صفحه 73 از 140 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid455 نمایش پست ها
    سلامی دوباره

دوستان من به یه مشکل اساسی برخورد کردم بین MA.SE,MA.EN گیر کردم .از یه طرف خیلی دوست دارم رشتمم تا دکترا ادامه بدم ودر این صورت باید MA.SE انتخاب کنم که تو دکتری فاند بگیرم و از یه طرف این بخش از فروم و که خوندم بچه ها نظرشون این بود که واسه رشته ما MA.EN باید بخونیم چون تو بازار کار این مدرک و ازت میخوان میدوننین که تو رشته ما ارتباط با صنعت خیلی مهم مثل رشته های دیگه نیست که بخش تحقیقاتیش پرنگ باشه و تمام معمارای معروف از کارایی که انجام دادن اعتبار کسب کردن.حالا پیشنهاد شما کدوم؟

لطفا همه نظر بدن
    درود
    بهترین کار خوندن جداگانه ارشد و دکترا هستش.
    اگه میخوای آینده تدریس کنی و زمینه فعالیتت دانشگاه باشه دکترای پیوسته اگه نه باید دو تاش رو جداگانه بگیری که شرایط اون رو هم در صفحه های قبلی توضیح دادم.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    بهترین کار خوندن جداگانه ارشد و دکترا هستش.
    اگه میخوای آینده تدریس کنی و زمینه فعالیتت دانشگاه باشه دکترای پیوسته اگه نه باید دو تاش رو جداگانه بگیری که شرایط اون رو هم در صفحه های قبلی توضیح دادم.
    میشه اینجا هم بگین اخه من همه صفحات و خوندم چیزی یادم نمیادیعنی میشه فوق رو MA.EN بخونیم بعد دکتری بخونیم؟؟واسه فاند مشکل ایجاد نمیشه؟؟ میشه واضح تر بگین؟؟؟یعنی اگه فرصتی پیدا شد واسه MA.SE نرم؟بدرد نمیخورهه؟تازه بعضی از دانشگاه ها تمرکزشون رو ریسرچه بعضیاام رو ارتباط با صنعتت ؟به نظرتون تو این مقطع چی کار کنم؟
    ویرایش توسط saeid455 : April 29th, 2014 در ساعت 09:51 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid455 نمایش پست ها
    میشه اینجا هم بگین اخه من همه صفحات و خوندم چیزی یادم نمیادیعنی میشه فوق رو MA.EN بخونیم بعد دکتری بخونیم؟؟واسه فاند مشکل ایجاد نمیشه؟؟ میشه واضح تر بگین؟؟؟یعنی اگه فرصتی پیدا شد واسه MA.SE نرم؟بدرد نمیخورهه؟تازه بعضی از دانشگاه ها تمرکزشون رو ریسرچه بعضیاام رو ارتباط با صنعتت ؟به نظرتون تو این مقطع چی کار کنم؟
    دوست عزیز بستگی داره تو چی بخوای و هدفت چی هست من بهت یکم راجبش میگم بعدش تصمیم با خودت هست و نمیخوام زیاد موضوع تاپیک دو طرفه بشه چون از فرمت مفید بودن خارج میشه.
    ببین اگه نگاه کنی و بخونی همین تاپیک رو میبینی که برای گرفتن پذیرش با فاند چه برای ارشد چه برای دکترا نیاز به رزومه قوی هست رزومه قوی شامل ( پرتفولیو-نمره زبان بالا-نمره GRE بالا - رزومه و ...) هستش.
    تو اگه بری فوق رو بخونی و فاند بگیری مسلما برای دکترا هم خواهی گرفت بستگی به تو و رزومه تو داره.
    اگه میخوای دانشگاه تدریس کنی و کار های بیرون انجام ندی Direct PHD خوبه نه نمیخوای باید جداگانه بخونی تا OVER Qualify نشی تا بتونی در کارهای بیرون و شرکت ها هم کار کنی و میتونی راجب این موضوع خودت سیرچ کنی.
    در کل بستگی به خودت و اهدافت داره.
    موفق باشی.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

اگه برای مدارک خواسته باشن که پورتفولیو پی دی اف ایمیل بشه، و چیز دیگه ای نگفته باشن در موردش
    باید بر اساس چه سیستم رنگی بسته بشه؟؟؟
    RGB یا CMYK ؟
    ویرایش توسط ariyana90 : May 4th, 2014 در ساعت 11:20 AM
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    اگه برای مدارک خواسته باشن که پورتفولیو پی دی اف ایمیل بشه، و چیز دیگه ای نگفته باشن در موردش
    باید بر اساس چه سیستم رنگی بسته بشه؟؟؟
    RGB یا CMYK ؟
    دوست عزیز چه فرقی میکنه شما همون که اکسپورت فتوشاپ میگیری به صورت پی دی اف کافیه و تو انتخاب رنگ هم فرقی نمیکنه اگه میخوای راحت بشی RGB کن که هیچ ربطی نداره.

Junior Member

من لیسانس معماری در دانشگاه سراسری تمم کردم آیلتس اورال 7 دارم قصد ادامه تحیل در کانادا یا ارپا دارم در این مرحله باید روی پرتفولیو کار کنم یا gre یا sop یا با اساتید مکاتبه کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz101 نمایش پست ها
    من لیسانس معماری در دانشگاه سراسری تمم کردم آیلتس اورال 7 دارم قصد ادامه تحیل در کانادا یا ارپا دارم در این مرحله باید روی پرتفولیو کار کنم یا gre یا sop یا با اساتید مکاتبه کنم؟
    برای ارشد زیاد مکاتبه با استاد دخلی نداره.
    SOP مهم هست که باید داشته باشی.
    GRE هم تو کانادا و اروپا دانشگاه های کمی هست که میخوان برای آمریکا لازمه ولی داشتن GRE با نمره بالا برای بورس و پذیرش تاثیر داره.
    پرتفولیو هم مهمترین قسمت کار یه معمار هست.

در کل رزومه قوی برای پذیرش و فاند لازمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    برای ارشد زیاد مکاتبه با استاد دخلی نداره.
    SOP مهم هست که باید داشته باشی.
    GRE هم تو کانادا و اروپا دانشگاه های کمی هست که میخوان برای آمریکا لازمه ولی داشتن GRE با نمره بالا برای بورس و پذیرش تاثیر داره.
    پرتفولیو هم مهمترین قسمت کار یه معمار هست.

در کل رزومه قوی برای پذیرش و فاند لازمه.
    الان تو این مرحله روی کدام یک از اینا تمرکز کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz101 نمایش پست ها
    الان تو این مرحله روی کدام یک از اینا تمرکز کنم؟
    به طور همزمان همشون رو با هم پیش ببر.

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

سلام
    من لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد. مشکلی برای امتحان های زبان ندارم. میتونم به وقتش نمره مناسب رو بگیرم. مشکلم
    پرتفولیو هستش. تنها کار درست و حسابی که کردم طرح نهاییم بوده و جز اون هیچی ندارم. ممکنه راجه به بستن یه پرتفولیوی خوب راهنماییم کنید. کاری هست که بشه با کمک کسی انجام داد؟(مثل کارای پایان ترم که آدم گاهی از کسی کمک میگیره)
    یک سوال دیگه این که معمولا چطور
    پرتفولیو رو تحویل میگیرن؟(مثلا باید تووی قطع آ3 شیت بندی کرد و براشون پست کرد؟)
    مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)