صفحه 88 از 140 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایئم کنید .من کارشناسی ارشد توی طراحی داخلی‌ دارم و خواستم بپرسم می‌تونم برا دکترا در معماری اپلای کنم یا نه ؟
    ممنون ازتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری - آزاد خوراسگان

سلام من لیسانسم مهندسی برق هست ولی الان دارم فوق لیسانس معماری میخونم
    امکان ادامه تحصیل در رشته معماری توی آمریکا یا آلمان برام هست حتی اگه با درس های جبرانی لیسانس باشه? یا حتما باید برای لیسانس اقدام کنم?
    ممنون اگه کسی راهنمایی کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس معماری ام رو از دانشگاه سراسری گرفتم میخوام ارشد رو در ایران بخونم و برای دکتری برم اروپا
    سوال من اینه که : چه شاخه ای از معماری رو برا ارشد بخونم که دانشگاه های اروپا برام دکتری فول فاند بده
    علاقه ی خودم به رشته ی انرژی معماری و تکنولوژی معماری هست و کشور انگلستان .
    ممنون میشم زاهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان ، من نمره GRE رو اینجا به عنوان یکی از لوازم مهم اپلای میبینم اما تو سایت چند تا از دانشگاه های آمریکا برای MARCH Program اصلا لازم نبود ، شما میدونید آیا این موضوع دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه؟ و اگر من امتحان بدم نمرش واسم امتیاز اضافی محسوب میشه یا هیچ تاثیر نداره وقتی تو خواسته های دانشگاه نیست؟ با توجه به اینکه من میخوام شانس فاند رو داشته باشم ، ممنونم

پیش فرض پذیرش phd - طراحی شهری یا مدیریت پروژه معماری

با سلام
    من فوق لیسانس معماری از دانشگاه هنر تهران هستم . خواستم بدونم کدوم دانشگاه در استرالیا برای دکتری طراحی شهری یا مدیریت پروژه معماری بورسیه میکنه و شرایطش چیه ؟ موضوع پایان نامه م هم مرتبط با فضای شهری هست.
    آیا امیدی به گرفتن بورسیه هست یا خیر ؟!
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه . با سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من نمره GRE رو اینجا به عنوان یکی از لوازم مهم اپلای میبینم اما تو سایت چند تا از دانشگاه های آمریکا برای MARCH Program اصلا لازم نبود ، شما میدونید آیا این موضوع دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه؟ و اگر من امتحان بدم نمرش واسم امتیاز اضافی محسوب میشه یا هیچ تاثیر نداره وقتی تو خواسته های دانشگاه نیست؟ با توجه به اینکه من میخوام شانس فاند رو داشته باشم ، ممنونم
    درود
    یه 15-20 تا دانشگاه رنکدار خوب تو آمریکا هستن که gre نمیخواد و باشه هم فرقی نمیکنه بعضی ها هم optional هست بعضه ها هم هست که فقط برای بورس لازمه و بعضی ها هم که compulsory هست.
    هر دانشگاه هر چی تو سایتش نوشته اون مطرحه شما هم اگه میخوای gre بدی که سعی کن اونایی که gre میخوان اپلای کن اگه هم نمیخوای به اونایی که نمیخوان.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

پیش فرض پاسخ : پذیرش phd - طراحی شهری یا مدیریت پروژه معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mirmaghferati نمایش پست ها
    با سلام
    من فوق لیسانس معماری از دانشگاه هنر تهران هستم . خواستم بدونم کدوم دانشگاه در استرالیا برای دکتری طراحی شهری یا مدیریت پروژه معماری بورسیه میکنه و شرایطش چیه ؟ موضوع پایان نامه م هم مرتبط با فضای شهری هست.
    آیا امیدی به گرفتن بورسیه هست یا خیر ؟!
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه . با سپاس
    درود
    شما باید رزومت رو به طور کامل مطرح کنی تا بشه چیزی راجبش گفت.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    یه 15-20 تا دانشگاه رنکدار خوب تو آمریکا هستن که gre نمیخواد و باشه هم فرقی نمیکنه بعضی ها هم optional هست بعضه ها هم هست که فقط برای بورس لازمه و بعضی ها هم که compulsory هست.
    هر دانشگاه هر چی تو سایتش نوشته اون مطرحه شما هم اگه میخوای gre بدی که سعی کن اونایی که gre میخوان اپلای کن اگه هم نمیخوای به اونایی که نمیخوان.
    ممننوم ازتون ، من برنامم واسه fall2016 هست و تازه ميخوام بخونم ، شما پيشنهادتون اين هست كه وقتم رو بذارم رو gre كه طبيعتا انتخاب هام با اين وضعيت بيشتر خواهند شد ، يا اضافه شدن چند تا دانشگاه به گزينه ها ارزش اينهمه وقت گذاشتن رو نداره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    ممننوم ازتون ، من برنامم واسه fall2016 هست و تازه ميخوام بخونم ، شما پيشنهادتون اين هست كه وقتم رو بذارم رو gre كه طبيعتا انتخاب هام با اين وضعيت بيشتر خواهند شد ، يا اضافه شدن چند تا دانشگاه به گزينه ها ارزش اينهمه وقت گذاشتن رو نداره؟
    باید رزومت رو کامل بگی بعد تصمیم گرفت که لازمه یا نه.

پیش فرض پاسخ : پذیرش phd - طراحی شهری یا مدیریت پروژه معماری

درود دوباره
    ممنون از پاسخگوییتون
    کلیتی از رزومه این هست :
    دانشگاه کارشناسی : آزاد- قزوین/
    معدل کارشناسی : 16.75 /
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معماری

دانشگاه کارشناسی ارشد : سراسری- دانشگاه هنر تهران /
    معدل کارشناسی ارشد : 17.87 /
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی معماری-معماری

سابقه کار:
    4 سال در دو دفتر مهندسین مشاور کار کردم .
    تدریس در دانشگاه

مقاله و یا تالیف و ترجمه کتاب ندارم.
    هنوز امتحان آیلتس ندادم ولی زبانم بد نیست .
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)