صفحه 157 از 165 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها

با سلام، من در حال حاضر در مقطع پیش دانشگاهی تحصیل میکنم و قصد دارم قبل ازمشمول شدن از کشور خارج بشم و پیش دانشگاهیم رو در یک مدرسه ایرانی بعنوان دانش آموز اینترنشنال در کانادا بگذرونم و بعد از اون برای دانشگاه در همون کانادا اقدام کنم. سوالم اینه که آیا پس از گرفتن پذیرش از دانشگاه میتونم به ایران برگردم؟ اولین زمانی که میتونم به ایران برگردم و بتونم دوباره بیام کانادا کی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    با سلام، من در حال حاضر در مقطع پیش دانشگاهی تحصیل میکنم و قصد دارم قبل ازمشمول شدن از کشور خارج بشم و پیش دانشگاهیم رو در یک مدرسه ایرانی بعنوان دانش آموز اینترنشنال در کانادا بگذرونم و بعد از اون برای دانشگاه در همون کانادا اقدام کنم. سوالم اینه که آیا پس از گرفتن پذیرش از دانشگاه میتونم به ایران برگردم؟ اولین زمانی که میتونم به ایران برگردم و بتونم دوباره بیام کانادا کی هست؟
    سلام بله با نشون دادن مدارک پذیرشتون در کانادا به نظام وظیفه و وزارت علوم امکان رفت و آمد براتون وجود داره

Junior Member

سلام . من میخوام یک سفر تفریحی به اروپا برم . پاسپورت ندارم و برای وقت سفارت پاس میخوام .. از طرف دیگه نظام وظیفه با داشتن گواهی دانشگاه و معلوم بودن زمان سفر اجازه صدور پاس رو میده .. راه حل چیه ؟

Junior Member

سلام بچه ها یه سوال

جديدا پرداخت وديعه براي خروج از كشور اينترنتي شده
    كسي مي دونه رسيد پرداخت رو از كي بايد گرفت چون سفارت اين رسيد رو به عنوان مدرك مي خواد.
    قبلا ضمانت نامه بانكي ميزاشتن همون مدرك مي شد. الان چون پرداخت اینترنتی شده از طریق بانک پول پرداخت نمیشه و گواهی پرداخت هم از بانک بگیری توش نمی نویسه این پول برای خروج از کشور پرداخت شده

سلام.
    چند تا سوال داشتم.

اگه پاسپورت داشته باشیم و از نظام وظیفه معافیت تحصیلی گرفته باشیم (برای دانشگاه های خارج از کشور) زمانی که می خوایم برای ویزا در یه کشور دیگه مثل ترکیه اقدام کنیم باید در سایت نظام وظیفه epolice درخواست خروج بدیم؟ یا نیازی نیست؟ منظورم اینه همینجوری میتونیم پاشیم بریم ترکیه بدون اطلاع (اگه پاسپورت و معافیت تحصیلی خارج داشته باشیم)؟ چند بار میشه خارج شد از کشور؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان، من ترم 6 ارشد(سال سوم) هستم، ارشد پذیرش گرفتم، و به هیچ وجه ارشد ایرانم برام مهم نیست.
    آیا کسی تجربه مشابه دارد؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

Junior Member

Pouya Marzbani, [18.06.17 18:45]
    با سلام
    بنده دانشجوی دکترا مهندسی صنایع هستم و قصد سفر به فنلاند برای فرصت مطالعاتی دارم و تمامی کارهای مربوطه اعم از نظام وظیفه و وزارت علوم رو انجام دادم. اما متاسفانه با مشکلی روبرو شدم. استاد فنلاند بنده به دلیلی خواستار تغییر زمان ورود بنده به مدت یکماه شدند. الان نمیدونم با نظام وظیفه چیکار بکنم! آیا امکان تغییر زمان مجوز خروج از کشور وجود داره؟!
    بسیار ممنون میشم راهنماییم بکنین.
    با احترام

سلام دوستان تو سايت نظام وظيفه جديدا زده كه محدوديت تعداد دفعات خروج از كشور براي دانشجويان رو حذف كردن كسي از اين مطلب خبر داره؟ يه وثيقه ٢٠ ميليوني هم تازه گذاشتن كه با پرداختش ميشه معافيت تحصيلي گرفت اگه كسي خبر داره لطفا توضيح بده

با سلام. لطفا راهنماييم كنيد. من دانشجوي دكتري هستم و فعلا معافيت تحصيلي دارم. از طريق همسرم براي استراليا اقدام مي خواهيم كنيم ( براي اقامت دائم ١٨٩ ). با توجه به امتيازات حتما مي گيريم. مشكل اينجاست كه من براي خروج از كشور بايد وثيقه ١٥ ميليوني بذارم. اما وقتي كه بخوام از كشور خارج بشم قطعا مي فهمن كه من بر نميگردم. اون وقت ميذارن من برم؟؟؟ چه كاري بايد انجام بدم؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام به همه. من مجوز خروج از کشور دارم برای ۱۲ تا ۱۹ شهریور، ولی هواپیمام چهارصبح ۲۱ شهریور می‌رسه تهران. برای این بلیت رو این‌جوری گرفتم چون شنیده بودم یکی، دو روز بعد تاریخ برگردی مشکل نداره، من هم گفتم کمی آخر سفر گشت‌وگذار کنم و بعد بیام. اما امروز موقع گرفتن مجوز افسر اونجا گفت این طوری ممنوع‌الخروج میشی. درسته؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)