صفحه 496 از 509 نخستنخست ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,951 تا 4,960 , از مجموع 5086

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی 2014-2009

Junior Member Ghoghnous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تهران، علوم

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از دبي

نقل قول نوشته اصلی توسط alek0991 نمایش پست ها
    با سلام،
    پیکاپ ویزا با سیستم جدید تغییر خاصی داره؟
    به من امروز ایمیل زدن که "بیا ویزاتو بگیر و با توجه به اینکه تغییراتی دادیم باید وارد سایت جدید بشید" ولی چیز خاصی تو سایت ندیدم.
    کار خاصی باید انجام بدیم آیا؟
    نه كار خاصي نيست، مراحل رو قدم به قدم توي سايت انجام بديد (همون طور كه در ايميل گفته شده) و دو تا پرينت از رسيد پستي بگيريد و با گذرنامه تحويل امبوست بديد. اگر كسي غير از خودتون مي بره به پست، يوزرنيم و پسوورد رو بهش بدين كه اگر لازم شد اونجا بتونه لوگين كنه. اگر نمي دونيد چطوري بايد رسيد پست رو پرينت بگيريد، توي دفتر پست با ده درهم براتون اينكار رو انجام مي دن. حواستون باشه هفته ديگه تعطيلات طولاني در دوبي هست.

Junior Member

سلام دوستان خداراشكر با درخواست ويزاي توريستي مامانم با دادن برگه صورتي به ايشان موافقت شد و الان به محض برگشتنن به ايران بايد پاسپورتشون را بفرستند كه ويزا توش بخوره
    ايا اژانسي ميشناسيد كه اينكا را انجام بده؟
    به جز پاس چه مداركي بايد بفرسته به دبي؟
    ميدونيد چند روزه ويزا تو پاسش ميزنند؟
    كنسول گفته بوده پاستو بذار ويزا بزنيم مامانم گفته من بليط برگشت براي فردا دارم گفته اكي برو ايران بده پاستو بيارن

هيچ ايميلي مبني بر مراحل دريافت ويزا ما دريافت نكرديم ؟؟ سفارت ايميل ميده ؟
    مامانم دبي هست فردا مياد
    تا دوشنبه هم عيده و دبي تعطيله
    تروخدا راهنمايي كنيد
    اژانسي كه بشه باهاش پاس را فرستاد يا لينك معتبر به من ارايه ميديد
    نميدونم از كجا شروع كنم
    ٤٠ روزه ديگه زايمان دارم ميخوام مامانم اينجا باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Product Development Engineering - USC

سلام دوستان
    عارضم به خدمتتون که من برای پدر و مادرم یه اکانت مشترک ساختم و با هم هم رفتن باسه مصاحبه و هر دو هم کلیرنس خوردن ... حالا ویزا مادرم اومده و مال پدر هنوز در حال بررسیه ... مشکل الان اینه که در سیستم جدید با اکانت جدید استتوس هر دو رو نوشته Appointment ... باسه همین اینستراکشنی رو هم که نشون میده مربوط به اینکه که باسه روزه مصاحبه باید چه بکنید و چه مدارکی رو باید داشته باشید. حالا سوال من اینه که من باسه مادرم چکار باید بکنم؟ چجوری میتونم به لیست مدارکی که باید ببره دسترسی پیدا کنم یا برای پیکاپ ویزا اصلا لازمه چیزی رو از اون اکانت پرینت کنم؟
    در کل خیلی خوبه اگه بگید چه مدارکی رو علاوه بر پاسپورت و وکالت نامه و برگه زرد باید بده به آزانس.
    و سوال آخر اینکه کسی آزانس خاصی رو باسه پیکاپ از دبی پیشنهاد می کنه یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghoghnous نمایش پست ها
    نه كار خاصي نيست، مراحل رو قدم به قدم توي سايت انجام بديد (همون طور كه در ايميل گفته شده) و دو تا پرينت از رسيد پستي بگيريد و با گذرنامه تحويل امبوست بديد. اگر كسي غير از خودتون مي بره به پست، يوزرنيم و پسوورد رو بهش بدين كه اگر لازم شد اونجا بتونه لوگين كنه. اگر نمي دونيد چطوري بايد رسيد پست رو پرينت بگيريد، توي دفتر پست با ده درهم براتون اينكار رو انجام مي دن. حواستون باشه هفته ديگه تعطيلات طولاني در دوبي هست.
    مشکل من دقیقا همین پیدا کردن رسیده پستی هستش؟! استتوس هنوز رو appointment هستش و تو ایمیل هیچ دستورالعمل خاصی‌ داده نشده. و فقط گفت به یه لینک مراجعه کنیم. که باید اکانت رو ریست میکردی که کردم و وارد شدم. توی سایت هم که وارد میشم چند قسمت داره که فقط گزینه اینستراکشن اون یه بارکد داره که شماره پاسپورت و د.اس‌. ۱۶۰ رو داره. و توضیح داده چطوری بریم واسه مصاحبه که ۴ ماه پیش انجام شده. الان این رسیده پستی رو شما از کجای سایت پیدا می‌کنید؟
    به اینجا هم ایمیل زدم که خبری نشده تا الان.

