صفحه 15 از 140 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmann نمایش پست ها
    در مورد شانس پذیرش از دانشگاه های استرالیا و آلمان و فرانسه کسی اطلاعاتی داره؟
    و اینکه آشنایی با زبان فرانسه و آلمانی چقد تو پذیرش و هزینه های تحصیلی تاثیر داره ؟
    ممنون
    در مورد آلمان من ميدونم كه اگر برنامه اي كه انتخاب ميكنيد زبانش آلماني باشه بايد مدرك زبان آلماني و اگه انگليسي باشه مدرك زبان انگليسي بديد سفارت.
    اگه برنامه زبان آلماني باشه اينكه انگليسي بدونيد يا نه فرقي براشون نداره و همينطور برعكس اگه انگليسي باشه لازم نيست آلماني بدونيد و تاثيري هم در دادن و ندادن ويزا نداره
    فقط متاسفانه تو رشته معماري برنامه هاي انگليسي پوليه، مثلا جايي كه من قبول شدم ترمي 2000 يورو ولي برنامه هاي با زبان آلماني شهريه ترمي 500 يورو.
    و برنامه هاي زبان انگليسي فقط مستر و دكتري داره و تعدادشون هم خيلي كمه، كلا كمتر از 10 جا ولي زبان آلماني كه فراوونه همه مقاطع

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimoali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من لیسانس معماری با معدل 17 از دانشگاه سوره هستم.
    .حتما خودتون هم می دونید بعضی وقتها دیگه اینقدر آدم search میکنه که سر درگم میشه و بر میگرده نقطه اولش
    تحقیقات زیادی کردم راجب به ادامه تحصیل و رشته مورد علاقه ام هم sustainable architecture design و sustainable landscape design
    و تقریبا یه جورایی دانشگاه هایی که این رشترو دارن میشناسم.دانشگاه ملبورن،زوریخ،NTNu ،سنگاپور و ...
    هر روز گیج تر از دیروز میشم.
    از دوستان این فورم سوال دارم که اگه جواب بدید ممنون میشم.متاسفانه شاید پیامم طولانی باشه ،ممنون از صبرتون.شرایط کلیم رو میگم اگر امکان داشت کمکم کنید.
    قابلیت های خوب نرم افزاری دارم، به زودی امتحان IELTS میدم .نامزدم لیسانس کامپیوتر با تجربه کار 7 سال ( و با توجه به شرایط میتونه برای کبک اقدام کنه که حداقل 2 سال طول میکشه)
    قصد داریم توو این دو سال فوق بخونیم.ترجیحا دانشگاه دولتی و یا با SCHOLARSHIP.
    باور کنین در مورد همه جا مطالعه کردم ولی هنوز .....
    دو نفری 40 -50 تومن داریم بین نروژ ، آلمان ،هلند، استرالیا و یا همون کانادا (بلکم حتی آسیا !!!! مثل مالزی ) آفرری دارید که راهنمایی کنید؟؟به خاطر اینکه بودجمون زیاد نیست واسه همین uniye دولتی مثل NTNU و یا فوند
    سلام
    به فاند در مقطع ارشد معماري هركدوم از گرايش هاش اميدوار نباشيد، از اونجايي كه اين رشته مثل علوم پايه و مهندسي كارهاي تحقيقاتيش به توليد علمي كه در صنعت منجر به توليد و سود بشه نيست به همين خاطر به ندرت فاند ميدن هم كانادا هم امريكا ولي خوب بدونيد اونجا در صورتيكه دانشجوي تاپ باشيد از كليه امكاناتش ميتونيد استفاده كنيد مثل TA & RA , و همينطور وام كه بايد پس بديد البته .
    ولي در اروپا كشورهايي هستند كه تحصيلات توش رايگانه يا عموما بيشتر هزينش رو دولت اون كشور ميده مثل آلمان فنلاند كه البته دوره هاي انگليسيشون خيلي كم و پذيرش توشون كار ساده اي نيست.
    براي تحقيق درباره اروپا به پورتال مستر اروپا سر بزنيد امكان همه مدل سرچي رو داره
    www.mastersportal.eu/
    موفق باشيد
    ویرایش توسط mehdinus : August 26th, 2011 در ساعت 12:39 PM

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.yalda نمایش پست ها
    سلام به همه

از بین دوستان کسی هست که موفق شده باشه در رشته معماری از دانشگاههای فرانسه یا بلژیک پذیرش گرفته باشه؟ البته تمام14صفحه رو خوندم متاسفانه کسی نبود ولی امیدوارم که یک نفر پیدا بشه.
    باتشکر
    من فقط در اين حد ميتونم كمك كنم كه 2 ماه از دوره مستر معماري كه من قبول شدم تو دانشگاه
    Ecole Nationale Superioure d'Architecture de Marseille تو شهر مارسي هست.
    البته من جوينت پروگرم قبول شدم و اين يكي از دانشگاهاي پارتنره كه انگليسي هم تدريس ميشه براي ما.
    البته دانشگاه مادري كه من ازش پذيرش گرفتم تو آلمانه.
    و تا اونجايي كه فهميدم تو فرانسه دانشكده هاي معماري معمولا به همين اسم
    Ecole Nationale Superioure d'Architecture de ....a هستش كه تو هر شهر جاي اون 3 نقطه اسم شهرش مياد. نميدونم شايدم اين يه دانشكده معماري باشه كه تو شهرهاي مختلف فرانسه شعبه داره.

