صفحه 138 از 140 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام
    اگه برای دکترا از کانادا پذیرش بگیریم به نظرتون میشه هم زمان با خوندن دکتری (با مدرک ارشد ایران) تو کانادا کار کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture in university of kurdistan

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در اروپا

میشه بگید رزومتون چطور بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture in university of kurdistan

سلام دوستان. من کارشناسی معماری هستم از دانشگاه دولتی با معدل 16.5. به شدت قصد دارم که ادامه تحصیلاتم رو در خارج از کشور انجام بدم. دو مقاله ی ای.اس.ای دارم و مدرک آیلتس 6.5. مطالب و نظر دوستان رو که خوندم خیلی ناامید شدم. بنظرتون اصلا میتونم فاند مستر بگیرم برای هیچ کشوری؟ یا اینکه میتونم فاند مستقیم به دکتری بگیرم یا اصلا امکانش وجود نداره؟ کشورش زیاد فرقی نمیکنه اما اینکه فاند باشه واسم خیلی مهمهبنظرتون بهتره که ارشدم رو همین جا بخونم و برای دکترا اپلای کنم یا به جاش روی کار کردن روی مقاله ها و کارهایی مثل تقویت پورتفولیو کار کنم که معدلم رو جبران کنه؟ خیلی ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی سردرگم شدم
    ویرایش توسط taninchzad21 : July 6th, 2018 در ساعت 06:47 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط taninchzad21 نمایش پست ها
    میشه بگید رزومتون چطور بوده؟
    تو چند تا پست قبل نوشته بودم رزومم رو

با سلام خدمت دوستان گرامی و تشکر از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار قرار میدید
    چند تا سوال داشتم
    یکی اینکه پورتفولیو برای مقطع دکتری چقد اهمیت داره؟ من کارای خوبی دارم و پرتفولیوم نقطه قوتم خواهم بود اگر که واقعا مهم باشه!
    دیگه اینکه آزاد کردن مدرک و ترجمه و ... مدرک کارشناسی هم نیازه؟
    من لیسانسم دولتی تبریز بوده با معدل 15.6 و مسترم که الان فقط پایان نامم مونده از غیرانتفاعی پارس تهرانه که احتمالا حدود 16.5 میشم. حالا این معدل ها مینیمم های لازم برای دانشگاه های مختلف رو شامل میشن یا نه؟ (معدل لیسانسم بدون دروس بی ربط مثل معارف کمی بهتر میشه)
    سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه من هنوز تصمیم خاصی در مورد کشور مقصد نگرفتم شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ (الویت اصلیم گرفتن فول فاند یا امکان کار هست چون خانواده نمیتونن از پس هزینه ها بربیان)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    یه راهنمایی میکنم به شما.برین رزومه اساتید رو در بیارید و نگاه بکنین متوجه خواهید شد که برای پیدا کردن کار چند نکته رو باید مد نظر داشته باشین.
    1- حدالمکان از بهترین دانشگاه های اون کشور پذیرش بگیرین
    2-شما اول باید چنتا مقاله خوب در بیارین
    3-از همون ابتدا که نمیشه استاد شد و باید کارهای تحقیقی بکنین و یا چند سالی بعنوان دستیار با یه پرفوسور همکاری بکنین تا تدریس یاد بگیری
    4-با خودتون رو راست باشین و کشور مقصد اون رو با توجه به توانایی هاتون انتخاب بکنین و مطمئن باشین با رعایت موارد بالا و رابطه خوب برقرار کردن با استادتون می تونین کار هم پیدا بکنین و نیازی به ارشد مجدد خوندن که کار خیلی اشتباهی هست در بیشتر مواقع نخواهید داشت
    ممنون بابت پاسختون ، اما من قصدم ارشد مجدد نبود ،منظورم انصراف از فرصت استعداد درخشان اینجا و اماده کردن خودم برای اپلای ارشد هست .چون همونطور که گفتم علاقه ایی به کار آکادمیک دکتری ندارم

سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره جواب بده
    کسی میدونه که داشتن مرخصی تحصیلی توی اپلای گرفتم مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟ من این ترم مدرک کارشناسیم رو از دانشکاه ازاد قزوین می گیرم ... ولی توی دو سال گذشته ۴ ترم مرخصی داشتم که البته فقط پایان نامه م رو دفاع نکرده بودم و چون نتونستم برم دانشگاه مجبور شدم مرخصی بگیرم برای فقط همین یک درس ... فکر میکنم که حتما باید نکته منفی باشه این موضوع ... کسی می دونه چجوری میشه این رو پوشش داد که بتونم اپلای بگیرم ؟
    من الان دارم زبان المانی می خونم و هدفم دانشگاه های المان - اتریش و سوییس هستند
    ممنون

سلام دوستان وقت بخیر؛
    من دانشجوی ارشد معماری هستم سال اولم با گذراندن 22 واحد تمام شده با معدل بالای 17، از دانشگاه سراسری بین الملل یزد،
    دو مقاله اکسپت شد ه از تورنتو کانادا و سیدنی استرالیا دارم.
    معدل کارشناسیم 17.35
    هنوز مدرک زبان ندارم
    و 6 سالی سابقه کاری دارم که البته چون دفتر کار شخصی بوده با بیمه برام رد نمیشده فقط میتونم از اون دفتر مهندسی تاییدیه اشتغال به کار بگیرم.
    و الان در تلاشم برای گرفتن فاند در مقطع دکتری.
    میشه راهنماییم کنید که:
    1. از چه دانشگاه هایی و در چه کشورهایی میتونم فاند بگیرم؟
    2. وضعیتم برای فاند گرفتن مناسب هست یا خیر؟(یعنی میتونم امید داشته باشم؟)
    3. اگر نتونم فاند بگیرم کدوم کشورها از لحاظ هزینه ای مناسب تر هستند ولی خیلی هم داغون و سطح پایین نباشند هم از لحاظ دانشگاه ها هم محیط زندگی و هم بتونم کار کنم.؟
    4. من کلا دنبال رفتنم و دیدم از طریق تحصیلی راحت تر میشه،
    >>>>بسیار سپاسگزارم اگر راهنمایی بفرمایید تا از تجربیات مفید شما استفاده کنم و از این سردرگمی بین انبوه دانشگاه های مختلف و کشورهای جورواجوری که بینشون سرچ کردم در بیام و به نتیجه برسم.<<<<<

سلام دوستان . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید،
    من دانشجوی ارشد انرژی معماری دانشگاه تهرانم . هنوز دفاع نکردم و معدلم بالای ۱۷ هست. تازه دارم واسه زبان می خونم. زمستون میخوام امتحان بدم.کلا غیر از اینا چیزی ندارم تو رزومه ام بنویسم. میخوام واسه دکترا اپلای کنم و فاند هم میخوام . به نظر شما از الان به اساتید ایمیل بزنم؟
    با این روزمه به نظرتون فاند میتونم بگیرم؟
    یا حتما باید رو رزومه بیشتر کار کنم؟مثل مقاله؟
    به نظرتون برای ترم فال ۲۰۱۹ شانسی دارم؟
    و اینکه دانشگاه ارشدم امتیازی محسوب میشه؟

سلام دوستان
    مستر معماری توی کانادا اکثر دانشگاها دو نوع ارایه میدن:

Master of Architecture - post-professional
    Master of Architecture - professional
    کسی میدونه فرقشون چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)