صفحه 4 از 140 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض دكترا معماري

لطفا منو راهنمايي كنيد در مورد شرايط و مراحل پذيرش دكتري معماري(بورس)

پیش فرض پاسخ : دكترا معماري

سلام
    این دو تا موضوع رو با هم ترکیب کردم
    لطفا قبل از ایجاد موضوع جدید جستجو کنید
    با تشکر
    اجسان
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

پیش فرض Architecture PhD + fund in Canada or USA

دوستان ،
    لطف مى كنيد بفرماييد كه كدام دانشگاه ها در آمريكا و كانادا دكتراى معمارى دارند كه به خوبى هم بورس/اسكولارشيپ/فاند به دانشجوهاى خارجى بدهند. (يا حتى مستر اگر بورس ميدن )

من تاپيك هاى ديگه رو هم چك كردم، سه تا ليست بود توش، يكى فايل اكسل كه دوستى زحمت كشيده بودند ولى اكثرا راجع به امريكا بود و كامل هم نبود، دو تا هم PDF كه هر دو فقط مستر رو نوشته بودن.

خيلى ممنون

Junior Member

سلام
    ممنون از پاسخ شما (البته پس از یک وقف طولانی)
    برای پایان نامه من دارم روی موضوع مسکن سبز و پایدار کار می کنم و اگر امکان پیدا کنم برای دکترا هم همین گرایش رو ادامه خواهم داد. ولی برای پذیرش گرفتن نمی دونم از کجا باید شروع کنم. از پیدا کردن استاد خاص، یا اقدام برای دانشگاه ها و ...
    وعلاوه بر این به نظر می رسه پذیرش گرفتن برای دانشجویان معماری تفاوت هایی با دیگر رشته ها داره، شما در ارتباط با برنامه ریزی و روند کار مخصوصا برای رشته معماری پیشنهادی دارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری هنر و معماری یزد

با سلام
    دوستان من به دنبال ادامه تحصیل در مقطع دکترا ُ، نیاز دارم که در مرحله اول گرایشات موجود در این مقطع در رشته معماری رو بشناسم و بعد بهترین مکانهایی که این امر رو تخصصی کار می کنند رو بیابم. راستش یک هفته است که دارم جستجو می کنم و اطلاعات بسیار گسسته ای یافتم. تمایلم بیشتر به سمت طراحی منظر هست اما نمی خوام فرصت اگاهی از زمینه های دیگه در این رشته رو هم از دست بدهم. در این پروسه اگر دوستی اطلاعاتی داشت خوشحال می شم کمکم کند.من منتظرم.

shima83
    Guest

پیش فرض پاسخ : Phd معماري

سلام.ببخشید من می خواستم بدونم که دانشگاههای امریکا در زمینه پذیرش دانشجو دکترای معماری چطورن؟ من دوستان زیادی دارم که از دانشگاههای امریکا پذیرش گرفتن ولی هیچ کدوم معماری نیستند.لطفا من رو راهنمایی کنید.ممنونم.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام

امسال 5 نفر و پارسال 3 نفر از بچه های دانشگاه ما پذیرش گرفتن و رفتن و همه دوباره مستر پذیرش گرفتن. فقط یک نفر دکترا پذیرش گرفت که آن هم توسط یکی از استادا بود که خودش آمریکا درس خونده و با کلی سفارش فرستادنش رفت ، به این امید که اگه برگرده تو دانشگاه تدریس کنه.

دقیقا نمی دونم برای دکترای معماری امیدی هست یا نه

Junior Member

من هم دانشجوی ارشد معماری هستم و برای دکترا می‌خواستم برای یتریش اقدام کنم، کسی‌ میتونه کمکی‌ به من بکنه؟

shima83
    Guest

یعنی فکر می کنید امریکا برای مستر راحت تر پذیرش می کنه؟ به نظرتون بهتره که دوباره برای مستر اقدام کنم؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shima83 نمایش پست ها
    یعنی فکر می کنید امریکا برای مستر راحت تر پذیرش می کنه؟ به نظرتون بهتره که دوباره برای مستر اقدام کنم؟
    به نظر من راحتی پذیرش به رزومه شما بستگی داره، اگه واقعا رزومه قوی دارید ممکنه برای دکترا هم پذیرش بگیرید. به هر حال می تونیم اولین افرادی باشیم که اینو امتحان می کنیم

من خودم قصد دارم 2-3 جا برای دکترا اقدام کنم و بقیه را برای master. این را هم شنیدم که دانشگاه ها معمولا از بچه های ارشد برای دکترا انتخاب می کنند. دقیقا همون چیزی که ما تو ایران هم داریم . به هر حال دانشجوهای خودشون معمولا اولویت دارند

فکر می کنم شما هم چند تا فوق و چند تا دکترا اقدام کنی، خوب میشخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)