صفحه 40 از 140 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط zdesign نمایش پست ها
    به نظرتون خیلی کلی نگفتین؟! مطمئناً هرکس با این اطلاعات هم بهتون جواب بده اصلاً نمیشه روش حساب کرد. نمرۀ زبان؟ مقاله. کدوم کشورا؟ آمریکا، کانادا یا کشورای اروپایی؟ بورس میخواین یا دانشگاه رایگان؟ این دو تا با هم فرق دارن. بعد هم در کل همه چی به تلاش خودتون بر میگرده. با کمی تلاش و پشتکار خیلی چیزا میشه
    .
    )) بله حق با شماست خیلی کلی گفتم :دی ، دانشگاه رایگان رایگان باشه چون فک نکنم بهم فاند بدن؛ زبان دارم کلای های آیلتس رو میگذرونم و می خوام حتما حداقا 6.5 بیارم، مقاله هم ندارم ، کشورهای اروپایی بیشتر مدنظرم.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    بازم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط naghian نمایش پست ها
    )) بله حق با شماست خیلی کلی گفتم :دی ، دانشگاه رایگان رایگان باشه چون فک نکنم بهم فاند بدن؛ زبان دارم کلای های آیلتس رو میگذرونم و می خوام حتما حداقا 6.5 بیارم، مقاله هم ندارم ، کشورهای اروپایی بیشتر مدنظرم.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    بازم مرسی
    راستش من از اروپا خیلی اطلاعات ندارم. ولی به صورت کلی: همونطور که گفتید احتمال فاندتون کم هست. شنیدم دانشگاه‌های آلمان برای این رشته راحت‌تر میشه دانشگاه رایگان پیدا کرد. اگر برای دانشگاه‌های آلمان بتونین زبان آلمانی هم یاد بگیرید شانستون تو بعضی از دانشگاهاش چند برابر میشه، که خوب این راه توصیه نمیشه، چون خیلی وقت‌گیر هست و بهتره که به‌جاش نمرۀ انگلیسی‌تون بالا ببرید. مثلاً چندتا از دوستای من ارشد یک دانشگاه خیلی معمولی آلمان با نمرۀ 6 آیلتس و بدون مقاله پذیرش گرفتند (البته معدلشون نسبتاً بالا بود). فک کنم اروپا به معدل بیشتر اهمیت میدن، خصوصاً وقتی هیچ مقاله و یا نمرۀ زبان بالایی برای جبرانش نداشته باشین. به هرحال باید وقت بذارید و دنبال دانشگاه‌ها بگردید. شرایطشون نگاه کنید. مطمئناً چندتایی با شانس پذیرش بالا پیدا می‌کنید.

Junior Member arazoha آواتار ها

سلام من فوق دیپلم گرافیک دارم ولیسانسم هم معماری هست از دانشگاه آزاد
    معدل لیسانسم 15 هست .
    مدرک زبان ندارم فعلا دارم می رم کلاس زبان .
    سابقه کار با بیمه ندارم .
    مقاله ندارم ولی پایان نامه خوبی دارم .با تمام اینها کارم تو رشته معماری خوبه یعنی لیسانسه بی سواد نیستم اینها را می گم واسه این که شرایط علمی من دستتون بیاد .می خواستم ببینم گرفتن پذیرش از دانشگاه امریکایی با فاند برا فوق لیسا نس معماری امیدی هست ؟ من باید اول مدرک زبان بگیرم بعد برای پذیرش اغدام کنم ؟برای کدام دانشگاه امریکایی رشته معماری من اپلای کنم اگه کسی می دونه که کدوم بهترند یه چند تایی به من معرفی کنه . خواهش می کنم بچه های باتجربه کمک من کنید من گیج گیجم نمی دونم از کجا شروع کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط arazoha نمایش پست ها
    سلام من فوق دیپلم گرافیک دارم ولیسانسم هم معماری هست از دانشگاه آزاد
    معدل لیسانسم 15 هست .
    مدرک زبان ندارم فعلا دارم می رم کلاس زبان .
    سابقه کار با بیمه ندارم .
    مقاله ندارم ولی پایان نامه خوبی دارم .با تمام اینها کارم تو رشته معماری خوبه یعنی لیسانسه بی سواد نیستم اینها را می گم واسه این که شرایط علمی من دستتون بیاد .می خواستم ببینم گرفتن پذیرش از دانشگاه امریکایی با فاند برا فوق لیسا نس معماری امیدی هست ؟ من باید اول مدرک زبان بگیرم بعد برای پذیرش اغدام کنم ؟برای کدام دانشگاه امریکایی رشته معماری من اپلای کنم اگه کسی می دونه که کدوم بهترند یه چند تایی به من معرفی کنه . خواهش می کنم بچه های باتجربه کمک من کنید من گیج گیجم نمی دونم از کجا شروع کنم .

