صفحه 158 از 165 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام
    من دانشگاه آزاد کارشناسی میخونم، میخوام آخر مهر برم ترکیه و ترم تحصیلی بعد که از مهر شروع میشه رو میخوام مرخصی بگیرم
    میخوام بدونم اگر مرخصی بگیرم میتونم از دانشگاه گواهی خروج از کشور بگیرم؟؟

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام،

من خودم یک سری میخواستم برم خارج رفتم دانشگاه گفت برای اینکه ما بهت گواهی اشتغال به تحصیل برای نظام وظیفه بدیم باید ضامن بیاری با فیش حقوقی یا یک پولی بذاری برای دانشگاه!

با خودم فکر کردم خروج از کشور یک چیزیه بین من و نظام وظیفه و به کسه دیگه ربطی نداره. یک گواهی اشتغال به تحصیل به اسم تامین اجتماعی گرقتم و رفتم نظام وظیفه. اونجا کارت ملیمو دید و کد ملی رو زد تو سیستم دید دانشجو ام و معافیت تحصیلی دارم. معرفی کرد به بانک و بعد از پرداخت وثیقه اجازه خروج داد.

ایام بکام

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_amiri13 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه آزاد کارشناسی میخونم، میخوام آخر مهر برم ترکیه و ترم تحصیلی بعد که از مهر شروع میشه رو میخوام مرخصی بگیرم
    میخوام بدونم اگر مرخصی بگیرم میتونم از دانشگاه گواهی خروج از کشور بگیرم؟؟

Junior Member

سلام برای خروج از کشور برای سفر علمی چه مدارکی لازمه و کجا تایید می کنه که علمی هست سفر یا نه؟ دانشگاه یا وزارت علوم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط harryadkins نمایش پست ها
    سلام دوستان تو سايت نظام وظيفه جديدا زده كه محدوديت تعداد دفعات خروج از كشور براي دانشجويان رو حذف كردن كسي از اين مطلب خبر داره؟ يه وثيقه ٢٠ ميليوني هم تازه گذاشتن كه با پرداختش ميشه معافيت تحصيلي گرفت اگه كسي خبر داره لطفا توضيح بده
    سلام عزیز ، کجای سایت نظام وظیفه همچین خبری نوشته ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1364 نمایش پست ها
    با سلام. لطفا راهنماييم كنيد. من دانشجوي دكتري هستم و فعلا معافيت تحصيلي دارم. از طريق همسرم براي استراليا اقدام مي خواهيم كنيم ( براي اقامت دائم ١٨٩ ). با توجه به امتيازات حتما مي گيريم. مشكل اينجاست كه من براي خروج از كشور بايد وثيقه ١٥ ميليوني بذارم. اما وقتي كه بخوام از كشور خارج بشم قطعا مي فهمن كه من بر نميگردم. اون وقت ميذارن من برم؟؟؟ چه كاري بايد انجام بدم؟؟
    بنده هم همچین حالتی دارم منتها برای ادامه تحصیل .
    مثال عرض کنم خدمتتون : من مشغول تحصیل در مقطع فوق لیسانس هستم و از فرصت یک بار انصراف و دوباره ادامه نیز استفاده کردم ، و در حال حاظر پذیرش از یک دانشگاه در کانادا گرفته ام ، ویزای دانشجویی در پاسپورتم هست برای 3 سال تحصیل ، و میخوام با قرار وثیقه به عنوان سفر توریستی خروج کنم و تا اخر تحصیل برنگزدم ، ایا تو فرودگاه ایراد میگیرن که این چه ویزاییه تو پاسپورتت داری ؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان.
    من مجوز خروج از کشور رو برای 20 تا 30م شهریور ماه گرفتم و پاسپورتم هم اومد. اما به دلایلی نتونستم که خارج بشم.
    الان دو تا سوال دارم.
    1. آیا این مجوز من سوخت میشه و فقط یکبار دیگه میتونم از کشور خارج بشم؟
    2. چجور الان باید پولم رو برگردونم؟ چیزی تو سایت نظام وظیفه نیست.
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Junior Member

سلام

من برادرم ترم 2 لیسانسش رو تو دانشگاه فرهنگیان تهران تموم کرده

شهریور 97 میخوایم با هم تو ازمون پزشکی ایتالیا شرکت کنیم و اگه قبول بشیم مهر/آبان 97 ترم مون شروع می شه

سوالم اینه که الان که به دیپلم ها برای تحصیل تو خارج معافیت نمی دن چطوری می تونه از کشور خارج شه؟!

Junior Member

باید قبل از مشمول شدن خارج بشی

Junior Member

سلام

دوستان کسی اطلاعی نداره اگر کسی که دانشجو هست و معافیت تحصیلی در مقطع دکتری داره، برای گرفتن پاسپورت درخواست خروج از کشور سیاحتی بکنه، ولی خارج نشه و عدم خروج رو هم به نظام وظیفه اطلاع بده، بعدش مشکلی پیش میاد یا نه؟ منظورم از مشکل ممنوع الخروج شدن است. چون شنیده بودم که اگر درخواست سفر زیارتی بدی ولی خارج نشی تا 6 ماه ممنوع الخروج میشی.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

میخام برای شرکت در یک کنفرانس که کارگاه هم همراهش هست ده روز برم سفر چه نوع وثیقه ای باید گذاشت؟ چه مدارکی نیازه ببرم؟ چند بار میتونم مجوز خروج از کشور در سال بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)