صفحه 165 از 165 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,647 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology Student at Mohawk college

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام خدمت همگی دوستان
    یه سوال
    من دانشجوی ترم آخر پرستاری هستم و دارم اپلای میگیرم از دانشگاهی در کانادا
    میخواستم بدونم چون توی این مدت باید چند بار از کشور خارج بشم، دانشگاه می‌تونه مجوز خروج از کشور من رو تایید نکنه؟
    اگر این اتفاق افتاد باید چکار کنم؟
    خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان
    امیدوارم که حالتون خوب باشه
    من میخواستم برای انگشت نگاری به ترکیه برم.
    درخواست خروج از کشور رو ثبت کردم، بعد به دانشگاه مراجعه کردم، میگن نزدیک به ۴ میلیون وثیقه از من میخوان(دانشگاه علوم پزشکی).
    خواستم ببینم اصلا این کارشون قانونی هست و اینکه آیا میشه به نظام وظیفه مراجعه کرد و بدون تایید دانشگاه از کشور خارج شد؟

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

نقل قول نوشته اصلی توسط Explosion0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم که حالتون خوب باشه
    من میخواستم برای انگشت نگاری به ترکیه برم.
    درخواست خروج از کشور رو ثبت کردم، بعد به دانشگاه مراجعه کردم، میگن نزدیک به ۴ میلیون وثیقه از من میخوان(دانشگاه علوم پزشکی).
    خواستم ببینم اصلا این کارشون قانونی هست و اینکه آیا میشه به نظام وظیفه مراجعه کرد و بدون تایید دانشگاه از کشور خارج شد؟
    سلام بله قانونی هست و معمولا کسایی که به صورت دولتی تحصیل میکنن این وجه رو باید بلوکه کنند و بدون تایید دانشگاه نظام وظیفه به شما اجازه خروج نخواهد داد
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام بله قانونی هست و معمولا کسایی که به صورت دولتی تحصیل میکنن این وجه رو باید بلوکه کنند و بدون تایید دانشگاه نظام وظیفه به شما اجازه خروج نخواهد داد
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون
    من تجربه یکی از دوستانم رو میگم.
    رفته بود نظام وظیفه، گفته بود دانشگاه به من تاییدیه نمیده.
    بلیط رفت و برگشتش و هتلش رو نشون داده بود.
    مثل اینکه قبول کرده بودن.
    حالا به نظر شما ممکنه جواب بده این روش؟

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر.

اگر کسی میخواد تحت عنوان "سیاحتی" که مجوز خروج صادر بشه براش ولی در واقع برای تحصیل میره کانادا، از اونجایی که چندتا پرواز هست تا مقصد، باید برای مجوز خروج، مقصد رو کشور آخر یعنی همین کانادا رو بزنه یا اولین کشوری که توش توقف میکنه؟

کسی تجربه ی این نوع خروج از کشور رو داره یا از کسی شنیده که یکم توضیح بده اصلا اوکی هست؟ گیر نمیدن تو فرودگاه و نذارن خروج کنی؟

یه سوال دیگه هم اینکه اگر ترم رو مشروط بشی، اجازه خروج رو دانشگاه بهت میده یا میتونن جلوگیری کنن؟

ممنون ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    یعنی استادی پرمیت قبلا گرفتین و الان اومدین ایران و دوباره میخواین برگردین تحت عنوان سیاحتی؟

خیر، استادی پرمیت رو به تازگی گرفتم و قصد دارم برای تحصیل برم چند وقت دیگه.
    سوالم اینه که اگر تحت عنوان "سیاحتی" در سایت نظام وظیفه مجوز رو بگیریم و مقصد اصلیمون کانادا باشه، مقصد رو توی سایت نظام وظیفه، "کانادا" بزنیم؟ و باقی سوال ها.

ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Barkeep نمایش پست ها
    خیر، استادی پرمیت رو به تازگی گرفتم و قصد دارم برای تحصیل برم چند وقت دیگه.
    سوالم اینه که اگر تحت عنوان "سیاحتی" در سایت نظام وظیفه مجوز رو بگیریم و مقصد اصلیمون کانادا باشه، مقصد رو توی سایت نظام وظیفه، "کانادا" بزنیم؟ و باقی سوال ها.

ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    همون كانادا بزنيد
    ولي اصلا مهم نيست. به شما اجازه خروج ميده نظام وظيفه، نه اجازه خروج كشور خاص
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)