صفحه 39 از 140 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnavaz4444 نمایش پست ها
    درود دوستان

به نظرتون تا چه حد ایمیل زدن واسه مستر یا direct phd میتونه تاثیر داشته باشه مخصوصا مستر؟

سپاسگزارم... ارنواز
    دوست عزیز
    مکاتبه با اساتید یا دانشگاه اصولا چیزی نیست که به خودی خود تاثیر آنچنانی در پذیرش داشته باشه... اما کمک خوبیه تا شما به اطلاعات لازم برای برنامه های مختلف برسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_ka نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون والا سابقه پژوهشی ندارم ولی از دانشگاه excellence award گرفتم. هم تو زمینه معماری کار کردم و هم عمران منتها به صورت ازاد کار کردم.
    الان تو شرکت معماری و عمران که تازه تاسیس کردم کار میکنم.
    پورتفولیوی خوبی هم دارم.
    با توجه به اینکه تو دانشگاه انگیلسی زبان درس خوندم باز هم Ielts لازمه؟
    بدون GRE میشه رفت آمریکا؟
    اروپا کجا می تونم برم بدون اینکه لازم باشه زبانشون رو یاد بگیرم؟ و دانشگاهش انگلیسی باشه؟
    ممنون.

خوب اینا خیلی خوبه
    نه خیر شما چون یه دانشگاه انگلیسی زیان درس خوندید احتیاج به تافل یا آیلتس مجدد ندارید
    بله در امریکا هم هستند دانشگاه هایی که برای مستر معماری GRE نخواند... باید اونا رو پیدا کرد.. اصولا کالج ها و دانشگاه های هنر اند
    در اروپا هم زیادن دانشگاه های مستر معماری دار ... که زبان تدریس هم انگلیسی باشه... آلمان - ایتالیا - هلند - بلژیک - اتریش و....

سلام دوستان. میخواستم بپرسم ..میشه یه طرح دیگه جای یکی از طرحامون بفرستیم ؟
    مثلا ممکنه پورتفولیونو واسه استادایی که ازشون ریکامندیشن بگیرن بفرستن (ایمیل بزنن) ازشون بپرسن که این واقعا اون طرحمونه یا نه؟
    چون من یکی از طرحام یه مشکل داره اون موقع وقت نذاشتم....میخواستم الان روش کار کنم!
    کلا تحقیق میکنن راجع به پورتفولیومون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بپرسم ..میشه یه طرح دیگه جای یکی از طرحامون بفرستیم ؟
    مثلا ممکنه پورتفولیونو واسه استادایی که ازشون ریکامندیشن بگیرن بفرستن (ایمیل بزنن) ازشون بپرسن که این واقعا اون طرحمونه یا نه؟
    چون من یکی از طرحام یه مشکل داره اون موقع وقت نذاشتم....میخواستم الان روش کار کنم!
    کلا تحقیق میکنن راجع به پورتفولیومون؟

نخیر دوست عزیز تحقیق نمیکنن
    اما بهرحال شما وقتی طرحی رو توی پورتفولیوتون میذارید باید یه توضیخاتی بدید که طرح در چه فازی بوده ( آکادمیک یا حرفه ای و اجرایی) ..برنامه طرح چی بوده... چه سالی این پروژه رو انجام دادید ... سوپروایزر یا استادتون کی بوده.. و توضیحات کانسپت و دیاگرام های طرح
    به هر صورت هیچ اشکالی نداره شما یه پروژه ای رو قبلا کار کردی اما وقت نشده یا نخواستی پرزانته ی خوبی کنی اما الان که میخوایش واسه پورتفولیو از نو پرزانته میکنی.......

