صفحه 13 از 140 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام بهترین دانشگاه معماری اروپا از نظر خودتون چیه ؟کدوم کشور بهترین دانشگاه های معماری داره؟

Junior Member

سلام من با این رزومه ای که دارم به نظرتون بهترین جایی که می تونم برای بورس اقدام کنم با توجه به این که تو دوره مستر کمتر فاند میدن مخصوصا معماری کجاست؟ بیشتر گرایش معماری پایدار رو دوست دارم
    1- 12 مقاله علمی پژوهشی بصورت تیم ورک
    2- 2 مقاله کنفرانس نویسنده اول
    3- 1 مقاله ISI از پایان نامه
    4- مولف 5 کتاب و 14 تا در دست چاپ
    6- معدل 16.5
    7- 6 ماه مدرس سازمان فنی حرفه ای
    8- 1 سال سابقه بعنوان دبیر واحد تحقیقاتی معماری و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی
    9- شرکت در 4 کارگاه آموزشی
    10- مجری یک طرح ملی در حوزه معماری و بحران
    11- مدیر یکی از پربازدیدکننده ترین سایت های معماری
    هنوز مدرک زبان نگرفتم چون می خوام سال 2012-2013 اقدام کنم واسه ادامه تحصیل
    نظرتون درمورد انگلیس چیه؟ مسترش 1 ساله هست.
    ویرایش توسط hamed123 : July 21st, 2011 در ساعت 07:31 PM

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed123 نمایش پست ها
    سلام من با این رزومه ای که دارم به نظرتون بهترین جایی که می تونم برای بورس اقدام کنم با توجه به این که تو دوره مستر کمتر فاند میدن مخصوصا معماری کجاست؟ بیشتر گرایش معماری پایدار رو دوست دارم
    1- 12 مقاله علمی پژوهشی بصورت تیم ورک
    2- 2 مقاله کنفرانس نویسنده اول
    3- 1 مقاله ISI از پایان نامه
    4- مولف 5 کتاب و 14 تا در دست چاپ
    6- معدل 16.5
    7- 6 ماه مدرس سازمان فنی حرفه ای
    8- 1 سال سابقه بعنوان دبیر واحد تحقیقاتی معماری و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی
    9- شرکت در 4 کارگاه آموزشی
    10- مجری یک طرح ملی در حوزه معماری و بحران
    11- مدیر یکی از پربازدیدکننده ترین سایت های معماری
    هنوز مدرک زبان نگرفتم چون می خوام سال 2012-2013 اقدام کنم واسه ادامه تحصیل
    نظرتون درمورد انگلیس چیه؟ مسترش 1 ساله هست.
    میتونی به دانشگاههای 50 به بعد امریکا.
    المان.
    فرانسه.
    ایتالیا...فکر کنی
    البته زبانت باید بالا باشه 90 به بالا بد نیست
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام دوستان

من تو فروم های دیگه این سوال ها رو مطرح کردم اما جوابمو نگرفتم
    تا به حال کسی اینجا بوده که واسه ارشد معماری منظر اقدام کرده باشه؟..آیا مستر معماری منظر هم به اندازه مستر معماری-معماری سخت پذیرش میدن؟....
    برای اینکه بخوای ارشدت رو منظر بخونی بهتره لیسانست معماری باشه یا شهرسازی(طراحی شهری)؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط araz63 نمایش پست ها
    سلام.لطفا منو برای گرفتن بورسیه و پیدا کردن یه دانشگاهه خوب برای معماری کمک کنید (از دانشگاه های انگلستان)
    با سلام
    منم خیلی دنبال این موضوع بودم و بعد از یک سری تحقیقات دانشگاههای "sheffield" "newcastle"va "liverpool رو انتخاب کردم.اما هنوزم مطمئن نیستم انتخاب درستی باشه...چون خیلی ها برای معماری اصلا انگلیس رو پیشنهاد نمیکنن

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan86 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تو فروم های دیگه این سوال ها رو مطرح کردم اما جوابمو نگرفتم
    تا به حال کسی اینجا بوده که واسه ارشد معماری منظر اقدام کرده باشه؟..آیا مستر معماری منظر هم به اندازه مستر معماری-معماری سخت پذیرش میدن؟....
    برای اینکه بخوای ارشدت رو منظر بخونی بهتره لیسانست معماری باشه یا شهرسازی(طراحی شهری)؟

ممنون
    اینکه سخت پذیرش میدن کشور با کشور متفاوت هست و در قیاسی بهتر حتی قاره با قاره! و دانشگاه با دانشگاه!!
    در آمریکا این رشته تو دانشگاه های بیشتری هست و با سطح و رنک متفاوت و در نتیجه آسون تر در گرفتن پذیرش! اما مثلا تو اروپا این رشته کمه و پذیرش هم براش سخت تر...
    در مورد لیسانس قبلی فکر کنم این پاسخ بیشتر سلیقه ای باشه ولی فکر میکنم به علت بیشتر بودن کورس های مشابه در معماری و معماری منظر، برای اینکه ارشد رو منظر بخونی، لیسانس معماری بیشتر به کارت بیاد تا لیسانس شهر سازی

