صفحه 147 از 165 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام. نمیدونم سوالم رو جای درستی پرسیدم یا نه ..

اگه از یکی از دانشگاه های امریکا یا سویس پذیرش بگیریم و متاهل باشیم ایا دانشگاه های اونجا هزینه زندگی برای متاهل ها رو هم میده ؟ یا فقط واس کسی که پذیرش شده رو میده ؟ ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemerzi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان، من واسه گرفتن پذیرش از فنلاند اقدام کردم اما همسرم مشغول تحصیل است و خدمت سربازی هم نرفته است ، میخواستم ببینم اگه من پذیرش بگیرم همسرمم میتونه با گذاشتن ۱۵ میلیون سپرده همراه من بیاد یا باید بمونه و بره خدمت؟ خواهش میکنم جواب بدین خیلی ضروریه
    ايشون ميتونه به صورت تفريحي و به مدت حداكثر يك ماه بياد و بعدش بايد برگرده و اگر بخواد بمونه وثيقه ضبط ميشه و ايشون غيب ميخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط industscm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم اگه عنوان کنیم برای دادن امتحان تافل یا جی ار ای یا ... میخوایم بریم باید مدرک خاصی ارائه کنیم یا با گفتن قبول میشه؟
    پرينت ثبت نام رو بايد ببريد
    اگر كنفرانس باشه نامه دعوت به كنفرانس
    اگر دانشگاه سراسري هستيد بايد ببريد وزارت علوم
    دانشگاه ازاد باشيد ميريد دفتر مركزي دانشگاه ازاد اونجا ازين چيزا سر در نميارن ي نامه انگليسي ببريد بالاش اسمتون باشه ميدن نامه رو بهتون :-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production & Operation Management

سلام
    من دانشجوی دکتری دانشگاه تهران هستم.
    می خواستم ببینیم چند بار در هر نیم سال برای من گواهی اشتغال به تحصیل برای خروج صادر می شود؟

Junior Member parsa_nik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

سلام دوستان
    من میخوام برای فرصت مطالعاتی از نظام وظیفه مجوز خروج بگیرم. ممنون میشم اگه به سوالات زیر پاسخ بدین:

1- باید به چه آدرسی مراجعه کنم؟
    2- علاوه بر معرفی نامه دانشگاه به چه مدارکی نیازه؟
    3- مدت زمان خروجی که بهمون میدن دقیقا براساس تاریخیه که تو نامه دانشگاه قید شده؟
    4- مجوز خروج بصورت مهره که تو پاسپورت زده میشه؟
    5- همینطوری برم درخواستمو بررسی میکنن یا باید از قبل نوبت بگیرم یا ساعت خاصی برم؟ ساعت کاریشون به چه صورته؟
    6- میشه به جای وثیقه ضمانت بانکی بدم؟ برای این کار باید چیکار کرد؟ مدارک خاصی میخواد؟

با سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elecengineeer نمایش پست ها
    دوست عزیز سایتشون اپدیت شده. خروج به منظور سفرهای نیمه علمی 8 میلیون تومان هست. ولی سفر شما علمی محسوب میشه به عقیده ی من باید همون 5 میلیون تومان رو بدید اگر برای کنفرانس میخواهید بروید.
    این هم لینک مربوط به میزان پرداخت به نظام وظیفه هست.
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3073
    من امروز نظام وظیفه بودم. روی برگه من نوشته شده بود برای شرکت در کنفرانس علمی ولی هشت میلیون ازم وثیقه گرفتن. ضمانتنامه بانکی هم فقط از بانکهای کشاورزی و ملی (ملت؟) قبول می‌کنن.

Junior Member

با سلام

بعضی از دوستان پیشنهاد میکنن برای کسانی که مشمول هستن به بهانه سفر زیارتی و یا شرکت در کنفرانس از کشور خارج شن. یه سوال دارم. خوب اگه به فرض تونستن به این طریق از کشور خارج بشن ویزاشون چون برای تحصیل نیست نهایتا توریستی و 20 روزه. چطور میتونن برای تحصیل در اون کشور بمونن ؟؟؟ چون موندن تو اون کشورم بعد از گذشتن تاریخ ویزا غیر قانونی میشه !!!

رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_nik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای فرصت مطالعاتی از نظام وظیفه مجوز خروج بگیرم. ممنون میشم اگه به سوالات زیر پاسخ بدین:

1- باید به چه آدرسی مراجعه کنم؟
    2- علاوه بر معرفی نامه دانشگاه به چه مدارکی نیازه؟
    3- مدت زمان خروجی که بهمون میدن دقیقا براساس تاریخیه که تو نامه دانشگاه قید شده؟
    4- مجوز خروج بصورت مهره که تو پاسپورت زده میشه؟
    5- همینطوری برم درخواستمو بررسی میکنن یا باید از قبل نوبت بگیرم یا ساعت خاصی برم؟ ساعت کاریشون به چه صورته؟
    6- میشه به جای وثیقه ضمانت بانکی بدم؟ برای این کار باید چیکار کرد؟ مدارک خاصی میخواد؟

با سپاس فراوان

`پاسخ به سوالات خودم:
    1- ضلع شمال شرقی میدون سپاه
    2- کپی شناسنامه و کارت ملی
    3- بله - مال منو دو ماه اضافه تر هم زد
    4- نمیدونم هنوز
    5- نوبت از قبل نمیخواد. ولی بخاطر مراجعین زیاد صبح ساعت 8 اونجا یاشید بهتره
    6- بانک ملی بخشنامه کرده که برای ضمانت نظام وظییفه حتما باید پول نقد بدید سپرده کنن براتون و ضمانت نامه بدن ولی بانکهای دیگه حاضر میشن با گرفتن 20 درصد نقدی و یک یا دو ضامن کارمند، ضمانت نامه بدن.

رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

سلام دوستان
    از بانک انصار هم ضمانت نامه ببرم قبول میکنه نظام وظیفه؟
    بهم قول مساعدت دادن که با 20 درصد نقدی و یه ضامن معتبر، ضمانت نامه 8 میلیونی بهم میدن

Junior Member

سلام به همه پیشکسوتان برای تاریخ 15 می من باید دبی باشم و الان دانشجو مدیریت آزادم و میخوام خروج نیمه علمی بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید ک کمترین هزینه رو بکنم.
    من آزمون آلمانی پرسیدم 950 درهم
    تافلو نمیدونم ولی تاریخش 7 می داره و 21 ام نمیدونم تاریخشو چجوری میزنن برای خروج اینم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای شرکت تو همایش هم من پرسیدم 300 دلاره
    باز اگه راه خاصی و راهنمایی هس خیلی خوشحال میشم بهم کنید
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)