صفحه 135 از 140 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Vilma نمایش پست ها
    سلام. کسی اطلاعی داره با پولی که برای یه دانشگاه غیر دولتی توی ایران برای ارشد معماری صرف میشه، میشه تو یه دانشگاه آمریکایی یا کانادیی (یا حتی اروپایی) تحصیل کرد یا نه؟
    یا این قیمت دلار؟! همون بودجه بدون فاند خیر

Junior Member

سلام من 27 سالمه و به تازگی متاهل شدم ، رشته معماری هستم
    معدل کاردانیم 14 از دانشگاه خیام مشهد
    معدل کارشناسیم 16.05
    و معدل ارشدم 17.98 هستش ( هردو از دانشگاه خاوران مشهد)
    آیلتس 7 دارم
    و یک ترم سابقه اسیست طرح در دانشگاه خاوران و سلمان مشهد دارم
    تعداد مقالات هم
    کنفرانسی 5 تا
    ISI : 1
    علمی-پژوهشی : 1
    میخواستم بدونم شانسم برای قبولی در دکترا با فاند چقدر هست؟
    و اینکه اگر احتمال قبولیم در مقطع دکترا کم باشه با توجه به اینکه در ایران ارشدم رو گرفتم ، اگر دوباره برای ارشد کانادا اقدام کنم ایرادی نمیگیرن؟
    سوال بعدی اینکه آیا برای رشته معماری GRE لازمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civill azad university of jahrom

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

سلام من رشته عمران هستم و میخام برای ادامه برم خارج از کشور به اتوکد تری دی و ایتبس مسلط هستم و ایلتس 7
    لطفا راهنمایی کنید که بازار کار و شرایط پذیرفته شدن برای عمران بهتر هست یا معماری و ارشد رو اینجا بگیرم بعد برم یا برای ارشد برم
    همچنین کشور و گرایش مورد نظرتون رو بگین
    با تشکر

Junior Member

سلام چجوری میشه اساتیدی که بشه باهاشون درارتباط بود رو در زمینه معماری در خارج کشور برای اپلای کردن پیداکنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط khmoja24 نمایش پست ها
    سلام چجوری میشه اساتیدی که بشه باهاشون درارتباط بود رو در زمینه معماری در خارج کشور برای اپلای کردن پیداکنم؟
    درود
    به سایت دانشگاه های که میخوایید اپلای کنید تشریف ببرید سپس به دپارتمان مربوطه برید و لیست پروفسورها و سوپروایزرها را خواهید دید و کدام که زمینه کاریش با شما یکی یا نزدیک هست میتونید میل بزنید و اگر آنها هم از موضوع و پروپوزال شما خوششان بیاد جواب میدهند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

با سلام
    من رشته ام معماری هست ومیخواستم برای دکترا اپلای کنم و با توجه به اینکه من رزومه خیلی قوی ندارم( لیسانس دانشگاه دولتی معدل 17.14 و فوق دانشگاه آزاد معدل 18.47 و فقط یک مقاله فارسی کنفرانس بین المللی و 5 سال سابقه کار و آیلتس 7) و ایتالیا بورس استانی داره، میخام برای اونجا اپلای کنم
    الان فقط دانشگاه پلی میلانو دارم اپلای میکنم. میخواستم بدونم دانشگاه دیگه ای هست توی ایتالیا که کترا معماری داشته باشه؟ با توجه به اینکه خیلی زمان گذشته و عجله دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط artist نمایش پست ها
    با سلام
    من رشته ام معماری هست ومیخواستم برای دکترا اپلای کنم و با توجه به اینکه من رزومه خیلی قوی ندارم( لیسانس دانشگاه دولتی معدل 17.14 و فوق دانشگاه آزاد معدل 18.47 و فقط یک مقاله فارسی کنفرانس بین المللی و 5 سال سابقه کار و آیلتس 7) و ایتالیا بورس استانی داره، میخام برای اونجا اپلای کنم
    الان فقط دانشگاه پلی میلانو دارم اپلای میکنم. میخواستم بدونم دانشگاه دیگه ای هست توی ایتالیا که کترا معماری داشته باشه؟ با توجه به اینکه خیلی زمان گذشته و عجله دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    درود
    شما میتونید برای دانشگاه های پلیتکنیک تورین، فلورانس و ساپینزای روم هم اقدام کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

سلام دوستان
    من پذیرش ارشد شهرسازی گرفته ام از امریکا لوس انجلس با این شرایط:

مستر ۱ ساله ترم های پاییز زمستان و بهار
    امکان کار روی پروژه خیلی بزرگ با استاد در دانشگاه
    فاند ۵۰‎٪ که میشه تقریبا ۳۳۰۰۰ دلار

تجربه کاری خیلی زیاد در خارج از ایران و پورتفولیوی عالی دارم.

الان متوجه شدم که باید درخواست فول فاند و حتی هزینه زندگی می دادم ولی ۵٫‎٪ متاسفانه درخواست خودم بود که قبول کردند.

کسی میدونه راهنمایی کنه که بعد از شروع به کار و تحصیل امکان درخواست مجدد را دارم؟

Junior Member

سلام به همگی،
    در مورد رشته مدیریت پروژه و ساخت هم میشه اینجا سوال کرد؟ چون من بخش جداگانه ای برای این رشته پیدا نکردم

دوستان بنظر شما بهترین کشور برای اپلای و کار معماری کدوم کشور هست که به دانشگاهاش اپلای کنیم و بعد از اتمام تحصیل مشغول بکار بشیم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)