صفحه 154 از 165 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان.
    من قبلا با مراجعه به سازمان امور دانشجویان مجوّز خروج می‌گرفتم ولی‌ ظاهراً این کار را ازطریق سفارت هم می‌تونم انجام بدم. می‌خواستم بپرسم چطوری می‌توانم از طریقه سفارت ایران در کانبرا، مجوّز خروج برای معافیت تحصیلی‌ بگیرم؟ آیا نیاز هست کسی‌ از ایران به سازمان امور دانشجویان مراجعه کنه یا من بعد از ارسال مدارک در سامانه تاک می‌توانم مجوّز خروج بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران Strategy

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان
    نمیدونم توی تاپیک درستی این سوال رو مطرح میکنم یا نه. چون چیزی پیدا نکردم!

من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. ولی میخوام برای ادامه تحصیل دو مرتبه توی مقطع ارشد پذیرش بگیرم. با توجه به اینکه اجازه خروج فقط برای مقطع بالاتره، الان چه روشی وجود داره که بتونم از کشور خارج شم برای ادامه تحصیل توی مقطع ارشد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید
    ممنون
    در بسیاری از موارد تغییر زاویه دید است که به کمکتان می آید

Junior Member

سلام،

من در حین تحصیل و برای مدت 3 ماه تابستان اومدم ایران و قرار بود که دو سه روز مونده به پایان 3 ماه حضورم تو ایران از کشور خارج بشم، ولی متاسفانه بلیط رو از دست دادم و باید چند رووزی بیشتر بمونم تو کشور، با توجه به اینکه قانونا میگن حداکثر 3 ماه هرکسی زمان داره بیاد ایران و من الان از 3 ماه بیشتر میشه مدت موندنم تو ایران چی کار میتونم بکنم؟

Junior Member

سلام

سوال من این هست :
    در حین تحصیل در مقطع دکتری ذر ایران اگر پذیرش مقطع دکتری از خارج از کشور داشته باشم امکان این هست که انصراف از دانشگاه ایران بدهم و به دانشگاه خارج از کشور بروم ؟
    ایا نظام وظیفه خروجی من را تایید می کند ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan9090 نمایش پست ها
    سلام

سوال من این هست :
    در حین تحصیل در مقطع دکتری ذر ایران اگر پذیرش مقطع دکتری از خارج از کشور داشته باشم امکان این هست که انصراف از دانشگاه ایران بدهم و به دانشگاه خارج از کشور بروم ؟
    ایا نظام وظیفه خروجی من را تایید می کند ؟
    بله .

سلام ببخشید میخواستم بدونم برای دختر که مدرک دکترا داشته باشه و دوباره برای مستر مجدد بخواد خارج بشه، اگر در سایت نشا و اینا ثبت نام نکته اصلا، با همین صرف ویزا میره فرودگاه و تمام؟ مساله ای مشکل چیزی؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم بدونم برای دختر که مدرک دکترا داشته باشه و دوباره برای مستر مجدد بخواد خارج بشه، اگر در سایت نشا و اینا ثبت نام نکته اصلا، با همین صرف ویزا میره فرودگاه و تمام؟ مساله ای مشکل چیزی؟

خانم ها اصلا نیاز به اجازه از کسی ندارند!
    به صرف داشتن پاسپورت می تونن از کشور به هر دلیلی و به هر مقصدی خارج بشن.

سلام دوستان. ممکنه یکم سوالم خاص باشه و نمی دونم اینجا باید مطرح کنم یا جای دیگه. به هر حال ببخشید :
    من 18 سالمه و مشمول هستم. امسال پیش دانشگاهیم تموم شد و کنکور هم دادم. حالا قصد ادامه تحصیل در آمریکا رو داشتم. از قرار معلوم به دارندگان مدرک دیپلم معافیت تحصیلی نمیدن به خاطر همین تصمیم گرفتم با ویزای توریستی وارد آمریکا بشم و اونجا برای تحصیل اقدام کنم.
    امروز رفتم نظام وظیفه و نظام وظیفه بهم گفت که تو باید در ایران یه دانشگاهی ثبت نام کنی و بعد گواهی اشتغال به تحصیل برای ما بیاری و با گذاشتن وثیقه 30 روز بهت اجازه خروج میدیم. حالا سوالات من :
    1- از اون جایی که دانشگاه های آمریکا ریز نمرات و پرونده ترجمه شده رو برای ثبت نام از من میخوان آیا بعد از گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ایران میتونم بعدش دانشگاه ایران رو کنسل بکنم و پروندمو بگیرم ؟
    2- کنسل کردن دانشگاه ایران بعد از ثبت نام و گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی اشتغال به تحصیل رو باطل نمیکنه ؟
    با تشکر.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزيزم
    دانشجوي سال اخر كارشناسي هستم. ميخواستم بدونم از اونجايي كه وقتي كارشناسي ميگيري ديگه نميتوني براي كارشناسي ديگه اقدام كني ( يك بار انصراف دادم و تغيير رشته انجام دادم و فقط ميتونم براي فوق كنكور بدم) اگر از كشوري مثل آلمان براي كالج ( همون پيش دانشگاهي خودمون ميشه يه جورايي ) پذيرش بگيرم اجازه خروج ميدن بهم؟؟؟
    با تشكر
    ویرایش توسط AliHaji92 : September 5th, 2016 در ساعت 08:11 PM دلیل: كامل تر كردن پيام

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    بنده برای ویزای کنفرانس مجوز خروجم را از نظام وظیفه گرفتم و در اداره گذرنامه ثبت شده. منتها اسم کشور را اشتباه زدم. آیا دوستان اطلاع دارن که حین خروج از کشور اصلا چک میشه به همون مقصد داری میری بیرون یا خیر؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)