صفحه 4 از 131 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری قزوین (علامه دهخدا) کاردانی دانشگاه سراس

پیش فرض پاسخ : مستر معماری در اروپا

سلام، من کاردانی از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 80/14 و کارشناسی با معدل 17 از دانشگاه علامه دهخدای قزوین دارم ،2سال هم سابقه کار با بیمه در یک شرکت عمرانی مخابراتی دارم. برای فوق می خوام برم یا یک کشور اروپایی یا با ویزاس کار به کبک کانادا، اول می خواستم بدونم که با چه گرایشی در معماری می تونم فاند بگیرم، و دیگه اینکه اگه می شه اسم دانشگاهایی که تو کبک و بلژیک و فرانسه و سوئد و فنلاند که معماری داشته باشن رو بهم بگید، در ضمن من می خوام بدونم واسه مدرک زبان واسه تافل اقدام کنم یا آیلتس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture in university of kurdistan

میشه بگید رزومتون چطور بوده؟

سلام دوستان کسی میدونه کدام دانشگاه ها در آمریکا بورس در مقطع دکتری ارائه می دهند؟ و شرایطش چیه؟

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

این لیست بیشتر دانشگاه های آمریکا که دکترای معماری دارن رو شامل میشه.

http://www.gradschools.com/doctorate...=united-states

فاند توی دکترای معماری هم بسته به دانشگاهتون و هم زیرشاخه ای که می خواین ادامه بدین، گاهی فاند کامل داره و گاهی فاندهای نصفه نیمه و بعضی هم اصلا نداره و قوانینشون هم مدام تغییر می کنه. بهترین کار اینه که از تو این لبست (که طولانی هم نیست) دانشگاه های مورد علاقه تون رو پیدا کنین، ببینین آیا گرایش شما رو دارند و اگه جواب مثبته برین قسمت فاندینگش رو بخونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maralshemirani نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه کدام دانشگاه ها در آمریکا بورس در مقطع دکتری ارائه می دهند؟ و شرایطش چیه؟

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

من می خوام برای مستر معماری توی اروپا اپلای کنم. انگلستان و اسپانیا مورد نظرمه. اما با اوصافی که از ویزا گرفتن شنیدم یه کمی دو دل شدم. در ضمن مخارج دانشگاه توی انگلستان خیلی بالاست. به نظرتون به چه کشوری توی اروپا میشه بیشتر امیدوار بود؟

Junior Member

پیش فرض چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

از همه شما عزیزان و آگاهان خواهش می کنم که به من بگید که چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم .دوست دارم تو دانشگاه های انگلیس درس بخونم ،رزومم خوبه،مقاله دارم،سابقه کار 2 سال. با همسرم میخوایم بریم .هر دو معماری . هر دو فاند لازم....

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

متاسفم که به این صراحت پاسخ سوالتون رو میدم
    اما به طور کلی رشته معماری از اون رشته های کم FUND یعنی حتی برای دکتری هم به سختی میشه Fund جور کرد، حتی در آمریکا
    انگلیس که دیگه هیچی !!! احتمال این که برای Master از انگلیس در رشته معماری بتونید FUND بگیرید تقریبا صفره
    بهتره آمریکا رو try کنین، وضعیت بهتری داره (اما نه اون قدر امیدوار کننده)

من خودم عمران می خونم اما دوستان زیادی دارم که معماری می خونن و اپلای کردن. دو نفر از دوستان برای Master و PhD رفتن دانشگاه کلمبیا در نیویورک بدون فاند. یکی رفته سوئد بدون فاند (البته ایشون از آمریکا برای Master تونسته بود از دانشگاه Idaho یه FUDN نصفه و نیمه جور کنه اما خب کفاف هزینه ها رو نمی داد اون فاند)

موفق باشید
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

فاند معماری از انگلیس؟!؟!؟!؟شوخی می کنید؟
    متاسفم ولی impossible
    رو آمریکا کار کن

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام، من لیسانس فیزیک دارم از دانشگاه دولتی در تهران با معدل ۱۵، و می خواستم برای master معماری اپلای کنم برای اروپا، میشه من رو راهنمایی کنید خواهشا. میشه اصلا پذیرش گرفت؟ آیا من اینجا یک سری کلاس معماری ( مثل دوره های دکوراسیون داخلی یا آموزش اسکیس و کروکی و ....) باید برم که بتونم portfolio رو درست کنم؟ اصلا باید چیکار کنم واقعا ؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط roxionette نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس فیزیک دارم از دانشگاه دولتی در تهران با معدل ۱۵، و می خواستم برای master معماری اپلای کنم برای اروپا، میشه من رو راهنمایی کنید خواهشا. میشه اصلا پذیرش گرفت؟ آیا من اینجا یک سری کلاس معماری ( مثل دوره های دکوراسیون داخلی یا آموزش اسکیس و کروکی و ....) باید برم که بتونم portfolio رو درست کنم؟ اصلا باید چیکار کنم واقعا ؟
    سلام.
    شما باید به سایت دانشگاههای مورد نظرتان مراجعه کنید و در بخش Admission requirements چک کنید که برای دوره های مستر معماری، به غیر از لیسانس معماری چه نوع مدارک لیسانس دیگری را هم قبول می کنند (اگر در سایتشان پیدا نکردید از طریق ایمیل از آنها بپرسید). تهیه پورتفولیو در کوتاه مدت چندان کار ساده ای نیست. یک گزینه هم این است که اگر خیلی به رشته معماری علاقه دارید برای لیسانس مجدد اقدام کنید. البته شاید برای برخی از گرایش های رشته معماری که در آنها جنبه مهندسی تا حدی نسبت به جنبه هنری پررنگ تر است (مثل Built Environment که در برخی دانشگاهها در دانشکده معماری ارائه می شود) هم شانس داشته باشید. به طور کلی، در مواقعی که پیش زمینه تحصیلی با رشته مورد نظر سنخیت چندانی نداشته باشد، گرفتن پذیرش هم سخت تر می شود.
    موفق باشید.

پی نوشت:
    جهت جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ نظم تاپیکها، لطفاً از طرح همزمان یک سوال واحد در چند تاپیک خودداری کرده و سوالتان را در مرتبط ترین تاپیک بپرسید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)