بریم ی کشور دیگه و ادامه تحصیل بدم تافل نمره 105 اما الان که تا اینجا خوندم نا امید شدم که بتونم از جای پذیرش بگیرم به علت معدل کم و این فاصله حدودا 8 ساله با اینکه من حدود 40.000 دلار دارم که برای تحصیل گذاشته بودم چون هدفم این بود که بعد از ارشد برم دکترا و دیگه برنگردم ایرانو بمونم
    حالا واقعه نمیدونم چیکار کنم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه به من کمک کنید
    این عاقبت ی دهه 60 که همه عمرش درس خوند به امید ی کار خوب ی زندگی معمولی و چی فکر میکرد چی شد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_fd نمایش پست ها
    سلام
    من كارشناسي معماري دانشگاه سراسري شهرستان بودم و ارشد دانشگاه هنر تهران
    براي يه مستر ديگه واسه استراليا ميخوام اقدام كنم. اينكه يه بار ارشد خوندم توي پذيرشم تاثير مثبت داره يا منفي؟ سابقه كار هم دارم ولي مدرك آيلتس ٦/٥ داشتم كه ٣-٤ ساله اكسپاير شده و بايد دوباره امتحان بدم
    درود
    بهتره برای پی اچ دی اقدام کنید چون دوباره مستر خودن فکر خوبی نیست و امتاز منفی هم محسوب میشه چون شما باید دلیل قوی در انگیزه نامتون بیارید که چرا میخوایید دوباره مستر بخونید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط meh3ran نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    از کابر بهنام و دیگر کاربران که راهنمایی میکنند
    من تایپک از اول تا اینجا خوندم و فقط ی مورد بود که شرایطش تقریبا مثل من بود اما با کلی رزومه کاری
    من 32 سالمه معدل کاردانیم 14 و معدل کارشناسیم هم 14 هست سال 1388 مدرک لیسانسمو از دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم و 2 سال رفتم سربازی و 2 سالم مثل ی احمق برای ارشد خوندم که با رتبه های خوب تو اسکیس کنکور موندم و نا امید شدم و شروع به کار کردم طراحی و نظارت الان دو ساله زبان خوندم به امید اینکه بتونم بریم ی کشور دیگه و ادامه تحصیل بدم تافل نمره 105 اما الان که تا اینجا خوندم نا امید شدم که بتونم از جای پذیرش بگیرم به علت معدل کم و این فاصله حدودا 8 ساله با اینکه من حدود 40.000 دلار دارم که برای تحصیل گذاشته بودم چون هدفم این بود که بعد از ارشد برم دکترا و دیگه برنگردم ایرانو بمونم
    حالا واقعه نمیدونم چیکار کنم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه به من کمک کنید
    این عاقبت ی دهه 60 که همه عمرش درس خوند به امید ی کار خوب ی زندگی معمولی و چی فکر میکرد چی شد
    درود
    شما باید کشورهای اروپایی که براشون گپ تحصیلی مهم نیست و پیدا کنید و ببینید چه کشورهایی هستن بر فرض مثال برای ایتالیا گپ مهم نیست ولی اینکه بعد تحصیل تو ایتالیا کار پیدا کنید و بموید خیلی خیلی کمه. ولی برای اتریش و المان و چند کشور دیگه گپ بسیار مهم هست و حتی ممانعت از تحصیل هم میخوان باز خیلی سلیقه ای هست و شما باید زمان طولانی بزارید تا ببینید کدوم کشور بر وفق شماست و میتواند آینده بهتری داشته باشد.
    مبلغی هم که در نظر گرفتید کم هست و نمیشه گفت با این مبلغ شما میتوانید اینده تان را تضمین کنید نهایتا شاید با این دوره تحصیلیتان را به طور موفقیت آمیز به پایان برسانید.
    اولی کاری که شما میتوانید انجام بدید چند کشور اروپایی را در نظر بگیرید و بعد برید به تاپیک های ان کشور ها دو مورد را بررسی کنید که آیا دانشگاهی که قبول شدید و معدل برای دانشگاه ان کشور مهم هست یا نه؟ بعد گپ تحصیلی و سن را هم برای دانشگاه هم برای پروسه سفارت هر کشوری بررسی کنید.

گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

تنها مشکل مربوط به دریافت ویزاست که گپ تحصیلی رو باید یه جورایی توجیح کنین وگرنه از لحاظ دانشگاه مشکلی پیش نمیاد خیلی از افراد هستن برای اینکه زودتر وارد بازار کار بشن به فکر یک مستر دوباره هستن تا یک دوره طولانی پی اچ دی. و احتمالا از نظر behnamhg منظور از امتیاز منفی همون مورد سفارت هست. خواهش میکنم جواب دوستان رو کامل عرض کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    بهتره برای پی اچ دی اقدام کنید چون دوباره مستر خودن فکر خوبی نیست و امتاز منفی هم محسوب میشه چون شما باید دلیل قوی در انگیزه نامتون بیارید که چرا میخوایید دوباره مستر بخونید.

دوستای عزیزی که گپ تحصیلی دارن ولی واقعا مصمم هستن که برای آینده ی بهتر و تحصیل در خارج از کشور اقدام کنن.
    دوره های مستر یک ساله در نیوزلند و سوئد رو به شدت بهشون پیشنهاد میکنم.
    این کشور ها مستر یک ساله ارائه میکنن و بعد از اون هم میتونید برای دکتری در هر جای دیگه ای از دنیا که خواستید اقدام کنید.
    من رشته م معماری نیست ولی گفتم این موضوع رو اینجا بیان کنم، شاید که مشکلی از عزیزان رو رفع کرده باشم.
    شاد و موفق و سلامت باشید

Junior Member

بله من هم تحقیق کردم ولی متاسفانه شهریه بسیار بالایی دارن نیوزیلند رو سرچ کردم سالانه EUR22,300 و همینطور سوئد و البته سوئد فاند تخفیف شهریه داره که اونهم 25، 50، 75 و در مواردی 100 درصد ، به عنوان مثال دانشگاه kth دوره یکساله شهریه EUR 16,342 که واقعا رقم زیادی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستای عزیزی که گپ تحصیلی دارن ولی واقعا مصمم هستن که برای آینده ی بهتر و تحصیل در خارج از کشور اقدام کنن.
    دوره های مستر یک ساله در نیوزلند و سوئد رو به شدت بهشون پیشنهاد میکنم.
    این کشور ها مستر یک ساله ارائه میکنن و بعد از اون هم میتونید برای دکتری در هر جای دیگه ای از دنیا که خواستید اقدام کنید.
    من رشته م معماری نیست ولی گفتم این موضوع رو اینجا بیان کنم، شاید که مشکلی از عزیزان رو رفع کرده باشم.
    شاد و موفق و سلامت باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)