صفحه 161 از 165 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان. بعد از ثبت درخواست خروج از کشور، بعد از تهیه پاسپورت امکان تغییر کشور مقصد وجود دارد؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان. بعد از ثبت درخواست خروج از کشور، بعد از تهیه پاسپورت امکان تغییر کشور مقصد وجود دارد؟
    روی کاغذ این امکان وجود داره، اگه اشتباه نکنم برای یکبار.
    ولی مورد با مورد فرق داره... مستقیما با اداره ی اعزام تماس بگیرید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    روی کاغذ این امکان وجود داره، اگه اشتباه نکنم برای یکبار.
    ولی مورد با مورد فرق داره... مستقیما با اداره ی اعزام تماس بگیرید.

ارادت
    با سلام.
    من دانشجوي دكتري هستم. خدمت نرفتم و معافيت تحصيلي دارم. در صورتي كه همسرم بتواند ويزاي كانادا را بگيرد، آيا به من كه مشمول هستم ويزا داده مي شود؟؟

Junior Member

با سلام.

من دانشجوي دكتري هستم. خدمت نرفتم و معافيت تحصيلي دارم. در صورتي كه همسرم بتواند ويزاي كانادا را بگيرد، آيا به من كه مشمول هستم ويزا داده مي شود؟؟

Junior Member

سلام.
    من دانشگاه پیام نور سوری ثبت نام کردم تا معافیت بگیرم و الان هم مرخصی تحصیلی دارم و واحد بر نداشتم
    ایا مجوز خروج از کشور بهم میدن؟

Junior Member

آیا در طول لیسانس میشه برای شرکت در دوره ی کارآموزی تحقیقاتی به مدت 3 ماه از کشور خارج شد؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla1997 نمایش پست ها
    آیا در طول لیسانس میشه برای شرکت در دوره ی کارآموزی تحقیقاتی به مدت 3 ماه از کشور خارج شد؟
    در طول تحصیل میشه از کشور خارج شد ولی زمانش محدود خواهد بود.
    این دو لینک میتونن اطلاعات بیشتری بهتون بدن:
    http://www.vazifeh.police.ir/index.j...25&pageid=5182
    http://www.vazifeh.police.ir/index.j...25&pageid=5181

در مورد شما فکر میکنم که پاسخ منفی هست. فقط 1.5 ماه میتونید زمان بگیرید.
    اگه سفر شما، "سفر علمی" قلمداد بشه بهتون نهایتا 30 روز و اگه خروج به منظور شرکت در کارگاه ها و غیره باشه بهتون 45 روز زمان خواهند داد.
    اما اگر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باشید میتونید از "سفرهاي مطالعاتي" استفاده کنید که در این صورت 6 یا 12 ماه وقت خواهید داشت.

متاسفانه "سفرهاي مطالعاتي" برای مقطع کارشناسی (لیسانس) تعریف نمیشه به همین دلیل شما به همون محدودیت 45 روزه بر خواهید خورد.

Junior Member

دوستان برای ثبت نام در سایت نشا و گرفتن نامه برای نظام وظیفه و خروج از کشور باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشم؟
    مدرک زبان آلمانی نمیتونم نشون بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vanmarsen نمایش پست ها
    دوستان برای ثبت نام در سایت نشا و گرفتن نامه برای نظام وظیفه و خروج از کشور باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشم؟
    مدرک زبان آلمانی نمیتونم نشون بدم؟
    سلام!

فکر نمی‌کنم شما برای خروج در حین تحصیل کاری با سایت نشا داشته باشید. فارغ التحصیل هستید یا دانشجو؟
    در مورد مدرک زبان هم من نظر خودم رو میگم شما باز پرس و جو بفرمایید: فکر می‌کنم بنابر کشور مقصد و program تحصیلی شما، مدرک زبان می‌تونه تغییر کنه. به علاوه اینکه همه چیزهایی که آپلود می‌کنید در زمان مراجعه‌ی حضوری بررسی میشه. در واقع اصلش همون مراجعه‌ی حضوریه ؛قبل از اون اصلاً بعید می‌دونم مدارک آپلود شده‌ی شما رو نگاه کنند.

موید باشید.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون
    من فارغ التحصیل هستم اما نوشته بود مدرک زبان می خواهند و دیگه ثبت نام کردم تا امتحان بدم اما به نظرم خیلی ظلم هست که خود دانشگاه مدرک زبان نمیخواد اما سازمان امور دانشجویان مدرک میخواهند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)