صفحه 162 از 165 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

نقل قول نوشته اصلی توسط Vanmarsen نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    من فارغ التحصیل هستم اما نوشته بود مدرک زبان می خواهند و دیگه ثبت نام کردم تا امتحان بدم اما به نظرم خیلی ظلم هست که خود دانشگاه مدرک زبان نمیخواد اما سازمان امور دانشجویان مدرک میخواهند
    سلام دوباره!

خواهش می‌کنم. ولی اگر فارغ التحصیل هستید، در تاپیک اشتباهی سوال‌تون رو پرسیدید. این تاپیک برای خروج از کشور در حین تحصیل هست.
    در مورد مدرک زبان هم اگر دانشگاه مدرک خاصی رو از شما نمی‌خواد، می‌تونید یکی از آزمون‌هایی که خود ایران برگزار میکنه و مورد تایید سازمان امور دانشجویان هست رو شرکت کنید که هزینه‌اش هم کمتر بشه. توی سایت نشا توضیحاتی در این مورد داده ولی باز می‌تونید ازشون سوال کنید چون احتمالش هست که مطالب اون سایت به روز نباشه.

فقط این رو هم بگم که اگر دانشگاه مقصدتون نمره‌ی زبان رو نمیخواد ولی پذیرش‌تون به شرطی هست که دوره‌ی زبان رو اونجا بگذرونید، سازمان امور دانشجویان چنین پذیرشی رو تایید نمی‌کنه.

موید باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام
    من دانشجوی کارشناسی هستم و معافیت تحصیلی هم دارم ، آیا میتونم بیشتر از 45 روز از کشور خارج بشم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kahlani نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی هستم و معافیت تحصیلی هم دارم ، آیا میتونم بیشتر از 45 روز از کشور خارج بشم ؟
    سلام!
    من نظر خودم رو میگم. شما باز پرس و جو بفرمایید.

با توجه به مقطع تحصیلی‌تون، در صورتی که خروج از کشور برای شرکت در کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی باشه، به شما «حداکثر» ۴۵ روز اجازه‌ی خروج میدن. در واقع ۴۵ روز حداکثر زمانی هست که یک فرد در مقطع کارشناسی می‌تونه مجوز خروج از کشور بگیره مگر در موارد خاص مثل درمان و از این قبیل. پیشنهاد می‌کنم برای اطلاعات جامع‌تر، این لینک رو بررسی کنید.

موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!
    من نظر خودم رو میگم. شما باز پرس و جو بفرمایید.

با توجه به مقطع تحصیلی‌تون، در صورتی که خروج از کشور برای شرکت در کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی باشه، به شما «حداکثر» ۴۵ روز اجازه‌ی خروج میدن. در واقع ۴۵ روز حداکثر زمانی هست که یک فرد در مقطع کارشناسی می‌تونه مجوز خروج از کشور بگیره مگر در موارد خاص مثل درمان و از این قبیل. پیشنهاد می‌کنم برای اطلاعات جامع‌تر، این لینک رو بررسی کنید.

موید باشید.
    سلام !

بله من این لینکی که شما دادید رو قبلا مطالعه کردم ، اما برنامه ای که من میخوام در اون شرکت کنم 9 هفته طول میکشه یعنی حدود 65 روز طول میکشه این خروج از کشور ، ضمن اینکه وقتی توی سایت نظام وظیفه برای خروج از کشور درخواست میدیم ، محدودیتی در انتخاب تاریخ برگشت گویا نیست ، نمیدونم شاید در مراحل تایید بعدی ایراد بگیرن و این اجازه رو صادر نکنن

