صفحه 16 از 165 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي خروج موقت

تا جايي كه من مي دانم بايد براي پول وثيقه يك حساب جدا باز كنيد ولي حساب مال خودتان است و حتي سود پول را هم به شما مي دهند و فقط اصل پول را بلوكه مي كنند. دقت كنيد كه حتماً بايد بانك باشد نه موسسات مالي و اعتباري. نظام وظيفه هم ترجيح مي دهد خودش مستقيم پولي از شما نگيرد ولي گويا مي شود پول را مستقيم به حساب آنها ريخت. اما ديگر سودش را نمي دهند.
    اما در مورد دردسر پس گرفتنش زياد نمي دانم چه فرقي مي كند.

Junior Member

پس من ميتونم برم يه حساب بلند مدت با سود مثلاً 18 درصد بازكنم تو بانكي مثل پارسيان... ضمانت نامه بگيرم ببرم نظام وظيفه ... سود پولم هم به خودم بر ميگرده نظام وظيفه نوش جون نمي كنه...
    درسته؟

واسه رفتن و ادامه تحصيل دادن اين راه خوبيه كه! يه حساب 5 ساله وا مي كني ... سودشو ميگيري ... درست كه تموم شه خود پول از سودش در اومده!

از نظام وظيفه بپرس پارسيان قبوله يا نه. از پارسيان هم بپرس براي اين كار چه نوع حسابي قبول مي كنند كه باز كني و سودش را چگونه پرداخت مي‌كنند.

arian86
    Guest

سلام دوستان

من نامه پذيرشم از يكي از دانشگاههاي فرانسه اومده..و بايد 1 سپتامبر اونجا باشم. در حال حاضر دانشجو هستم. از اونجا كه سفارت فرانسه اين روزا برا صدور ويزا يكم گير شده ميخواستم قبل فارغ شدن اقدام به گرفتن پاسپورت( بدون مهر خروج، چون برا ويزا فقط شمارشو لازم دارن) كنم تا تو گرفتن ويزا به مشكل زمان بر نخورم.

1. يه نامه اشتغال به تحصيل واسه اداره گذرنامه مركز استان گرفتم كه توش به معافيت تحصيلي من بنا به مفاد و بندهاي فلان تا تاريخ فلان شده... آيا با اين ميشه فقط خود گذرنامه(بدون مهر خروج) گرفت......؟؟؟؟

2. اگه نميشه گرفتن گذرنامه با اجازه خروج موقت به بهانه زيارت مشكلي از نظر محدوديت تعداد دفعات خروج واسم پيش نمياره كه تابستون اجازه خروج برا فرانسه بهم ندن؟؟؟
    Best Regards in Advance

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از سفارت آمريكا قبل از داشتن پاسپورت

تا جایی که من می دانم بدون پاسپورت وقت نمی دهند. حداقل ترکیه و قبرس نمی دهند. البته من هم هر چی شنیدم از بچه های فورم بوده. من هم خودم هنوز پاس ندارم و خیلی دلم شور می زنه.
    بهزاد جان شما خودت دیدی که تازگی کسی این کار را کرده باشه؟ ممنون می شم از راهنماییت.
    Everything is possible

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از سفارت آمريكا قبل از داشتن پاسپورت

اونی که من گفتم مال 14 آوریل بود. 15 آوریل قبرس وقت همه ی کسانی و که بدون پاسپورت رزرو کرده بودند رو کنسل کرد. پس لااقل برای قبرس این کار منتفیه. باید منتظر پاس بمونی. در مورد بقیه ی جاها با خودشون تماس بگیر
    راه، همان است که تو می‌روی.

پیش فرض خروج برای ویزای امریکا قبل از دفاع از پایان‌نامه؟

سلام
    یک سوال در زمینه‌ی معافیت تحصیلی و مشکل سربازی دارم.
    راهی وجود داره که آدم قبل از اینکه دفاع کنه و فارغ التحصیل بشه بره قبرس برای ویزا؟
    به همسر من خیلی دیر -سه روز- پیش خبر دادند که پذیرش گرفته برای پاییز 2008. از طرفی چون یک پذیرش برای بهار 2009 داشتیم پایان نامه‌اش رو انجام نداد که مجموعا تا بهار از معافیت تحصیلیش استفاده کنه. حالا ما حداکثر یک ماه وقت داریم که همسرم دفاع کنه و این عملا غیر ممکنه. راهی وجود داره که قبل از دفاع ما بریم برای ویزا؟ مثلا اگه به بهانه‌ی امتحان GRE بریم قبرس و سفارت امریکا میشه؟

پیش فرض پاسخ : خروج برای ویزای امریکا قبل از دفاع از پایان‌نامه؟

براي خروج آقايون يك بهانه كافيست مثل GMAT GRE TOEFL IELTS و امثال اينا.
    يادمه يكي از بچه ها هم همينجا گفته بود كه نامه دانشگاه رو با عنوان مصاحبه براي ادامه تحصيل گرفته بود

اگه لیسانس باشی پاسپورت زیارتی می تونی بگیری فوق و دکترا علاوه بر اوون برای کنفرانس ها هم میدن
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

ممنونم. البته شوهر من پاسپورت داره و ما مشکل پاسپورت نداریم اما خب به خاطر سربازی اجازه‌ی خروج نداره. مدرکش هم فوق لیسانسه و پذیرش برای دکترا داره. یعنی با این حساب که شما می‌گید ما به بهونه‌ی امتحان می‌تونیم بریم قبرس برای مصاحبه‌ی سفارت؟ سفارت هیچ مدرکی نمی‌خواد برای فارغ التحصیل بودن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)