صفحه 57 از 140 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام

لیسانس معماری دانشگاه ازاد تهران مرکز
    معدل 17:35
    جی ار ای و تافل بالا می تونم بیارم
    گرین کارت امریکا رو دارم
    می خوام برای Direct PHD اپلای کنم دانشگاه های کالیفرنیا کدوم دانشگاه ها PHDدارن ترجیحا لس انجلس باشن ؟ شانس پذیرش من چقدر هست در مقطع دکترا چی کار کنم که شانسم بالا بره ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

برای هر کس که میخواد بره امریکا، یا امریکا هست و میخواد معماری بخونه و پس فردا هم میخواد با مدرکش تو امریکا کار بکنه خواندن این شرح از اوجب واجبات است، از ما گفتن بود:

http://www.acsa-arch.org/schools/gui...cture-programs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jhangard نمایش پست ها
    اولا که بدون کنکور ارشد تهران رو تقریبا فراموش کن. دو سه نفر اونم از دانشجوهای خودش میگیره مگه چی بشه از شهید بهشتی یا هنر هم بگیره...(بقیه دانشگاه های تاپ هم همین منوال) بعدم کنکور ارشد و اسکیس ضریب 5 مزخرفش حکایت هفت خوان رستم در شب تیره و تاره... خیلیش به شانس شما بستگی داره....
    باید ببینی هدفت از رفتن چیه؟ برگشتن و تدریس یا برگشتن و کار؟ اگه هدفت کار تو ایرانه که حتا وقتت رو برای ارشد هم تلف نکن چیزی که توی کار در ایران صرف دو سال یادمیگیری تو 10 سال ارشد هم یاد نمیگیری... الان جایی هم ازت مدرک نمیخوان توانایی هات رو میخوان چه دیپلم باشی چه دکترا از هاروارد... با ارشد هم امتیاز خیلی خاصی در کار و نظام مهندسی نداری اگه چیزی در عمل بلد نباشی با عرض معذرت ول معطلی (که چیزی هم در یونی های ایران یادت نخواهند داد...)
    اما برای تدریس، تحصیل در یک دانشگاه متوسط اروپا یا امریکا در رشته معماری از امثال دانشگاه تهران که باید دو سال از الان برا کنکورش وقت بگذاری... مفید تر و پربار تر خواهد بود بدون شک. (کنکور ارشد رو نظر بگیرید. چند نفر دیدم با رتبه حدود 100 هم مردود شدند یعنی هیچ سراسری تو ایران قبول نشدند فقط به خاطر قضاوت سلیقه ای داوران اسکیس)

ممنون که وقت گذاشتین
    تدریس که اصن حرفشو هم نزن که اصن به گروه خونیم نمیخوره ، قطعن کار هست هدفم ، با دو تا مستر ( احتمالن یکیش معماری منظر و یکیش هم معماری پایدار ) ، در مورد ارشد بدون کنکور هم آقا اصن در بدترین حالت خود دانشگاه شیراز که پذیرش میده که ! همین خودش خیلیه چون دانشگاه شیراز بعد از تهران و بهشتی و هنر و علم صنعت پنجم هست توی کل ایران ، در مورد توانایی ها فرمودید که باید عرض کنم کارم واقعن خوبه ، یعنی بدون اغراق راندمانم توی طراحی بالاست این رو اساتید هم میگن ، دانشگاه مد نظرم که میخوام براش اپلای کنم هم دلفت هلند هست ، با توجه به معدل و پورتفولیوم مشکلی برای گرفتن پذیرش از آمریکا و کانادا ندارم ولی فازم به اونورا نمیخوره ، واقعن اروپا رو به مراتب ترجیح میدم

سلام
    ممنون میشم اگه اسم چند تا دانشگاه دیگه در میلان ایتالیا به جز پلی تکنیک را نام ببرید که بشه پذیرش گرفت برای مستر

