صفحه 134 از 140 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام راجب اوضاع کار معماری در کشورهای دیگه بدونم
    میخوام برای دکترا اپلای کنم و خب شرایط کار کشور مورد نظرم برام مهمه .
    میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    درود
    شما باید راجب یه موضوع اطلاعات داشته باشید اون هم این هست که خوندن دکترا پیدا کردن کار را برای اکثر رشته ها و مخصوصا معماری کم میکنه و دشوار به دلیل over qualify بودن شرکت های ساختمانی نیازی به چنین افراد ندارند. خارج از ایران شما خیلی به ندت کسی رو میتونید پیدا کنید که تو معماری دکترا بگیره و بخواد بعد دکترا تو شرکت کار کنه همه لیسانس یا نهایتا ارشد دارند و کار میکنند با خوندن دکترا شما باید به فکر کار در محیط آکادمیک باشید.

موفق باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان سلام

من سوالاتی دارم که به شدت نیاز به پاسخشون دارم... وبسیار ممنون میشم از دوستانی که بتونن کمکم کنند...

همسرم 30 سال دارند و دارای مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد (تاریخ اخذ مدرک:1389) با معدل 17/5 و دارای پروانه نظام مهندسی پایه دو می باشند و بسیار علاقمند هستند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ترجیحا در اروپا و بعدش کانادا .خودم هم 32 ساله مهندس عمران در زمینه ساخت راه و مسکن با سابقه 8 ساله بیمه ای و دارای پروانه پایه دو سازمان نظام مهندسی و دارای رزومه عالی کاری.

حالا سوالاتم اینه :

1- دانشگاه های خوب اروپا (ترجیحاً به ترتیب اولویت : سوییس ، آلمان ، اتریش ، فرانسه ، نروژ و ایتالیا) و کانادا ( ونکوور ، کلگری و تورنتو ) که بشه از شون پذیرش و ترجیحا فاند گرفت و بازهم ترجیحا نیاز فقط به زبان انگلیسی باشه کدوم دانشگاه ها هستند ؟
    2- با توجه به هدف قطعی ما برای اقامت دائم پس از تحصیل همسرم تو کدوم یک از کشورهای بالا بازار کار معماری مناسبه؟
    3- با توجه به هزینه های زندگی دونفرمون تو کشور مقصد و تحصیل همسرم ، آیا امکان اینکه من (به عنوان همسر شخص گیرنده اقامت تحصیلی) کنار تحصیل ایشون کار کنم هست یا نه ؟
    4- آیا با توجه به اینکه از سال اخذ مدرک همسرم 7 سال میگذره ، این روند گرفتن پذیرش رو سخت نمیکنه ؟
    5- اگر شما با علم و آگاهی امروزتون شرایط امروز مارو داشتید چه تصمیمی میگرفتید؟ (بهترین پیشنهادتون برای ما چیه؟)

بسیار ممنونم و سپاسگزارم

Junior Member

سلام بچه ها، من لیسانس و ارشد معماری دارم و میخوام دوباره برای ارشد اقدام کنم (امریکا). میخاستم بدونم اگه بدونن ارشد دارم دوباره واسه master اوکی میدن یا نه ؟ رزومه و پورتفولیوم هم خوبه، ایلتس 6/5، gre هم تا 2 ماه دیگه میدم. کسی میدونه در کدوم ایالت ها شانس بورس بیشتره ؟

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

سلام من کارشناسی معماری دارم . یه سوال داشتم در اروپا میشه دوتا ارشد گرفت؟میخوام اول ارشد معماری بگیرم بعد دوباره ارشد فناوری معماری؟

Banned

تا به حال کسی اینجا بوده که واسه ارشد معماری منظر اقدام کرده باشه؟..آیا مستر معماری منظر هم به اندازه مستر معماری-معماری سخت پذیرش میدن؟....
    برای اینکه بخوای ارشدت رو منظر بخونی بهتره لیسانست معماری باشه یا شهرسازی(طراحی شهری)؟

Junior Member

سلام
    من رشته لیسانسم معماری نیست ولی تو ایران ارشد معماری خواندم. حالا می خوام تو آمریکا دوباره مستر معماری بگیرم. میشه لطفا کسی که به پروسه اپلای، پذیرش و ویزا وارد هست به سوالای من پاسخ بده. ممنون میشم:

۱. آیا با داشتن فوق معماری دانشگاه های آمریکا اجازه اپلای برای یک فوق لیسانس معماری دیگر را می دهند؟

۲. یکی از دوستانم گفت در صورت اپلای برای فوق زمانیکه تو ایران یک فوق گرفتی ممکن هست که ویزا ندهند. آیا این مطلب صحت داره؟

۳.‌ آیا میشه اصلا فوق معماری که اینجا گرفتم را بهشون اعلام نکنم و با لیسانس غیر مرتبطی که دارم اقدام کنم.

ممنون

سلام
    من کارشناسی معماری ناپیوسته از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 16 دارم.مدرک b1 آلمانی دارم.با 2تا مقاله .3دی مکس و اتوکد بلدم.و پورتفولیو متوسط. من برای آلمان میخواستم اقدام کنم برای ارشد ولی گویا مدرک b2 آلمانی میخوان و اینکه من معماری داخلی میخام ولی نمیتونم پیدا کنم تو سایتاشون.
    بنظرتون شانس آلمان دارم ؟ یا دانشگاه hacettepe آنکارا؟ برای این ئانشگاه مدرک زبان yds میخاد و امتحان ورودی داره
    خورم اصلا امیدی به آلمان ندارم با این وضع وقت دادن سفارت
    ممنون مسشم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام.دانشجوی رشته معماری هستم.می خوام بدونم برای گرفتن پذیرش کارشناسی ارشد یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه کلا باید چه مراحلی رو طی کنم و به چه چیزهایی نیاز دارم؟؟

Junior Member

سلام. کسی اطلاعی داره با پولی که برای یه دانشگاه غیر دولتی توی ایران برای ارشد معماری صرف میشه، میشه تو یه دانشگاه آمریکایی یا کانادیی (یا حتی اروپایی) تحصیل کرد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirbahram نمایش پست ها
    سلام
    من رشته لیسانسم معماری نیست ولی تو ایران ارشد معماری خواندم. حالا می خوام تو آمریکا دوباره مستر معماری بگیرم. میشه لطفا کسی که به پروسه اپلای، پذیرش و ویزا وارد هست به سوالای من پاسخ بده. ممنون میشم:

۱. آیا با داشتن فوق معماری دانشگاه های آمریکا اجازه اپلای برای یک فوق لیسانس معماری دیگر را می دهند؟

۲. یکی از دوستانم گفت در صورت اپلای برای فوق زمانیکه تو ایران یک فوق گرفتی ممکن هست که ویزا ندهند. آیا این مطلب صحت داره؟

۳.‌ آیا میشه اصلا فوق معماری که اینجا گرفتم را بهشون اعلام نکنم و با لیسانس غیر مرتبطی که دارم اقدام کنم.

ممنون
    1. بله
    2.خیر خیلیا اینطور میان
    3.لزومی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)