راهی هست ؟

Junior Member

سلام رفقا
    یه سوال یکم پیچیده
    من دانشجوی ترم 6 دکتری دانشگاه تهرانم. هنوز پروپوزال ندادم!! مهر ماه میرم ترم هفت. پذیرش گرفتم برای دوره یک ترمه اراسموس دانشگاه زوریخ. درخواست معافیت تحصیلی خروج از کشور دادم بهم گفتن پروپوزال ندادی تأیید نمی کنیم درخواستتو. به نظرتون راه دیگه ای هست؟ و اینکه با ااین سیستم جدید (کد سخا و سامانه اینترنتی و ...) دیگه نیازی به این در خواست خروج از کشور هست؟؟

Junior Member

سلام دوستان خواهشا کسایی در این حوزه تجربه داشتن یه راهنمایی بکنن
    من میخواستم از ترفند اقدام برای سفر زیارتی و گرفتن پاسپورت استفاده کنم تا از سفارت آلمان بتونم وقت بگیرم و شنیده بودم اگه بگی سفر نرفتم بهت گیر میدن و اذیت میکنن ولی بالاخره پول رو پس میدن
    اما امروز که اومدم درخواست خروج از کشور تو سایت نظام وظیفه بدم با این پیغام مواجه شدم:
    http://uupload.ir/files/96pv_untitled.jpg
    که مشخصا نوشته اگه فقط صرفا برایگرفتن پاسپورت باشه وثیقه ضبط میشه به نفع دولت
    حالا بنظرتون چجوریه فقط میخواستن بترسونن یا واقعا میتونن ضبطش کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kahlani نمایش پست ها
    سلام !

بله من این لینکی که شما دادید رو قبلا مطالعه کردم ، اما برنامه ای که من میخوام در اون شرکت کنم 9 هفته طول میکشه یعنی حدود 65 روز طول میکشه این خروج از کشور ، ضمن اینکه وقتی توی سایت نظام وظیفه برای خروج از کشور درخواست میدیم ، محدودیتی در انتخاب تاریخ برگشت گویا نیست ، نمیدونم شاید در مراحل تایید بعدی ایراد بگیرن و این اجازه رو صادر نکنن

راهی هست ؟
    سلام دوباره!

می‌بخشید با تاخیر پاسخ میدم. متوجه نشده بودم شما پاسخ دادید. امیدوارم که مشکل‌تون حل شده باشه. والا طبق قوانین که نمیشه ظاهراً. فکر می‌کنم در مورد تاریخ برگشت هم شاید در تایید بعدی ایراد بگیرن (اطمینان ندارم). اما شاید اجازه بدن برید داخل نظام وظیفه و مشکل‌تون رو مطرح کنید. شاید همراهی کردن. در هر صورت اگر تونستید راه حلی پیدا کنید یا پاسخ مشخصی در این رابطه گرفتید، لطفاً اینجا به اشتراک بذارید که باقی دوستان با شرایط مشابه هم مطلع باشند.

براتون آرزوی موفقیت (و یافتن راه حل!) دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bm9 نمایش پست ها
    سلام رفقا
    یه سوال یکم پیچیده
    من دانشجوی ترم 6 دکتری دانشگاه تهرانم. هنوز پروپوزال ندادم!! مهر ماه میرم ترم هفت. پذیرش گرفتم برای دوره یک ترمه اراسموس دانشگاه زوریخ. درخواست معافیت تحصیلی خروج از کشور دادم بهم گفتن پروپوزال ندادی تأیید نمی کنیم درخواستتو. به نظرتون راه دیگه ای هست؟ و اینکه با ااین سیستم جدید (کد سخا و سامانه اینترنتی و ...) دیگه نیازی به این در خواست خروج از کشور هست؟؟
    سلام!
    من نظر خودم رو میگم، شما باز پرس و جو بفرمایید.

