صفحه 155 از 165 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان
    من ملیتم انگلیش هست و میخوام همسرم که ایرانی هست رو ببرم انگلستان برای اقامت و زندگی.مادر حال حاضر هر دو ساکن ایران هستیم.از کدوم نوع ویزا در خواست بدم بهتره؟ویزیت یا مریاج یا ...؟ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان
    من 2ماه هست از کشور بصورت قانونی و با گذاشتن وثیقه خارج شدم.
    حالا برای کاری باید توی یکماه آینده برگردم ایران، تهران هم برام مقدور نیست که برم؛ کسی از روند کارای سفارت خبر داره برای مشمولین چجوریه؟ میشه بدون اینکه اداره گذرنامه تهران رفت بدون مشکل رفت و برگشت؟

سلام دوستان من معافیت تحصیلی دارم در تاریخ های 10فبریه و 25 فبریه باید برم دوبی آیا بهم اجازه خروج میدن؟منطورم اینه 10 ام برم و بیام باز 25 برم

Junior Member

سلام
    من دانشجو هستم تو المان - ولی 2 ماه بعد برگه اقامت 2 ساله میگیرم. 2 هفته دیگه میتونم با یه برگه Fixionbescheiningung برم ایران؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر

۱- اگر کسی معافیت تحصیلی داشته باشه، بخاد برای ویزای کاری در یک کشور دیگه اقدام کنه، سفارت اون کشور تو ایران از ما مدارک سربازی میخاد و اجازه کار صادر نمیکنند؟ یا اونها با اینکه در ایران هستند کاری به سربازی ما ندارند؟

۲- اگر فرضا ویزای کار رو گرفتیم میشه مستقیم به همون کشور مهر خروج بگیریم یا نه تریجیحا بریم ترکیه و از ترکیه بریم مقصد اصلی؟

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

من دانشجو هستم در حال حاضر و برای وقت سفارت نیازمند پاسپورت هستم. اگر برم بگم برای مثلا ماه دیگه میخوام برم ترکیه و وثیقه بزارم و پاسپورت بگیرم و بعد از یک ماه بگم به دلیل عدم امنیت نمیخوام برم . ایا منو ۶ ماه ممنوع الخروج میکنن؟
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz.Darbandi نمایش پست ها
    من دانشجو هستم در حال حاضر و برای وقت سفارت نیازمند پاسپورت هستم. اگر برم بگم برای مثلا ماه دیگه میخوام برم ترکیه و وثیقه بزارم و پاسپورت بگیرم و بعد از یک ماه بگم به دلیل عدم امنیت نمیخوام برم . ایا منو ۶ ماه ممنوع الخروج میکنن؟

خیر! همچین قانونی وجود نداره!
    هرچند که اون "جناب"ی که کار شما رو قراره انجام بده، قطعا این شوخی رو با شما خواهد کرد... فقط شما در جریان باشید که هیچ زمینه ی قانونی برای این کار وجود نداره.

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي خروج موقت

سلام.
    اساتید یک سوالی داشتم
    برای من یک موقعیت کاری در آمریکا فراهم شده
    اما سربازی نرفتم و ترم آخر فوق لیسانس هستم.
    میخواستم ببینم میتونم به صورت سیاحتی پاسپورت بگیرم و وثیغه 15 میلیونی بزارم و برم و برنگردم؟

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خیر! همچین قانونی وجود نداره!
    هرچند که اون "جناب"ی که کار شما رو قراره انجام بده، قطعا این شوخی رو با شما خواهد کرد... فقط شما در جریان باشید که هیچ زمینه ی قانونی برای این کار وجود نداره.
    آیا راهی یا بخشنامه ای هست که اگه این شوخی جدی شد. بتونم به اون استناد کنم؟
    و یک سوال دیگه، آیا پاسپورت من گرفته میشه یا دست خودم میمونه؟
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي خروج موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط csharp1367 نمایش پست ها
    سلام.
    اساتید یک سوالی داشتم
    برای من یک موقعیت کاری در آمریکا فراهم شده
    اما سربازی نرفتم و ترم آخر فوق لیسانس هستم.
    میخواستم ببینم میتونم به صورت سیاحتی پاسپورت بگیرم و وثیغه 15 میلیونی بزارم و برم و برنگردم؟
    سلام
    شدنیش که میشه، ولی جاهایی دیگه هم لازمه که سربازی تعیین تکلیف بشه. شما جه چوری می خواین مدارک لیسانس و فوق لیسانس تون رو آزاد کنین؟
    در ضمن، من شنیدم که مبلغ وثیقه شده ۲۰ تومن(مطمئن نیستم البته)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)