Junior Member

مادر من برگه صورتي گرفتن اين سايتي كه ازش ثحبت ميكنيد چيه ؟؟؟ به ما هيچ ايميلي نزدن !!

رشته و دانشگاه
    تهران، علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط alek0991 نمایش پست ها
    مشکل من دقیقا همین پیدا کردن رسیده پستی هستش؟! استتوس هنوز رو appointment هستش و تو ایمیل هیچ دستورالعمل خاصی‌ داده نشده. و فقط گفت به یه لینک مراجعه کنیم. که باید اکانت رو ریست میکردی که کردم و وارد شدم. توی سایت هم که وارد میشم چند قسمت داره که فقط گزینه اینستراکشن اون یه بارکد داره که شماره پاسپورت و د.اس‌. ۱۶۰ رو داره. و توضیح داده چطوری بریم واسه مصاحبه که ۴ ماه پیش انجام شده. الان این رسیده پستی رو شما از کجای سایت پیدا می‌کنید؟
    به اینجا هم ایمیل زدم که خبری نشده تا الان.
    وقتی وارد می شید، توی اون قسمت نارنجی نوشته: print instructions _________ email instructions ________ consular section instructed me to send more documents

اون که گفته کنسولگری از من خواسته مدارک بفرستم رو انتخاب کنید ( اگر همچین چیزی نداره، توی اکانت شما مشکل هست و باید باز ایمیل بزنید تا درست بشه. حتما یک اسکرین شات بگیرید و ضمیمه ایمیل کنید) و بعد چند مرحله ساده داره که جلو می رید. من خودم شک داشتم که به همین راحتی باشه و رفتم توی امپوست برام پرینت کرد.

چون میگید استوس هنوز روی اپوینتمنت هست، ممکنه این چیزایی که گفتم رو پیدا نکنید. باید با صبر زیاد پی گیری کنید. استوس باید به send document تغییر کنه. منتظر جواب ایمیل تا اواخر هفته نباشید چون در دوبی تعطیلات عید قربانه و طولانی هم هست.

سلام،
    دوستان اگه کسی شرکت خاصی رو برای پیک آپ پیشنهاد میده که هم مطمن باشه و هم سریع لطفا پیشنهاد بدید، اگه جنبه تبلیغاتی داره لطفا پیام خصوصی بدید. ممنون از همه لطفی که دارید.

سلام دوستان
    من هم همون مشکل تشخیص ندادن مشخصاتم رو تو سایت دبی دارم توی همون سیستم https://gssvisa.zendesk.com هم اکانت درست کردم و درخواستمو در تاریخ 21 سپتامبر گفتم. 30 سپتامبر جواب دادن :

• Dear Applicant,
      We apologize for any inconvenience. Thank you for providing your information. We have escalated this case to the appropriate department. This case will be investigated and you will be notified after the issue is resolved.
      Thank you for your patience,
      The Contact Center

2 اکتبر یه ایمیل آپدیت درخواست واسه gmail ام اومد و همین متن هم مجددا در اکانت consuler services. اما هیچ خبری نیست. دوباره توی همون اکانت واسشون comment گذاشتم که بابا بیشتر از 10 روزه ولی هنوز مشکل من حل نشده. اما خبری نیست. می شه راهنماییم کنید چطوری می تونم پیکیری کنم که نتیجه بگیرم ؟ این سیستم که مثل اینکه الکیه :/

رشته و دانشگاه
    تهران، علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط g_jalilvand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم همون مشکل تشخیص ندادن مشخصاتم رو تو سایت دبی دارم توی همون سیستم https://gssvisa.zendesk.com هم اکانت درست کردم و درخواستمو در تاریخ 21 سپتامبر گفتم. 30 سپتامبر جواب دادن :

• Dear Applicant,
      We apologize for any inconvenience. Thank you for providing your information. We have escalated this case to the appropriate department. This case will be investigated and you will be notified after the issue is resolved.
      Thank you for your patience,
      The Contact Center

2 اکتبر یه ایمیل آپدیت درخواست واسه gmail ام اومد و همین متن هم مجددا در اکانت consuler services. اما هیچ خبری نیست. دوباره توی همون اکانت واسشون comment گذاشتم که بابا بیشتر از 10 روزه ولی هنوز مشکل من حل نشده. اما خبری نیست. می شه راهنماییم کنید چطوری می تونم پیکیری کنم که نتیجه بگیرم ؟ این سیستم که مثل اینکه الکیه :/

شما باز پيگيري كنيد اما از پنجشنبه قبل تعطيل بوده و احتمالا فردا باز مي كنند.

Junior Member

سلام دوستان من پاس و برگه صورتي مامانم را به قصران گشت دادم !!؟؟ courier in authorization certificate را ازمون نخواستند!!!!!!! امروز هم كه زنك زدم ميكه نيازي نيست و مشكلي نداريد و رجيستر شديد ( كجا رجييتر شدم نميدونم چون هنوز پاس دست امپوست نرسيده)و وضعيتتون تغيير كرده !
    رفتو تو سايت واشنگتن اينو برام نوشته
    Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.
    ميشه منظورشو برام بيان كنيد؟
    ممكنه ادرس سايت دبي را كه شما وضعيت ويزاتون را چك ميكنيد برام بنويسيد؟؟
    ممنون از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)