صفحه 17 از 165 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي خروج موقت

آقا کسی تا حالا این کار رو کرده؟ اخیرا ؟

یعنی کسی بوده که برای سفر زیارتی پاسپورت بگیره بعد از سوریه بره قبرس؟ یا بره ترکیه؟ بعد اگه برگرده بهش گیر نمی دن؟
    یه جا خبری شنیدم که یه سرداری گفته هرکی این کار رو بکنه وثیقه اش رو می گذارند اجرا!
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

خب چرا همون سوریه نمیرین سفارت؟ به جای اینکه برین قبرس یا ترکیه.
    Qui ne risque rien n'a rien

نقل قول نوشته اصلی توسط icicle
    خب چرا همون سوریه نمیرین سفارت؟ به جای اینکه برین قبرس یا ترکیه.
    این بحث قبلا مطرح شده! سفارت سوریه گیره! به بعضیها گفته برید همون جاهایی که مخصوص ایرانیهاست، بعضیها رو هم اصلا راه نداده بیان تو! وگرنه من که از خدامه تو همون سوریه یا اصلا از همین ایران بگیرم!! (اگه بشه!!!!!)
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

Junior Member

سلام دوستان

من هم همین مشکلات گفته شده را دارم. و اگر پروسه گذرنامه بخواد تا آخر مرداد طول بکشه، دیگه وقتی برای ویزا نمی مونه و همه زحماتمون از بین میره!

آخه اینا چه قانون هاییه که در میارن...
    اونقدر سنگ میزارن جلوی پای آدم که اگر کسی هم واقعا نخواهد از ایران بره - وقتی که شرایط رو میبینه - فکر میکنه که الان تو زندانه و حتما هرجوری که شده باید بره!!!!! واقعا متاسفم که درد دلم رو اینجا گفتم. :'(

شاد باشید.

پیش فرض وقت سفارن از انكارا.سفر زيارت از سوريه.ريسك كردن يا نكردن!!!!

سلام دوستان. من وقت سفرت 30 مي از انكارا دارم.چون دليل سفر علمي پيدانكردم مجبور شدم براي سفر زيارتي سوريه اقدام كنم.حالا موندم سر دوراهي!!!
    نمي ونم اا اين كار مي تونه وقت برگشتنم مشكل ايجاد كنه يا نه.چندا ازدوستانم خيلي راحت براي وقت تركيه رفتن براي سوره اقدام كردن.موقع برگشتنم مشكلي براشون پيدا نشد.ولي از بعضي هاهم شنيدم كهميگن ان ريسك رو نكنم.الته هنوز موردي كه به مكل برخوده باشه نديدم.اگه دوستان اطلاعات يا تجربه اي دارن لطفا به من كمك كنن.يه راه ديگه كه جلومه اينه كه برم تركيه و بعد يه روز برم سوريه و برگردم كه مهر سوريه تو پاسم بخوره.پيشاپيش مرسي از كمكتون.

پیش فرض پاسخ : وقت سفارن از انكارا.سفر زيارت از سوريه.ريسك كردن يا نكردن!!!!

lمرسی واقعا از این همه پاسخ!!!!!!یعنی هیچ کس از مشکل من تجربه یا اطلاعاتی نداره؟!؟!؟!؟!؟ خدا رو شکر لااقل تو یه چیز تو کل ایران تکم!!!!!

چرا خودت واسه خودت مشکل بتراشی؟ برای سفر علمی راحت موافقت میشه. مثلاً شرکت در GMAT
    راه، همان است که تو می‌روی.

من از امریکا پذیرش دارم. میخوام ببینم وقتی نظام وظیفه مهر اجازه خروج از کشور رو در پاسپورت میزنه، دقیقا چی مینویسه ؟ مثلا برای سفرهای معمولی مینویسه "از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فقط یکبار اجازه خروج". حالا میخوام ببینم برای کسانی که از امریکا پذیرش میگیرن، دقیقا چی مینویسه.

Junior Member

It is also my problem please reply this question it is vital for me

Junior Member

دوست عزیز ... مسئله اینه که این مورد انقدر حساسه که تا کسی خودش تجربه نکنه نمتونه قاطع نظر بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)