اتفاقا در این سیستم جدید، دانشگاه به صورت الکترونیکی تاییده میده برای معافیت تحصیلی شما (جدا از اینکه ممکنه روند کاغذی هم در خود دانشگاه داشته باشه). بنابراین با توجه به توضیحی که دادین کار شما به دانشگاه گره خورده. مثلاً من دانشگاهی رو می‌شناسم که دانشجوی مقطع ارشد (و احتمالاً دکتری) باید بره یک سری تاییده رو به صورت کاغذی بگیره و برسونه به دست معاونت فرهنگی دانشگاه و بعد اونا در نهایت در سیستم تایید رو میزنن. حالا در مورد دانشگاه تهران دقیقاً نمی‌دونم این روند به چه شکل هست ولی در نهایت باید اونا در سیستم تاییده بدن. من متاسفانه راه حلی برای این مشکلی ندارم.

براتون آرزوی موفقیت دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط OSullivan نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشا کسایی در این حوزه تجربه داشتن یه راهنمایی بکنن
    من میخواستم از ترفند اقدام برای سفر زیارتی و گرفتن پاسپورت استفاده کنم تا از سفارت آلمان بتونم وقت بگیرم و شنیده بودم اگه بگی سفر نرفتم بهت گیر میدن و اذیت میکنن ولی بالاخره پول رو پس میدن
    اما امروز که اومدم درخواست خروج از کشور تو سایت نظام وظیفه بدم با این پیغام مواجه شدم:
    http://uupload.ir/files/96pv_untitled.jpg
    که مشخصا نوشته اگه فقط صرفا برایگرفتن پاسپورت باشه وثیقه ضبط میشه به نفع دولت
    حالا بنظرتون چجوریه فقط میخواستن بترسونن یا واقعا میتونن ضبطش کنن؟
    سلام!

من موردی رو می‌شناسم که دو سال پیش برای یک سفر سیاحتی درخواست داد که بتونه پاسپورت رو بگیره. چون در زمان تحصیل راحت‌تر میشه پاسپورت رو گرفت و دردسری نداره. به یاد ندارم که چنین تعهدی رو در اون زمان در سیستم از این فرد گرفته باشن. بعدشم سر برگردوندن وثیقه مشکلی نداشت و کسی کاری باهاش نداشت. فقط پرسیدن چرا نرفته و اون هم گفته جور نشد. شما شرایط‌تون رو توضیح ندادید ولی الان صرفاً می‌تونید برای سفر زیارتی اقدام کنید؟ میدونم از دو سال پیش خیلی زمان زیادی گذشته و ممکنه قوانین تغییر کرده باشن ولی گفتم شاید برای سفر سیاحتی تعهدش به این شکل نباشه.

موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

من موردی رو می‌شناسم که دو سال پیش برای یک سفر سیاحتی درخواست داد که بتونه پاسپورت رو بگیره. چون در زمان تحصیل راحت‌تر میشه پاسپورت رو گرفت و دردسری نداره. به یاد ندارم که چنین تعهدی رو در اون زمان در سیستم از این فرد گرفته باشن. بعدشم سر برگردوندن وثیقه مشکلی نداشت و کسی کاری باهاش نداشت. فقط پرسیدن چرا نرفته و اون هم گفته جور نشد. شما شرایط‌تون رو توضیح ندادید ولی الان صرفاً می‌تونید برای سفر زیارتی اقدام کنید؟ میدونم از دو سال پیش خیلی زمان زیادی گذشته و ممکنه قوانین تغییر کرده باشن ولی گفتم شاید برای سفر سیاحتی تعهدش به این شکل نباشه.

موید باشید.
    برای سفر سیاحتی 15 میلیون میخواد که در حال حاضر در دسترسم نیست و میخوام تا بشه با همین 3 میلیون زیارتی اقدام کنم
    همین ریسکی بودنشم بیشتر میترسونتم لااقل 3 میلیون رو ضبط کنن خیلی بهتره تا 15 میلیون
    منم زیاد شنیدم که با چند تا پرس و جو مسئله حل شده ولی دیدم اینجا بطور مشخص نوشته باز یخورده نگران شدم گفتم ببینم کسی این اواخر به مشکلی خورده یا نه
    ممنون از جوابتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)