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من فوق معماریمو چند سال تمام کردم الان هم دنبال مفاله نوشتن هستم isi واقعا نمی دونم از کجا شروع کنم استادا ایمیلشونو جواب نمی دن همچنین بخاطر دور بودن از محیط دانشگاه نمی دونم بایستی روی چه موضوعاتی کار کنم و از کجا شروع و چطوری اقدام کنم و اقعا نیاز مبرم و فوری به راهنمایی شما بزرگواران را دارم می خوام ادامه تحصیل بدم
    ممنونم

Junior Member

سلام . من با مدرک کارشناسی معماری می خوام برای دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم . می خواستم بدونم شرایط پذیرش و ادامه تحصیل در این رشته در اونجا چه طوره؟ بهتره که کارشناسی مو ادامه بدم .یا از اول برای کارشناسی اقدام کنم ؟ لطفا هر اطلاعاتی که برای ادامه تحصیل در این رشته می دونید در اختیارم بزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط masjed نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من فوق معماریمو چند سال تمام کردم الان هم دنبال مفاله نوشتن هستم isi واقعا نمی دونم از کجا شروع کنم استادا ایمیلشونو جواب نمی دن همچنین بخاطر دور بودن از محیط دانشگاه نمی دونم بایستی روی چه موضوعاتی کار کنم و از کجا شروع و چطوری اقدام کنم و اقعا نیاز مبرم و فوری به راهنمایی شما بزرگواران را دارم می خوام ادامه تحصیل بدم
    ممنونم
    دوست عزیز ببخشید یکم واضح میگم ولی به نظرم اول شما باید موضوعی برای کار داشته باشید بعد قصد ادامه تحصیل (اون هم مخصوصاً برای دکترا) وقتی شما نه موضوعی در ذهن دارید و نه احساس نیاز روی کار روی موضوعی می‌کنید مطمئنن در آینده با بعضی مشکلات روبرو میشید. موضوع بعدی این‌که واقعاً تو این رشته مقاله ISI حتی در صورت داشتن موضوع خوب و جذاب باز هم سخت است. برای شما که خیلی بیشتر چون هنوز هیچ موضوعی ندارید و میخواهید ISI بنویسید. به هر حال جدای از این موضوعات هرکاری با وقت گذاشتن و پشت‌کار مطمئنا قابل حل است. بنابراین پیشنهادات من به شما:
    اول اینکه مطمئنا شما تو مقطع ارشد پایان‌نامه داشتید، برای شروع الهام از همون موضوع مناسبه، به خصوص که اساتید در دورۀ دکترا به ارتباط موضوع تزتون به موضوع تز ارشد نگاه می‌کنند و خوب اگه قبلا روش کار کرده باشید خیلی بهتر هست و نشون میده کار شما ادامه داره.
    دوم اگر موضوع پایان‌نامتون دیگه نمی‌خواید کار کنید بگردید یک مسئله در ذهنتون پیدا کنید که هم علاقه داشته باشید و هم جای کار داشته باشه. برای این کار هم میتونید به سایت‌هایی مثل magiran و sid مراجعه کنید و به مقالات و عناوین اون‌ها تو مجلات معماری نگاه کنید، ایده‌های خوبی می‌گیرید.
    انشالا که با کمی وقت گذاشتن حتمن به نتیجه می‌رسید. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان
    امروز کلی در قسمت نتایج پذیرش گشتم کسی رو پیدا نکردم که در رشته معماری در مقطع دکتری از کانادا پذیرش گرفته باشه لطفا از بین دوستان کسی پذیرش گرفته ما رو هم از شرایطش با خبر کنه

Junior Member

سلام
    من کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز دارم ومعدلم 14.5 هستش و به همه نرم افزارهای معماری آشناییت دارم و یه سال سابقه کار با بیمه تو رشته ی خودم هم دارم، می خواستم بدونم دانشگاهی هست که بهم بورس بده یعنی تحصیلش رایگان باشه؟؟ هر کشوری باشه ایتالیا نباشه

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز دارم ومعدلم 14.5 هستش و به همه نرم افزارهای معماری آشناییت دارم و یه سال سابقه کار با بیمه تو رشته ی خودم هم دارم، می خواستم بدونم دانشگاهی هست که بهم بورس بده یعنی تحصیلش رایگان باشه؟؟ هر کشوری باشه ایتالیا نباشه

مرسی
    به نظرتون خیلی کلی نگفتین؟! مطمئناً هرکس با این اطلاعات هم بهتون جواب بده اصلاً نمیشه روش حساب کرد. نمرۀ زبان؟ مقاله. کدوم کشورا؟ آمریکا، کانادا یا کشورای اروپایی؟ بورس میخواین یا دانشگاه رایگان؟ این دو تا با هم فرق دارن. بعد هم در کل همه چی به تلاش خودتون بر میگرده. با کمی تلاش و پشتکار خیلی چیزا میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)