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghavidel نمایش پست ها
    سلام بهترین دانشگاه معماری اروپا از نظر خودتون چیه ؟کدوم کشور بهترین دانشگاه های معماری داره؟
    بهتر و بدتر به اون شكل وجود نداره بلكه تمركز هر دانشگاه روي يك تز و موضوع قويتره. مثلا يك سري روي طراحي پايذار. يك سري تاريخ معماري. يك سري مرمت.يكسرس طراحي هاي خلاقانه.يك سري روي تئوري و . . .
    مثلاتو اتريش يك دانشگاه هست با سيستم طراحي زاحا حديد كار ميكنه و خودش هم اونجا تدريس ميكنه و همچنين SAC در آلمان
    در ايتاليا دانشگاه هاي خيلي قوي درزمينه مرمت هست
    آلمان در زمينه معماري هاي تك و اكو تك و . . .
    بايد بگرديد توي سايت دانشگاه ها تا متوجه شيد تمركز اون انشگاه روي كدوم قسمته

سلام
    میشه لطفا راهنمایی کنید که کدوم دانشگاه ها تمرکزشون روی معماری پایداره؟ چه آمریکا، چه کانادا و چه استرالیا

خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinus نمایش پست ها
    بهتر و بدتر به اون شكل وجود نداره بلكه تمركز هر دانشگاه روي يك تز و موضوع قويتره. مثلا يك سري روي طراحي پايذار. يك سري تاريخ معماري. يك سري مرمت.يكسرس طراحي هاي خلاقانه.يك سري روي تئوري و . . .
    مثلاتو اتريش يك دانشگاه هست با سيستم طراحي زاحا حديد كار ميكنه و خودش هم اونجا تدريس ميكنه و همچنين SAC در آلمان
    در ايتاليا دانشگاه هاي خيلي قوي درزمينه مرمت هست
    آلمان در زمينه معماري هاي تك و اكو تك و . . .
    بايد بگرديد توي سايت دانشگاه ها تا متوجه شيد تمركز اون انشگاه روي كدوم قسمته

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

<p>
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_deldar نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا راهنمایی کنید که کدوم دانشگاه ها تمرکزشون روی معماری پایداره؟ چه آمریکا، چه کانادا و چه استرالیا خیلی ممنونم
    سلام من كه تمام دانشگاه ها رو مطلع نيستم ولي اونهايي رو كه خودم بررسي كردم رو بهتون ميگم تو آمريكا چند ساليه university of oregon درزمينه معماري پايدار پيشرو شده كه اين قضيه حتي روي مسائل مديريت شهري شون هم تاثير گذاشته كه مسئولان شهر تصميم گرفتن شهري پايدار هم بوجود بيارند . . . اين موضوع به شهر شيكاگو هم رسيده و شهردارش به اين موضوع عاقه منده و سعي كردن در خود شيكاگو هم يه كارهايي بكنن. اگر اطلاعات بيشتر ميخوايد برنامه Design e2 ساخت شبكه PBS رو ببينيد يك رنكينگ هم هست كه دانشگاه هاي مطرح امريكا در زمينه معماري پايدار رتبه بندي كرده Sustainable design practices and principles 1. University of Oregon 2. University of Michigan 3. University of California at Berkeley 4. Virginia Polytechnic Institute and State University 5. Auburn University در كانادا دانشگاهي نيست كه اختصاصا برنامه اي با محوريت معماري پايدار تدريس بشه ولي تو همه انشگاه هاي معماريشون چند واحد دروس تئوري و عملي با اين موضوع دارند در انگلستان هم فراوون هستن دانشگاه هايي كه دوره MSc اختصاصي مربوط به معماري پايدار دارند مثل university of edinburgh, cardiff university, nottingham university اينها دانشگاه هايي بود كه خودم چك كردم و حتما تعدادشون بيشتره از استراليا هم كلا خبري ندارم. موفق باشيد</p>

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : دكترا معماري

نقل قول نوشته اصلی توسط MArt نمایش پست ها
    از کی تا حالا ایتالیا در معماری قوی تر شده (دانشگاهاش)؟
    اگر منظورتون پست منه كه بازم تاكيد ميكنم ايتاليا در زمينه مرمت بناها در جهان حرف اول رو ميزنه
    از مرمت هم بگذريم دانشگاه هاي خوب در گرايش هاي ديگه معماري هم داره كه سابقه خيلي طولاني در حد يكي دو قرن تو تدريس آكادميك معماري دارند
    مثل پلي تكنيك ميلان كه حدود 7 8 گرايش اينترنشنال براي مستر و دكتري معماري داره. ميتونيد سايتش رو چك كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)