اگر هم اطلاعات كامل تري ميخوايد بريد سايت مستر پورتال اتحاديه اروپا و قابليت سرچ هاي مختلف همه برنامه هاي مستر تو اتحاديه اروپا رو داره
    www.mastersportal.eu/
    موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه روزبهان ساری

من در مقطع کارشناسی با معدل 17 از دانشگاه غیر انتفاعی فارغ التحصیل شدم میخوام واسه ارشد برم آلمان اونجا مدرک دانشگاههای غیر انتفاعی رو قبول دارن ؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

من در مقطع کارشناسی با معدل 17 از دانشگاه غیر انتفاعی فارغ التحصیل شدم میخوام واسه ارشد برم آلمان اونجا مدرک دانشگاههای غیر انتفاعی رو قبول دارن ؟
    عموما دانشگاه هايي كه مورد تاييد وزارت علوم هست رو تاييد ميكنند.من خودم مدرك كاردانيم غير انتفاعي بود و كارشناسي ناپيوسته روزانه دولتي و پذيرش هم گرفتم از آلمان و انگليس و كانادا
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه روزبهان ساری

راستش من خودم بیشتر رو آلمان زوم کردم اکه بخوام واسه ترم پاییز سال آینده اپلای کنم تا کی فرصت دارم واسه ارسال مدارک ؟
    کدوم دانشگاهها تو رشته معماری سطح بالاتری دارن ؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

راستش من خودم بیشتر رو آلمان زوم کردم اکه بخوام واسه ترم پاییز سال آینده اپلای کنم تا کی فرصت دارم واسه ارسال مدارک ؟
    کدوم دانشگاهها تو رشته معماری سطح بالاتری دارن ؟
    پيشنهاد ميكنم روي يك كشور متمركز نشيد و جند كشور و چند دانشگاه اپلاي كنيد. و همچنين مشكلات بچه ها با سفارت آلمان تو تاپيك آلمان . رواديد دانشجويي . اعلام نتايج . . .
    معمولا ددلاين تا اواسط جون هستش ولي دانشگاه به دانشگاه فرق ميكنه بعضي زودتر بعضي ها ديرتر

رنكينگ دانشكده هاي معماري آلمان در سال 2010-2011 بر اساس وب سايت DAAD

BTU Cottbus »
    Uni Hannover »
    AdBK Stuttgart »
    Uni Stuttgart »
    Uni Weimar »
    RWTH Aachen »
    TU Braunschweig »
    TU Kaiserslautern »
    Karlsruher Inst. f.
    Uni Kassel »
    Uni Siegen »
    Uni Wuppertal »
    TU Berlin »
    TU Darmstadt »
    TU Dresden »
    HCU Hamburg »
    TU München »
    UdK Berlin »
    TU Dortmund »
    AdBK Nürnberg »

منبع
    http://www.daad.de/deutschland/hochs...p=1&ab=3&esb=7

برنامه هاي مستر اينترنشنال در رابطه با معماري در آلمان

http://www.daad.de/deutschland/studi...1&ipenter.y=18

برنامه هاي مستر اينترنشنال در رابطه با شهرسازي در آلمان

http://www.daad.de/deutschland/studi...1&ipenter.y=11
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member

سلام به همه ی دوستان
    من ترم 9 معماری هستم و میتونم تا ترم 12 دفاع رو عقب بندازم در نتیجه میخام واسه دو سال دیگه واسه مستر پذیرش بگیرم در گرایش تکنولوژِی معماری
    ممنون میشم با توجه به اینکه یه سال ونیم وقت دارم راهنمایی کنید تو چه زمینه ای تمرکز کنم.
    تو انتخاب کشور هم موندم موسسه زبان گوته واسه زبان آلمانی هم ثبت نام کردم ولی واقعا تو این دو راهی انگلیسی و آلمانی موندم و نمیتونم تصمیم بگیرم.

Junior Member azin_fd آواتار ها

دوستان کدوم دانشگاه تو انگلیس مستر معماری داخلی داره؟ من هرچی نگاه کردم دانشگاه ممتاز پیدا نکردم. دانشگاه هایی مثل وستمینستر یا ناتینگهام ترنت دارند ولی از نظر آموزش عالی جز دانشگاه های خوبن نه ممتاز...

سلام دوستان
    من ارشد معماري از دانشگاه علم وصنعت دارم و معدلم 17.80 و نمره آيلتس آکادميک 7.5 دارم. دارم واسه امتحان GRE درس مي خونم. سه تا مقاله در کنفرانسهاي داخلي دارم که دو تاش ارائه شفاهي بوده. يک مقاله هم در کنفرانس خارجي. مي خوام امسال اقدام کنم براي دانشگاههاي امريکا و حتما فاند مي خوام. خيلي دوست دارم براي يه مستر ديگه مثلا منظر يا شهري پذيرش بگيرم اما نمي دونم که امکان فاند گرفتن داره يا نه؟
    چيزي که منو از خوندن دکترا مي ترسونه اينه که اگه کسي اونجا دکترا بخونه ديگه بايد حتماً توي محيط هاي آکادميک و تحقيق کار کنه و نمي تونه بره توي دفاتر طراحي کنه مثلا. آيا اين حرف درسته؟ اگه اطلاعاتي در اين زمينه داريد و پيشنهادي براي پذيرش مستر يا دکترا داريد ممنون مي شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)