دوست عزیز شما هم شانس گرفتن پذیرش رو دارید.... شانس گرفتن فاند رو هم دارید
    اطلاعات کلی ویکی رو بخونید تا بهتر با پروسه اپلیکیشن آشنا بشید
    بله شما برای گرفتن پذیرش احتیاج به مدرک زبان دارید اما به موازات اون کلی کار دیگه هم هست که باید انجام بدید.
    دانشگاه ها باید ببینید ئنبال چی هستید و چه چیزایی واستون مهمه... مکاتبه کنید و نهایتا انتخاب قطعی

Junior Member marmariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط araz63 نمایش پست ها
    از همه شما عزیزان و آگاهان خواهش می کنم که به من بگید که چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم .دوست دارم تو دانشگاه های انگلیس درس بخونم ،رزومم خوبه،مقاله دارم،سابقه کار 2 سال. با همسرم میخوایم بریم .هر دو معماری . هر دو فاند لازم....
    من هم تقریبن همین شرایط رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط marmariii نمایش پست ها
    من هم تقریبن همین شرایط رو دارم.

با پورتفولیو خوب .... ریکام قوی و نمره زبان بالا

Junior Member

سلام
    اینجا کسی دانشجوی معماری در آلمان هست؟ من برای طرح پایان نامه ام به یه کم اطلاعات نیاز دارم.
    خواهش میکنم اگه کسی هست یا کسی رو می شناسید به من معرفی کنید.
    ممنون میشم

Junior Member

سلام احترام
    دوستان
    من کاردانی معماری و کارشناسی عمران دارم
    به هر نحوی شده میخوام برم به امریکا
    پولم ندارم ولی پشت کار دارم
    هر راه حلی که میشه من به امریکا برسم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    برای مستر معماری در استرالیا میشه فاند گرفت؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

سلام بر دوستان و مهندسین معمار
    در خصوص چند مطلب که دوستان چندین بار اشاره کردن که چگونه و به چه نحوی می شود فاند دریافت کرد البته راه هایی وجود دارد و غیر ممکن نیستند ولی صد در صد نمی توان گفت که شما عزیزان می توانید فاند دریافت کنید چون تمامی شرایط به دانشگاه شما بستگی دارد.
    در مورد دریافت فاند شما در حین دریافت پذیرش و یا در انتهای آن با تماس با دانشگاه مورد نظر خودتون و اعلام وضعیت مالی تون می توانید فاند دریافت کنید که این دریافت مستلزم داشتن نمره زبان بالا یعنی آیلتس 7 -7.5 به بالا ، داشتن مقاله در زمینه رشته و یا پروژه پایان نامه کارشناسی، ارشد و یا دکترا مرتبط باشه و یا حتی به عنوان نفر دوم و سوم. که نفر دوم یعنی همکاری کردن در نوشتن یک مقاله که شما به عنوان دستیار و نویسنده دوم که خودش از نفر اول امتیازش کمتر نیست، نفر سوم کسی هست که همکاری کرده در نوشتن و جمع آوری مقاله ولی ایده و نظری که در مقاله ارائه شده مال اون نیست بلکه فقط کمک کننده بوده و خوب امتیازش از نفر اول و دوم کمتره ولی کاچی به از هیچیه. از دیگر مشخصات برای دریافت فاند کار مرتبط که فعالیت و کار به هر اندازه هر چه بیشتر بهتر و در آخر یک مورد هست که افراد بسیار باید توجه داشته باشند اونم به غیر از ذکر میزان تسلط بر نرم افزارهای مهم که خودش بخش مهمی هست، امکان همکاری گروهی در زمینه فعالیت و اون رشته مورد نظر هست که شما با ذکر نمونه هایی توانایی خودتون رو برای همکاری گروهی نشون می دید که خوب این هم مهمه و البته تا یادم نرفته توصیه نامه که همون ریکامندشن لتر یا نامه معرفی هست که از استادی که با اون پروژه رو انجام دادید و یا اساتید دیگه که کارتون رو قبول دارن که خودش نشون دهنده اقدامات قابل قبول برای انجام دادن کارهاست که دیگران از کار شما راضی هستند.
    موارد متعدد دیگه ای هم هست که به نوبه خودشون مهم و خاصن مثلا صحبت با اساتید دانشگاه مورد نظر یه جورایی مخشونو زدنه اگه مقاله نوشتین و یا زبانتون عالیه و حتی خیلی ها دادن امتحان GRE رو برای مستر توصیه می کنن فارغ از نتیجش. به هر ترتیب عوامل زیادی دخیلن ولی داشتن دو سه تاش خیلی خوبه. در ضمن داشتن یک CV خوب مهم حائز اهمیته که بتونین با تسلط بر زیان انگلیسی و درست بیان کردن توانایی هاتون افراد بررسی کننده رو قانع کنین و بلند پروازی هم نکنین
    چرا؟ خوب خیلی افراد فکر می کنن باید حتما در MIT درس بخونن خوب میشه نشدنی نیست ولی رویا پردازی هم حدی داره!
    امیدوارم که تا حدی با توجه به اطلاعاتی که داشتم تونسته باشم به چند سوال جواب داده باشم ولی همه چی به توانایی و کوشش خودتون بستگی داره!
    البته امیدوارم دوستان دیگه که اطلاعاتشون از من بیشترهست به تکمیل و تصحیح بپردازن و البته به سوالاته دوستان عزیز دیگر جواب بدن
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)