Junior Member QLadyQ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SBU

دوستان محترم:
    من برای فال۲۰۱۴ انشالله می خوام ا‍‍لای کنم امریکا
    با توجه به اینکه رنکینگها در بهترین شرایط ۲۰تای اولن:|.... اصن معلوم نمی شه که خب بقیشون چگونه اند؟؟ مثلا دانشگاه اوکلاهما؟ یا بقیه ی صدها دانشگاهی که هیچ دسته بندی ای از نظر کیفیت نشدن.
    آیا منبع خاصی تو این زمینه هست؟ این سایترو هم چی کردم: که خب مال ۲۰۰۹ و رنکبندی هم نیست و اعتبارش هم معلوم نیست : http://www.archsoc.com/kcas/researchschool4.html
    مرسی

Junior Member QLadyQ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SBU

چند سوال در مورد اساتید و سایت دانشکده های معماری در امریکا:

اساتیدی که تو پروفایل دانشگاهشون ریسرچ اینترست و تحقیقاتشونو نزدن یعنی دنبال دانشجو نمی گردن؟ یعنی فاند ندارن به احتمال زیاد؟
    آیا این برداشت درسته که دانشگاه هایی که پست پروفشنال در مقطع ارشد اراه نمی دن...دانشگاه های به مراتب نازلتری از نظر تحقیق و پژوهشن؟
    این که سایت یه دانشگاهی خیلی داغون باشه نسبت به بقیه ؛ آیا نشون می ده که خودش هم در مرتبه ی نازلتریه نسبت به بقیه؟ (رنک که نداریم خب!!)
    با تشکر

Junior Member

دوستای خوبم میشه لطفن بهتری دانشگاه معماری توی اروپا رو معرفی کنید ؟ تاکیدم روی دانشگاه هست نه مدرسه معماری یا موسساتی مثل AA

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezahmd نمایش پست ها
    دوستای خوبم میشه لطفن بهتری دانشگاه معماری توی اروپا رو معرفی کنید ؟ تاکیدم روی دانشگاه هست نه مدرسه معماری یا موسساتی مثل AA
    میشه علت این فرق و تاکید رو هم بگید ما هم یه چیزی یاد بگیریم؟
    (sorry که سوال رو با سوال جواب دادم به سبک ا.ن )

Junior Member

حالا هم که خودش رفته ادبیاتش مونده رو مردم
    آخه مدارس معماری نه تنها از نظر وزارت علوم توی دسته بندی ممتاز قرار نمیگیرن بلکه خود این مدارس و موسسات هم خیلی علاقه دارن تقریبا از صفر شروع کنن همه چی رو دوباره !
    حالا منم به سبک ا.ن دوباره از شما میپرسم
    دوستای خوبم میشه لطفن بهترین دانشگاه معماری توی اروپا رو معرفی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط QLadyQ نمایش پست ها
    دوستان محترم:
    من برای فال۲۰۱۴ انشالله می خوام ا‍‍لای کنم امریکا
    با توجه به اینکه رنکینگها در بهترین شرایط ۲۰تای اولن:|.... اصن معلوم نمی شه که خب بقیشون چگونه اند؟؟ مثلا دانشگاه اوکلاهما؟ یا بقیه ی صدها دانشگاهی که هیچ دسته بندی ای از نظر کیفیت نشدن.
    آیا منبع خاصی تو این زمینه هست؟ این سایترو هم چی کردم: که خب مال ۲۰۰۹ و رنکبندی هم نیست و اعتبارش هم معلوم نیست : http://www.archsoc.com/kcas/researchschool4.html
    مرسی
    این لینکو ببینید. رنک ها همینطور تا 700ام و بیشتر هم ادامه داره و جدید هم هست. مال کشورهای مختلف هم میشه به تفکیک دید. البته ممکنه در مورد تفکیک رشته ایش خیلی دقیق عمل نکنه.
    http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)