صفحه 124 از 165 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush747 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه کمک فوری نیاز دارم اگر کسی تو این زمینه اطلاعات داره خاهشن کمک کنه.
    من از بهانه ی سفر زیارتی استفاده کردم و پاسپورت گرفتم که در واقع یکبار برای من اجازه خروج از کشور صادر شده اما خارج نشدم!
    حالا برای مقصد اصلی(با بهانه سفر غیر علمی و دیدار با اقوام) که میخام خارج شم باید دوباره از دانشگاه نامه بگیرم ببرم نظام وظیفه تا دوباره اجازه خروج از کشور بدن
    آیا دانشگاه دوباره این نامه رو به من میده؟؟
    اگرم بده آیا وزارت علوم تایید میکنتش؟
    چون یه جا خوندم ظاهرن این نامه برای هر دانشجو در طول یک ترم بیشتر از یکبار صادر نمیشه!
    دوستان اگر اطلاعاتی دارید بدید که قضیه خیلی حیاتیه!

با عنایت به نظر هر دو دوست بزرگوار که پیشتر پاسخ دادن.
    این بخش از قانون کاملا سلیقه ای عمل میشه و با وجود اینکه گفته میشه در هر ترم تنها 1 بار نامه ی خروج داده میشه ولی هر دانشگاهی بنا به سلیقه ی خودش و اهمیت موضوع ممکنه بیش از یک بار هم نامه بده و از نظر نظام وظیفه در صورتی که دانشگاه نامه رو صادر کنه اونها مشکلی باهاش نخواهند داشت (این بخش رو مطمئنم) یعنی اگه از دانشگاه نامه رو گرفتید دیگه تمومه.
    برای گرفتن نامه از دانشگاه هم این همه استاد آشنا هست، حتما مراجعه کنید و سر درخواستتون پافشاری کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

دوستان من ترم پیش پاسپورت گرفتم.امروز رفتم وسیقه واسه خروج از کشور15 تومن گذاشتم.ولی یارو بهم گفت فردابرو اداره گذرنامه.نفهمیدم واسه چی گفت؟من گذرنامه که دارم.اگه میشه راهنماییم کنید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nabavisina نمایش پست ها
    دوستان من ترم پیش پاسپورت گرفتم.امروز رفتم وسیقه واسه خروج از کشور15 تومن گذاشتم.ولی یارو بهم گفت فردابرو اداره گذرنامه.نفهمیدم واسه چی گفت؟من گذرنامه که دارم.اگه میشه راهنماییم کنید
    وثیقه که گذاشتید به شما یه برگه دادن، اون برگه روش نوشته شما از کی تا کی میتونی از کشور بدون مشکل خارج بشی (بهش میگن مهر خروج)، اون برگه رو باید ببری گذرنامه تا تو سیستم آنلاینشون ثبت کنن.

Junior Member

سلام
    من الان دانشجوی لیسانسم و دارم واسه ادامه لیسانس پذیرش میگیرم . میخواستم بپرسم وقتی که ویزارو گرفتم و تو پاسپورتم زدن و من به بهانه سفر تفریحی یا نیمه علمی بخوام از کشور خارج بشم تو فرودگاه گیر نمیدن که تو پاسپورتت ویزای دانشجویی هست ؟

سلام
    دوستان من با خانومم می خواهیم برای سفارت بریم خودم مجوز خروج از کشور گرفتم می خواستمم ببینم خانومم در حین تحصیل هست پاسپورتم داره آیا باید برای اونم کاری انجام بدم
    ؟ مرسی

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط adibrastegarni نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من با خانومم می خواهیم برای سفارت بریم خودم مجوز خروج از کشور گرفتم می خواستمم ببینم خانومم در حین تحصیل هست پاسپورتم داره آیا باید برای اونم کاری انجام بدم
    ؟ مرسی
    فکر میکنم فقط کافیه عوارض خروجتون رو بپردازید که تو همون بانک ملی فردوگاه امام هم میشه پرداختش کرد (24 ساعته).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed360 نمایش پست ها
    سلام
    من الان دانشجوی لیسانسم و دارم واسه ادامه لیسانس پذیرش میگیرم . میخواستم بپرسم وقتی که ویزارو گرفتم و تو پاسپورتم زدن و من به بهانه سفر تفریحی یا نیمه علمی بخوام از کشور خارج بشم تو فرودگاه گیر نمیدن که تو پاسپورتت ویزای دانشجویی هست ؟
    کسی نمیدونه ؟

