صفحه 31 از 140 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    ممنون ولی این دیتابیس رو وقتی برای دکترای معماری سرچ میکنم، فقط 1 دانشگاه میاره! در حالی که خودم 10-12 دانشگاه رو مطمئنم که دکترا دارن!

دوست عزیز فکر نکنم لیست خاصی در این مورد باشه اما بهترین راه اینه:

http://en.wikipedia.org/wiki/Archite..._United_States

اینجا لیست کلیه دانشگاه ها هست ... هرکدومو باز کنید ..بخش degrees یا programs را باز کنید اگه توش Ph.d in design یا Ph.d in Architecture بود خوب اون دانشگاه داره !
    کلا تعداد زیادی نیستن فکر کنم سر جمع زیر 20 تا دانشگاهن اونایی که دکترا دارن ... که اونا هم دانشگاه های top اند.... علتشم اینه که غالبا مستر هنوز هم در امریکا terminal degree محسوب میشه و phd حداقل در معماری تا حدودی نوظهوره البته به شکل امروزیش

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    چون شما فاند هم در نظر دارین بگیرین زیاد تمرکزتون رو تو دانشگاه های Top نذارید.اولا کدوم دانشگاه درس می خونین؟بدون نمره زبان و GRE اصلا نمیشه نظر داد اصلا!!!بعدش یه نگاه هی هم به نتایج پذیرش سایت بندازین و ببینین چند نفر از معماری پذیرش و چند نفر فاند گرفتن.شما از چند جا پذیرش بگیرین حالا جاشو ریاد حساس نشین...
    من شهید بهشتی تهران خوندم . recommendation قوی دارم.
    نمره ی تافل هنوز ندارم اما جی آر ای رو quant: 157 و 2 و 143 verb دادم. چند تا دانشگاه پیدا کردم مثل UBC, UF, U of Waterloo, Pratt Institude of technology یا UTSA که Spring داشته باشن اما دانشگاهای خوب معمولا همه تو fall میگرفتن. حالا به نظرتون من همین الان اپلای کنم با این وضع ، یا هر دو بار یعنی هم spring و هم fall اقدام کنم ؟ چون مساله ی فاند هم خیلی برام مهمه اگه it worth it خوب یه سال هم می تونم براش صبر کنم و fall 2013 برم.

با اجازه اونارو هم مطالعه کردم قبلا.

مرسی

Junior Member gelareh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری - غیرانتفاعی کمال الملک

سلام
    می خواستم بپرسم با شرایط من می شه از آمریکا برای ارشد معماری فاند گرفت؟ دانشگاهش اصلا برام مهم نیست که چه رنکی داشته باشه

فوق دیپلم کامپیوتر معدل 15
    مهندسی معماری از یک دانشگاه غیرانتفاعی معدل 17.5
    IELTS 6.5 (که البته 2 ماه دیگه دوباره امتحان می دم برای نمره بالاتر)
    یک مقاله از پایان نامه کارشناسی
    مدرک تری دی مکس مجتمع فنی با نمره بالا و بسیار فعال در زمینه های هنری مخصوصا عکاسی
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh13 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم با شرایط من می شه از آمریکا برای ارشد معماری فاند گرفت؟ دانشگاهش اصلا برام مهم نیست که چه رنکی داشته باشه

فوق دیپلم کامپیوتر معدل 15
    مهندسی معماری از یک دانشگاه غیرانتفاعی معدل 17.5
    IELTS 6.5 (که البته 2 ماه دیگه دوباره امتحان می دم برای نمره بالاتر)
    یک مقاله از پایان نامه کارشناسی
    مدرک تری دی مکس مجتمع فنی با نمره بالا و بسیار فعال در زمینه های هنری مخصوصا عکاسی
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ممنون

دوست عزیز باید یکم بیشتر زمان بذارید....
    اگر شرایطشو داشتید و خودتونم به این نتیجه رسیدید جای IELTS اینبار IBT بدید... واقعا فرق داره واسه امریکا !
    اگر به فکر فاند اید حتما دنبال GRE باشید که تقریبا بدون اون غیر ممکنه............
    و نکته خیلی مهم دیگه Portfolio تونه ... که انیدوارم در طول تحصیل خوب کار کرده باشید والان خوب بتونید پرزانته اش کنید...

موفق باشید

Junior Member

سلام من میخوام برای ارشد معماری درکانادا اقدام کنم.لیسانس معماری تو شهید بهشتی خوندم و معدلم بالاست.(18.5)سوال کلی که داشتم این بود که با خوندن فروم ها متوجه شدم که معمولا برای مستر اونم تو رشته معماری فاند نمیدن خیلی و شانسش خیلی پایینه.میخواستم ببینم باید درچه زمینه هایی قوی بود که احتمال گرفتن فاند بره بالا؟سوال بعدیم این بود که اصولا چه دانشگاه هایی روپیشنهاد میکنید؟از لحاظ شانس پذیرش.

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

نقل قول نوشته اصلی توسط flakflik نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای ارشد معماری درکانادا اقدام کنم.لیسانس معماری تو شهید بهشتی خوندم و معدلم بالاست.(18.5)سوال کلی که داشتم این بود که با خوندن فروم ها متوجه شدم که معمولا برای مستر اونم تو رشته معماری فاند نمیدن خیلی و شانسش خیلی پایینه.میخواستم ببینم باید درچه زمینه هایی قوی بود که احتمال گرفتن فاند بره بالا؟سوال بعدیم این بود که اصولا چه دانشگاه هایی روپیشنهاد میکنید؟از لحاظ شانس پذیرش.
    سلام
    معدلتون خیلی خوبه شما. یامه توی سایت manitoba که میدیدم، برای یه معدلی به بالا فول اسکولار بود. حتما همه دانشگاه هارو چک کنید و با ایمیل باهاشون مکاتبه کنید.

Junior Member Knight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture Engineering

سلام ، چرا در باره گرایش طراحی داخلی برای مستر یا phd هیچ بحثی نمی شه ؟ واقعا کسی علاقه مند نیست ؟ من کلا گیج می زنم . به جز ساپینزای رم هیچ دانشگاهی که قابل قبول باشه ریتش پیدا نکردم که این رشته رو داشته باشه . سایتی ، لینکی ، نمی دونم هرکی که کی تونه کمک کنه در این باره ممنون می شم .
    my world is in my pocket ......my harmonica

Junior Member Knight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture Engineering

این رشته دقیقا چیه ؟ من هرچی می خونم نمی فهمم . Architectural Engineering

my world is in my pocket ......my harmonica

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture- University of Tehran

Politecnico di Milano در ایتالیا و Manitoba در کانادا هم این گرایش رو دارن و همچنین Texas Tech در آمریکا.
    Top 15 Graduate Interior Design Programs(in 2008):
    1. Savannah

نقل قول نوشته اصلی توسط Knight نمایش پست ها
    سلام ، چرا در باره گرایش طراحی داخلی برای مستر یا phd هیچ بحثی نمی شه ؟ واقعا کسی علاقه مند نیست ؟ من کلا گیج می زنم . به جز ساپینزای رم هیچ دانشگاهی که قابل قبول باشه ریتش پیدا نکردم که این رشته رو داشته باشه . سایتی ، لینکی ، نمی دونم هرکی که کی تونه کمک کنه در این باره ممنون می شم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture- University of Tehran

Top 15 Graduate Interior Design Programs(in 2008):
    1. of Art and Design
    Savannah College
    2. Rhode Island School of Design
    3. Pratt Institute
    4. Kansas State University
    5. cornell
    6, Syracuse