Junior Member

سلام همگی خسته نباشید من دانشجو هستم مقطع لیسانس
    میخواستم یه توضیحه کلی درباره ی پروسیه ی گرفتن اجازه خروج توضیح بدید
    از کجا باید شروع کنم در اخر باید چیکار کنم
    ممنون میشم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiemami نمایش پست ها
    سلام همگی خسته نباشید من دانشجو هستم مقطع لیسانس
    میخواستم یه توضیحه کلی درباره ی پروسیه ی گرفتن اجازه خروج توضیح بدید
    از کجا باید شروع کنم در اخر باید چیکار کنم
    ممنون میشم
    این سوال بارها و بارها پاسخ داده شده و جواب دادن به همه اش هم کار یدونه دوتا پست نیست!
    لطفا بین موضوع ها جستجو کن و مطالب پیشین رو بخون، همه ی اطلاعات مورد نیازت قبلا ارائه شده.
    ولی فقط به عنوان یه دید کلی:

اول از همه علت خروجت باید مشخص باشه، تفریح؟ امتحان؟ زیارت؟ بسته به مورد باید یه مبلغی پول که از 2 میلیون (زیارتی) تا 15 میلیون (تفریحی) متغیره گرو بذاری و بعد از برگشت به موقع هم دوباره پسش بگیری.
    چون شما دانشجویی همه چیز از دانشگاه شروع میشه والبته بسته به مورد مسافرتت. اگه فرض کنیم سفر تفریحیه:

- میری دانشگاه درخواست میدی بهت نامه ی اشتغال به تحصیل به منظور خروج تفریحی از کشور بدن،
    - بعد میری نظام وظیفه وثیقه رو میذاری،
    - بعد میری پلیس +10 درخواست گذرنامه میدی و به سلامت میری سفر.
    - وقتی هم برگشتی برمیگردی نظام وظیفه و وثیقه رو پس میگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    این سوال بارها و بارها پاسخ داده شده و جواب دادن به همه اش هم کار یدونه دوتا پست نیست!
    لطفا بین موضوع ها جستجو کن و مطالب پیشین رو بخون، همه ی اطلاعات مورد نیازت قبلا ارائه شده.
    ولی فقط به عنوان یه دید کلی:

اول از همه علت خروجت باید مشخص باشه، تفریح؟ امتحان؟ زیارت؟ بسته به مورد باید یه مبلغی پول که از 2 میلیون (زیارتی) تا 15 میلیون (تفریحی) متغیره گرو بذاری و بعد از برگشت به موقع هم دوباره پسش بگیری.
    چون شما دانشجویی همه چیز از دانشگاه شروع میشه والبته بسته به مورد مسافرتت. اگه فرض کنیم سفر تفریحیه:

- میری دانشگاه درخواست میدی بهت نامه ی اشتغال به تحصیل به منظور خروج تفریحی از کشور بدن،
    - بعد میری نظام وظیفه وثیقه رو میذاری،
    - بعد میری پلیس +10 درخواست گذرنامه میدی و به سلامت میری سفر.
    - وقتی هم برگشتی برمیگردی نظام وظیفه و وثیقه رو پس میگیری.
    سلام عزیز خیلی ممنونتم درست میگی ولی یه مقدار سخته که کله این تاپیکارو ببینم
    من به منظور تفریحی میخواستم برم اصله مشکلم سره اون اشتغال به تحصیله که به تایید کجا امضاهای کجا باید برسونم وگرنه وثیقه رو که شما به صورت کامل تو امضا توضیح دادی
    من گذرنامه دارم و ممنون میشم توضیح بدی چیکار کنم یا راهنماییم کنی به جایی که قبلا توضیح دادی کاملا بعد به طوره مثال میشه درخواسته سفره زیارتی کنی بعد اونم هم وجهشو بزاری تو بانکو بلوکه کنی بعد مقصدتو عوض کنی ؟ ایا تو همون فرودگاهه ایران هم میشه ؟ یه توضیح هم درمورده این میدی چون من برای تحصیل میخوام برم لیسانس هم رو نگرفتم و یه جوری میخوام هزینه ی این وثیقه رو کم کنم
    به قول معروف یک در دنیا صد در اخرت
    ویرایش توسط hadiemami : April 19th, 2014 در ساعت 06:02 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)